Skocz do zawartości

[Pożegnanie] S}{aDoW


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszystkich przychodzi czas.. ja nie jestem wyjątkiem

 

Cieszę się, że mogłem poznać tak wiele ciekawych i miłych ludzi.

Cieszę się, że dostałem szansę opieki nad serwerem.

Cieszę się, że miałem możliwość rozmowy z innymi i uznawać to za formę "wywiadu", który ciepło komentowaliście.

Cieszę się, że żadne moje podanie nie zostało odrzucone i mimo marnie napisanych postów, udało mi się dosięgnąć aż Global Moderatora.

 

Nigdy nie miałem do czynienia z tak zgraną ekipą jak tutaj, na serwerze FFA.

Chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za pomoc, wiarę, i utrzymywanie na duchu. Czułem się tutaj naprawdę dobrze, aż za dobrze, bo niektórzy sądzili że panują na CSC dziwne układy :x

 

Oczywiście jest to śmiech przez łzy, ponieważ szkoda mi tych wszystkich spędzonych godzin na forum.. tych nerwów (nawet tych, co mi teraz towarzyszą), tych kłótni...

 

Przekonałem się na własnej skórze, jak ludzie są różni i czasem dwulicowi.

Mimo tego, że poświęcisz godziny, noce by coś samemu zrozumieć i coś stworzyć.. coś.. co będzie służyć innym, nagle usłyszysz falę niezadowolonych graczy, ponieważ im pasuje tylko jedno, to co było na samym początku. Sądzą, że serwer ma być coś w rodzaju zabawki.. nie ważne że jest to FFA. Nie ważne, że cykl został i tak już ustalony wcześniej, przez innych.. to jest nie ważne, ponieważ niektórzy są tak ograniczeni, że zapiszą sobie jedno IP, a później próbują go na siłę zmieniać.. na własną korzyść, która nie ma nic związanego ze zdaniem innych, ze zdaniem większości.

Starasz się napisać regulamin, by wszystko było jasne, starasz się udoskonalić serwer, wyeliminować jego braki spowodowane słabym silnikiem.. nie. Zamiast tego usłyszysz tylko krytykę i zostaniesz uznany za idiotę, który nic nie potrafi, który się na niczym nie zna, który zmienił wszystko, co było dobre, na złe.. bo teraz jest "jego dyktando".

 

Cieszę się z dwóch powodów, że tutaj byłem opiekunem jak i moderatorem..

Pierwszy powód, to poznanie super ludzi, rozmowa na różne.. przeróóóżne tematy, pomoc w przypadku problemów, wspólne zainteresowania, bliższy kontakt z administracją serwera.. a z drugiej strony.. zobaczyłem prawdę.

 

Jak bardzo Polska młodzież jest upośledzona, jak wiele użytkowników nie potrafi pisać, czytać, rozmawiać.. o logicznym myśleniu nie wspomnę.

Kiedyś sądziłem, że chodzące marionetki nie istnieją.. myliłem się.. potwornie się pomyliłem. Przeraża mnie przyszłe społeczeństwo.. wiem.. niektórzy i tak uznają mnie za idiotę, będą obgadywać.. ale nie mam pojęcia, co będzie z przyszłymi informatykami, którzy nic nie potrafią.. nawet pisać.. Co do ostatniej sytuacji.. nie mam pojęcia co będzie z przyszłymi magistrami, skoro nie posiedli jeszcze umiejętności czytania i własnego myślenia.

Aktualnie większość osób nie jest nawet kreatywna.. nie potrafi nic własnego wymyślić, tylko trzyma się razem, jednej głupoty i staje murem za pomysłem kolegi, który jest głupszy od niego. Zachowanie stadne? Z kim masz do czynienia ten taki się stajesz? Nie stać już nikogo na własne zdanie? Nie wiem.. czy wciąż się załamywać, czy też postąpić jak niektórzy i rzucać szlamem na innych.

 

Dzięki randze redaktora.. poznałem bliżej wiele użytkowników forum. Poznałem ich zainteresowania, hobby, historię.. Jestem temu wdzięczny.. naprawdę, najbardziej cieszę się właśnie z tej rangi, ponieważ tam razem z innym redaktorami stworzyliśmy własny świat.. Świat.. który był otwarty wyłącznie dla osób, które tego świata chciały spróbować.. czegoś się dowiedzieć.. poczytać.. może coś własnego napisać.. Żałuję, że nie udało mi się mojego pomysłu doprowadzić do końca..

 

Mówię o samych smutnych rzeczach.. a przecież się żegnamy i ta wypowiedź będzie moją ostatnią na forum.

 

Zostałem tu administratorem serwera, świetnie się bawiłem.

Zostałem redaktorem.. początkowo również świetnie się bawiłem (bo ile można pisać to samo.. ktoś mi to kiedyś wytknął. Takie komentarze są najlepsze, dzięki!)

Zostałem opiekunem.. chciałem się wykazać kreatywnością i odpowiedzialnością..

Zostałem moderatorem.. chciałem wykazać się głównie odpowiedzialnością i "dojrzałością".

 

Czy się udało? Jak mnie zapamiętacie? Nie wiem.. nie mnie to oceniać, starałem się jak mogłem.. by wszystko zostało doprowadzone do najlepszej postaci.

 

Czy się jeszcze spotkamy? Pewnie tak.. ale to już nigdy nie będzie to samo co kiedyś.. teraz.. kiedy to piszę.

 

Counter-Strike'a 1.6 mam nadzieję, że już nie ruszę.

 

Jak najbardziej pozdrawiam:

 

Kitola. Mam nadzieję, że dasz sobie radę z tym wszystkim. Przeżyłeś wielu administratorów. Liczę, że uda Ci się dogadać ze wszystkimi osobami, powróci Ci chęć do gry i zaczniesz jak dawniej śmiać się z rozgrywki. Ja tego nie potrafię.. próbowałem.. niestety nie da rady. Zawsze możemy pogadać, o wszystkim :)

 

Hajdzika. Jest cień szansy, że to przeczytasz.. dlatego życzę Ci byś nie wracał do normalności. Bądź taki jaki jesteś, zarażaj innych swoim poczuciem humoru, bo nie raz uśmiałem się jak świnia xDD

 

Mentora. Pewnie tego nie zobaczysz.. ale pokazywałeś prawdziwy charakter informatyka. Wulgarny, walczący o swoje, szczery i prawdziwy. Życzę Ci powodzenia w rozgrywce na cs:go

 

Sylwia. Życzę Ci połamania pióra na maturze, zakręcenia włosów na studniówce (nie pamiętam kiedy ją miałaś mieć :( ), dreszczowych haseł w kalamburach, i Kitola z BMW!

 

Natalja. Zaopiekuj się tym serwerem. Masz do niego większy sentyment niż ja, bo ja go zatraciłem już dobre 2 miesiące temu. Mam nadzieję, że uda Ci się zadowolić tych wszystkich "potrzebujących" nowych wrażeń od gry z 17 letnim silnikiem. FTP nie jest trudne, sam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, pisz od razu. Postaram się pomóc. Uważaj na Ajmiego, bo ja mu nie ufam, nie po tym jak zmienił głos! xD Paramore.. dziś przesłuchałem ten kawałek, który jest na serwerze.. ciekawy gust, przypomina mi bardzo Papa roach, którego kiedyś słuchałem. Energiczny, troszkę tajemniczy, ale mocny rock.

Co do serwera.. wpis o opiekunie w reklamach zmieniłem. Top15 na Styczeń zakończyłem. Jeśli chcesz, kontynuuj moją robotę.. jeśli nie, wyrzuć wszystko do archiwum i stwórz własną :)

 

Ajmi. Natalja Ci to pewnie przeczyta, albo sam zobaczysz na forum (w sumie nie wiem czy możesz.. różnie tu bywa..). Według mnie czy byłeś spalony? Prędzej pewny siebie, a charakter zrobił swoje w ocenie Twojej osoby. Szczególnie szydercze komentarze, których nie trawiłem. Mam nadzieję, że grałeś w te poki co pisałem. Trzymaj się.

 

James. Człowiek orkiestra, mówi co myśli, nie dba o to co inni myślą. Z jednej strony Cię podziwiam, z drugiej szanuję.. a z trzeciej nie cierpię xD. Dzięki za wszystkie komentarze, sygnaturki, prace (wiem wiem.. wybredny jestem). Do Disco polo mnie nie przekonałeś.. ale jak nie będzie mnie na serwerze, to co mi szkodzi :P Bawcie się, tylko nie wkurzaj tak bardzo innych.. szczególnie Natalji xD

 

Blancik. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją galerię o kolejne świetne prace, rozwiniesz jednak jeszcze ten kącik redaktorski o kolejne świetne recenzje filmowe. Życzę Ci zdroowia i wytrwałości. Poczucie humoru masz świetne, dlatego śmiej się z tego.. co Cię otacza :ha!

 

Polaczek. Darzę Cię wielkim szacunkiem za przeszłość, za podejście do niektórych spraw. Mam nadzieję, że uda Ci się ukończyć studia, tylko nie pij za dużo z kumplami :)

 

Ziele. Różnie bywało.. szczególnie przez ostatnie dni mam sprzeczne odczucia.. ale zapamiętam Cię jako świetnego gracza ze świetnym, szczerym podejściem do spraw.

 

Shanell. W sumie dużo ze sobą nie rozmawialiśmy.. ale i tak zapamiętam Cię jako świetną dziewczynę, piękną.. z trzeźwym podejściem. Uważaj na paznokcie!

 

Kinga. Mam nadzieję, że nie znajdziesz na CSC więcej konfliktów i problemów, że nikt Cię nie będzie bardziej denerwować.. Dziękuję Ci za ciepłe słowa. Nie sądziłem, że są jeszcze takie osoby :))

 

Luffy. W sumie nie wiem czy ruszysz swoim nowym scrollem by dojść do tego momentu, ale dzięki za wspólną grę. Nie wiem co tu napisać.. bądź sobą, bo Luffy to nie Ty, to stan umysłu xD

 

Bez spiny luźno. Powodzenia w tym Twoim cs:go. Beka bywała przednia, mam nadzieję że nadal tak "bez spiny" podchodzisz do gry, haha

 

Miszejla. Miszkaa, naprawiłaś mikrofon.. a nie udało się zagrać mieszańca, bo zawsze zajmowali serwer :( Jesteś tak słodka, że nie mam co Ci jeszcze dosładzać :D Paaa : *

 

Artem. Gdyby nie moja decyzja.. czekałbym z niecierpliwością by jeszcze razem zagrać. Zawsze byłeś lepszy, ale też o to chodzi. Byś taki był :)

 

Perre. Jak będę potrzebować prawnika, który specjalizuje się w prawie Rzymu, dam znać! Trzymaj się i graj dalej w cs'a.. tylko nie zawalaj studiów!

 

DamianzGestem. Mieszane uczucia.. baaardzo mieszane. Mam nadzieję, że żadnych nowych konfliktów z innymi użytkownikami nie będzie.

 

e'K. No i po kąciku filozoficznym. Mądre rzeczy prawisz, ale nie mów tego w taki sposób, bo nikt Ci nie uwierzy. :P

 

Gimbus. Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz i stworzysz nową sygnaturkę.. może nie dla mnie, ale dla innych. Jeszcze raz dzięki!

 

Grzechotnik. Nie pytaj.. nie wiem co z turniejem. Graj swoje w 1.6 czy w cs:go, które tak uwielbiasz :ha

 

Headshoot. Niby po głosie gimbus, a w głowie zupełnie co innego. Pograj jeszcze na mixowym by nie stał pusty :) Pozdrów rOZU'!!

 

Kav. Liczy się skill, słowa tutaj nie mają nic do znaczenia. Powodzenia

 

Mazowiecki Marcin. Nie przejmuj się, rób swoje i ciesz się z tego. Baaa-aczność!

 

Miko i Roloo. Mało się w sumie znamy, ale mam nadzieję że razem pogracie jeszcze nie raz na mixowym

 

Fakel. "-Co u Ciebie wariacie?" To co widzisz, żegnam się. Proszę, nie bądź aż tak pewny siebie.. nie cierpię tego u ludzi. Powodzenia!!

 

Siwy. Różnie było.. ale się w końcu skończyło. Poucz się tej geografii, bo na pewno Ci się w życiu przyda, nie tylko po to by określić północ w Metinie xD

 

Doktor Hajs. Dziwny gust

 

MaZeQ. Sio do stacji radiowej i programy prowadź a nie na TS3 się marnujesz! :) Powodzenia!

 

 

 

Wymieniłem wszystkich? Nope...

 

-_-

 

Momentami myślałem, że Cię rozumiem, ale w sumie ciężko jest mi coś o Tobie powiedzieć.

Dałeś szansę, dzięki. Jestem Ci wdzięczny.

Rozwijasz forum, pewnie dlatego po części tu zostałem.

Patrzysz gorzej ode mnie na regulaminy.. to się ceni, ale uważam że to Cię kiedyś zgubi.

Trzymasz wszystko twardą ręką.. mam wrażenie, że nie doceniasz innych ludzi, którzy w Twoim podwórku robią o wiele, wiele za dużo.. to tak naprawdę dzięki nim masz na serwerach to co masz, na forum to, co chciałeś mieć. Nie zapomnij o zmaganiach innych osób.

Jesteś drugim h@, który według mnie wyznaje pewną zasadę.. którą usłyszałem na pewnej sieci:

 

"Ty odejdziesz.. ale przyjdzie sto innych".

 

Nie stosuj tej zasady. Nie każdy jest taki sam.. nie każdy ma zamiar sprzątać Twoje podwórko. Nie każdy jest wart jednej osoby.

 

 

Jeszcze raz, dziękuję za miło spędzone chwile!

 

 

 

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowek ;c

O Tobie to nikt nie zapomni. Będzie mi Cię tutaj brakowało, ale mam nadzieje ze kiedyś uda mi sie Ciebie namówić na jakiegoś mixa/ mieszańca ;)

Cóż pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia w życiu, zdanej maturki, mniej nerwów ;*

Przypomnij sobie czasem o mnie ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerość to podstawa, zawsze taki byłem, nie robiłem nic na siłę, nie chodziło mi nigdy o to, żeby zwrócić na siebie uwagę, czy na to co inni pomyślą,zawsze mówiłem to co mi leży na sercu.

Dla mnie po prostu tu na tym cs classic jest tak, że kto komu bardziej wchodzi w dupę tym bardziej jest szanowany.

Może  to tylko moja opinia, ale  zacytuje teraz pewnego genialnego artystę "Jeśli komuś wchodzisz w dupe by dostać się do nieba, to nie znajdziesz się tam i mogę się o to założyć"

Może przez to, zjebałem sobie szkołę i wgl, tak to może mieć troche na rzeczy (najebany jestem i pierdole) XD,

Może moja szczerość jest dla mnie taką typową kłodą w życiu, która wpada mi pod nogi, kiedy najbardziej tego nie potrzebuje.

Tylko zasada jest taka Shadow, ty może boisz się powiedzieć ludziom co myślisz na cały ten temat, bo założę się, że nie raz miałeś ochotę wygarnąć każdemu co myślisz o nich i o całej reszcie,  tylko tego nie zrobiłeś, bo byłeś  opiekunem i moderatorem, dlatego ta sieć teraz mnie tak odpycha, ponieważ admin teraz nie może powiedzieć co myśli, bo niby będzie dawał zły przykład, dlatego wypowiedziałem się tak nie inaczej. Ale dobra przejdźmy do rzeczy.

Dalej nie rozumiem czemu odchodzisz, większość ludzi Cie szanuje, mamy może trochę inne zdanie w niektórych sprawach, ale mnie tu już nie będzie i to zależy chyba od charakteru, ja mam inny i ty masz inny, zagraliśmy kupę  mixów razem i samo to powinno Ci pokazać co nas różni :)

Ja wyraziłem swoje zdanie nagle ty składasz rezygnacje, nie wiem co o tym myśleć.

Może teraz ta rezygnacja jest tylko po to by wzbudzić w kimś mieszane uczucia i poczuł się, jako winny temu wszystkiemu.

Nie wiem po co to wszystko, ale szanuje twoją decyzje.

Jeśli jest to tylko dlatego, że odchodzą starzy wyjadacze, bo nie zgadzają się z tym co jest obecnie, to chyba rezygnacja jest nie na miejscu.

Zawsze trzeba poświęcić paru ważnych graczy, nie wiem czy wyjdę teraz na egoistę czy coś, ale wiesz Shadow ile tutaj już jestem ;) lecz zrozumiałem, że ten serwer już nie jest taki jak kiedyś już nie ma tego co było kiedyś i po prostu z niego odszedłem.

Nie wiem czy z godnością czy nie, na to pytanie to już sobie każdy odpowie przed swoim komputerem/telefonem czy innym pierdolnikiem .

Zawsze Shadow było tak, że  żeby przyszło 100 kolejnych graczy, kilku naprawdę ważnych musi odejść czy tak nie jest? :)
Skoro masz jakiś żal do mnie lub do kogoś to kurwa zachowujmy się jak dorośli ! wypowiedzmy się w tym temacie, napiszmy wszystko  co nam leży na sercu.

Nie liżmy się po dupach, tylko kurwa napiszmy o wszystkim co nas boli, zawsze to inaczej się ceni.

Edytowane przez Makaveli.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W drodze do osiągnięcia szczytu" - Takich ludzi zawsze cenię,  ceniłem i cenić będę, pomimo tego, że mam same upadki zazwyczaj wpatrując się w osoby, które mnie wyprzedają. Szkoda, że odchodzisz, przyczyniałeś się do harmonii nad tą siecią.
Kalumnia zawsze będzie górą młodszego pokolenia, nikomu nie dasz rady dogodzić, zawsze będzie jakieś ale. Uwierz, też kiedyś rozmyślałem nad tym, co się będzie działo z naszym społeczeństwem, kiedy ja będę miał już założone ręce w drewnianym odpoczynku, to Ci odpowiem, może się ktokolwiek zgodzi, może też nie...
Będzie to samo. Są ludzie, którzy wyrosną na naprawdę inteligentnych ludzi, oraz są hipokryci i inni tego typu ludzie, tak jak i teraz. W młodszym społeczeństwie dzieje się to samo, co w naszych rocznikach. Tyle, że u nas jest mniej baranów ^^. 3maj się, pochwała jak najbardziej widziana z mojej strony, za kreatywne i najlepiej napisane podanie od siebie z zewnątrz. Mimo, że Cię nie znam, pozdrawiam i radzę unieść głowę do góry. Cześć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię, nie gadaliśmy ze sobą bo od krótkiego czasu jestem na forum, ale widzę ze jesteś kreatywny, Miły oraz szczery co wyjdzie ci na plus w dalszym życiu, też zadaje sobie pytanie dlaczego odchodzisz jak jesteś bardzo szanowany na sieci, ogarniasz posadę, stawiasz forum na nogi i rozkręcasz serwer którym już się nie opiekujesz, wielka szkoda bo z chęcią bym cię poznał bliżej, bo wydajesz się sympatyczną osoba, w sumie nią jesteś, ale odchodzisz tutaj jest ten wielki minus, ale szczerze mówiąc wierze w to ze jeszcze wrócisz na sieć, gdzie ja już troszkę się rozkręcę i cię poznam.

 

Co dalej? Głowa do góry i powodzenia w życiu, nie patrz na fałszywych i dwulicowych ludzi, bo oni są marni, kto nie zna świata nie wie, życzę ci z całego serca dobrej maniury, oraz dużo hajsu, chociaż jak nie jest najważniejsza, Trzymaj się! 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakel. "-Co u Ciebie wariacie?" To co widzisz, żegnam się. Proszę, nie bądź aż tak pewny siebie.. nie cierpię tego u ludzi. Powodzenia!!

Nie wiem o co Ci z tą moją pewnością chodzi, ale nie ważne.

 

Życzę Ci powodzenia, zdania matury oczywiście na 100% , dostania się na wymarzone studia, bla bla bla. Nie powiem, fajnie się z tobą wspólpracowało, mimo niektórych spin, dlatego będzie Ciebie tu brakowac...

Wszystkiego najlepszego,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że ty tak szybko zrezygnujesz... Ledwo was "poznałem" a ty już odchodzisz.. No szkoda...

Moim zdaniem na tej serwerowni osiągnąłeś baaardzo dużo i należy Ci się WIELKI SZACUNEK!

Dzięki że dałeś mi szansę adminowania na "twoim" serwerze, że mi zaufałeś.. 

Myślę że ten serwer, ta serwerownia to było " WIRTUALNE NIEBO". Starałeś się jak mogłeś i stworzyłeś naprawdę ZAJEBISTY serwer.

Twoje pomysły były bardzo dobre.. 

 

Czytając twoje "pożegnanie", zakręciła mi się normalnie łezka w oku.. Ale ja czuję, że to nie jest twoje pożegnanie z nami tylko chcesz odpocząć sobie od trzymania serwera.. Myślę jednak że jeszcze posiedzimy razem na ts i złoimy komuś dupę na mixach! 

 

Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym, szczęścia w miłości (Jeżeli już "znalazłeś" swoją wybrankę to wytrwałości :D) I tak jak napisałem wyżej! "WIDZIMY" a raczej słyszymy się na ts!!!

 

ŻEGNAJ WETERANIE SIECI!

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odchodzisz bo na prawdę jesteś jedną z osób, które tworzyły tą sieć serwerów. Dzięki za wszystko, powodzenia w życiu, żebyś zaszedł tak daleko jak na tym forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znałem Cie zbyt dobrze bo gram tutaj krotko ale wiem ze forum i serwery straciły bardzo wazna osobe :/ i wlasnie to jest najgorsze "Ty odejdziesz.. ale przyjdzie sto innych". (tylko zadna nie zastapi takiej osoby jak ty ;) )

pozdro w zyciu prywatnym :) siemaneczko 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZADOOOOŁ :CCC Mimo, że jakoś strasznie dużo ze sobą nie rozmawialiśmy to mam Cię za osobę bardzo pozytywną, mającą  dystans do siebie oraz potrafiącą wykorzystywać wszystkie swoje atuty. Życzę Ci byś tą maturę zdał jak za pstryknięciem palców. Powodzenia w życiu! Mam nadzieje, że wrócisz, nawet jeśli są to nikłe nadzieje. :C

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom" !

Jest mi przykro, że odchodzisz, ale na każdego w końcu przychodzi pora :) Zapamiętam Cię jako pozytywną osobę na tym forum, która wiele "włożyła" w ten serwer i sieć :) Żałuję, że nie mieliśmy za dużo okazji współpracować ze sobą jak przejąłeś stanowisko opiekuna, ponieważ ja również wybrałem swój rozwój i swoje własne życie niż internet. Jednak pewnie gdybym dalej adminował to bardzo szybko bym Ci pomógł z tymi "idiotami" (inaczej tych ludzi nie potrafię nazwać). Na prawdę jesteś wspaniałym człowiekiem, pomogłeś tu nie jednemu. Ci, którzy tak Ci rzucają kłody pod nogi to nic nie warci ludzie, z którymi nie raz każdy z nas będzie się porykał w przyszłości. Mali ludzie, którzy nigdy nic nie zrobili dla nikogo, a potrafią tylko zazdrościć i utrudniać życie. Na dodatek w internecie gdzie są anonimowi czują się jak kowboje haha! :) Nie będę pisał Ci po raz n-ty żebyś miał 100% na maturzę, bo wiem że jesteś inteligentną osobą i poradzisz sobie z maturą. Pewnie jeszcze nie raz sobie pogadamy na ts3 czy steam :) Nie napiszę Ci do widzenia, lecz do zobaczenia :)

Ps. Nie zapomnę Ci tego warna!:P

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow bez Ciebie to już nie będzie to samo. Szkoda że odchodzisz ale cóż na każdego kiedyś przyjdzie czas żeby się pożegnać. Wróć jeszcze kiedyś. Powodzenia w życiu i na maturze. Siemanko do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przykro S}{aDoW, że sprawy się tak potoczyły. Jesteś miłą, pozytywną osobą z głową na karku. Dzięki Tobie, stale rozwijam swoją pasję, jaką jest pisanie. Co do dzisiejszej młodzieży, faktycznie, masz rację. Wejdziesz na jakiś serwer, zostaniesz zwyzywany np. za lekkie drżenie myszki i pudło przy strzale. Potkniesz się raz, zostaniesz zrównany z ziemią, ze stosem obelg i wulgaryzmów. Tak to jest.
Ludzie nie mają nawet chęci by nauczyć się trochę historii swojego kraju, nie wiem skąd bierze się ta tępota umysłowa. Śmieją się z rzeczy z których się śmiać nie powinno, byłem w listopadzie w Auschwitz to śmieli się z miejsca w którym mordowano ludzi...
O młodzieży tu pisał nie będę, bo to nie o to chodzi.
Chodzi o to, żebyś zdał maturę, poznał dziewczynę fajną jeśli nie masz i żeby wszystkie sprawy Ci się poukładały. Pozdrowienia 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz ta rezygnacja jest tylko po to by wzbudzić w kimś mieszane uczucia i poczuł się, jako winny temu wszystkiemu.

Nie wiem po co to wszystko, ale szanuje twoją decyzje.

Jeśli jest to tylko dlatego, że odchodzą starzy wyjadacze, bo nie zgadzają się z tym co jest obecnie, to chyba rezygnacja jest nie na miejscu.

Zawsze trzeba poświęcić paru ważnych graczy, nie wiem czy wyjdę teraz na egoistę czy coś, ale wiesz Shadow ile tutaj już jestem ;) lecz zrozumiałem, że ten serwer już nie jest taki jak kiedyś już nie ma tego co było kiedyś i po prostu z niego odszedłem.

Nie wiem czy z godnością czy nie, na to pytanie to już sobie każdy odpowie przed swoim komputerem/telefonem czy innym pierdolnikiem .

Zawsze Shadow było tak, że  żeby przyszło 100 kolejnych graczy, kilku naprawdę ważnych musi odejść czy tak nie jest? :)

Skoro masz jakiś żal do mnie lub do kogoś to kurwa zachowujmy się jak dorośli ! wypowiedzmy się w tym temacie, napiszmy wszystko  co nam leży na sercu.

Nie liżmy się po dupach, tylko kurwa napiszmy o wszystkim co nas boli, zawsze to inaczej się ceni.

 

Do nikogo nie mam żalu, na pewno nie do Ciebie.

 

Niektóre osoby wiedzą, co mówiłem ~ w grudniu.

"Nie pozwolę sobie rozwalić ferii, bo to jedyna okazja na spokojną, dwutygodniową naukę".

Niestety sobie ten czas zniszczyłem.. dlatego rezygnuję teraz. Już wcześniej miałem taki zamiar. To, że wystąpiły kłótnie z niektórymi osobami.. tym lepiej, bo miałem "kolejny" powód do napisania w rezygnacji.

Tutaj nie chodzi o Ciebie.

 

PS: Dziękuję za przyznanie weterana :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile człowieka omija przez sesję. :blink:

No Panie Szadoł, cieszę się, że mogliśmy razem pograć, wartościowych ludzi zawsze miło poznawać. Czas niestety nie jest naszym przyjacielem i niekiedy trzeba podejmować męskie decyzje. Nie żegnam jednak, bo wierzę, że jeszcze kiedyś pogadamy. 8)

 

#jakzwyklekrótko #pozdrawiammamę #nieidźcienastudia #kitoltoplacek #2spooky4me

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w życiu mam nadzieje że jeszcze będziesz odwiedzał tsa i starą ekipę z FFA szkoda w uj że odchodzisz ale cóż każdy w końcu będzie odchodził a teraz przyszła pora na ciebie jeszcze raz powodzenia w życiu prywatnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow spędzieliśmy tutaj wiele wiele piękych chwil. Pokazałeś nam swoją w pełni dojrzałą osobę z bardzo dobrej strony. Każda Twoja decyzja była przemyślana i rozsądna. Nic nie robiłeś pochopnie i na odczepnego. Odwaliłeś tu ogromną robotę, którą chyba każdy mógł zauważyć, lecz niestety tylko nieliczni potrafili ją docenić.. Najgorsze jest to, że praktycznie takich ludzi już nie ma i wątpię by znalazła się osoba, która zastąpi Cię w 100%. Są rzeczy ważne i ważniejsze, dobrze że wybrałeś te ważniejsze :)

Dziękuję za wspólną współpracę i za wszystko co dla nas zrobiłeś :)

Życzę duuużo szczęścia i miłości, abyś zdał maturkę i dostał się na wymarzone studia :)

Jesteś na tyle inteligentną osobą, że w życiu jeszcze daleko daleko zajdziesz :) Powodzenia!

Do zobaczenia na mixie, do usłyszenia na tsie xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności