Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] James


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: ★ Shady ★

Wiek: Hot 18

Staż na Forum: 16 miesięcy

Znajomość Regulaminów: Jest mi znajoma w wielkim stopniu, zdarzają i nie mówię, że nie zdarzyły mi się upadki, po których wstałem, jak każdy który nigdy nie przyjmuje swojej klęski.

Czas jaki możesz poświecić na forum: Czas wolny, hmm 3/4h. Są dni gdzie w ogóle mnie nie ma, ponieważ jestem ciut zabieganym niepunktualnym człowiekiem z pasją piłkarską, co oznacza, że zabiera mi ona wiele czasu. Planuję zmienić szkołę, co opłaci mi się na czasie a także na zrealizowaniu moich zainteresowań.

 Znajomość funkcji Moderatora: Jest na powyżej przeciętnym poziomie.

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Wydaje mi się, że cechuje się oryginalnością, jestem dla ludzi takim, jacy oni są dla mnie. Bardzo lubię pomagać użytkownikom, którym moja pomoc okaże się bezcennym gestem. Potrafię rozmawiać na wysokim poziomie i oczywiście interesuję się pedagogiką, znacząco w zakresie rozmowy z ludźmi i reakcji przewidywania ludzi, wydaje mi się, że jestem z dnia na dzień w tym coraz lepszy. Wydaje mi się, że mam także bogate słownictwo, co jest mało cenione wśród ludzi, niestety bądź też nie ja jestem dumny z tego, że czytam książki. Mało przejmuję się ludźmi, którzy wciskają mi swoją rację, gdzie jej nie mają i widzę, że nie da im się pomóc, więc takich ludzi staram się omijać.

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Pytanie, czy sieć można jeszcze bardziej rozwinąć?
Na pewno jakieś pomysły by się znalazły, na razie i już od jakiegoś czasu, obrałem sobie cel, że trzeba sprowadzać tłumy na serwery. To, że slotów jest za mało wcale nie oznacza, że jest przyrost ludzi, bo na forum panują pustki. Bogato zdobiona oprawa forum na pewno przyciągnęłaby uwagę ludzi, bo jak wiadomo, większość jest STRASZNIE młoda, a wiadomo jak coś kolorowego działa na użytkowników młodszych forum. Chciałbym skupić się także na randze grafików, którzy robią tylko i wyłącznie zlecenia graczy w postaci
-Avatar
-Sygnatura
Oni praktycznie się tym nie męczą! Można by było dać im pracę, nad którą mogliby popracować wspólnie, grupowo. Podam może jeden przykład : oryginalne tło do naszych instalek  CS.
Co mogę wam jeszcze zdradzić, myślę, że to ostatnia "ujawniona" propozycja zmian, rekrutacja na Opiekuna danego serwera, myślę, że więcej niż jeden opiekun byłby dobrym wyjściem, bo to jest bez sensu kiedy Karol zajmuje się kilkoma serwerami na raz, niestety najpierw trzeba sprowadzić odpowiednich ludzi na forum. (Najlepiej jakby opiekunem zostawali użytkownicy, którzy grają na danym serwerze, ułatwia to zaś poprawki i niedopracowania takie jak w przypadku COD 350 - wytrzymałość). Mam wiele pomysłów, ale myślę, że za dużo się rozpisałem. Poczekam na werdykt. Dzięki pozdrawiam, cześć.

________________________________________________________________________________________________________________

Brak "sprostowań".

Edytowane przez ★ Shady ★
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam tobie szansę, trudno wypowiadać się w podaniu o wyższa rangę jak jest się zwykłym nowym użytkownikiem który nie wie kto jest kto, ale kij z tym masz z mojej strony Tak.

 

+ Staż na forum.

+ Spełniasz wymagania.

+ Znasz regulamin, na tyle aby dać radę jako Moderator.

+ Ogarniesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero nie dawno do nas wróciłeś po długiej przerwie, ledwo wbiłeś 20 dni aktywności na forum, myślę, że jest to za wcześnie. Potrzebujemy pewnego moderatora.

 

#Edit

Łamiesz regulamin, nie dawno dostałeś ode mnie warna za wulgaryzmy, moderator ma świecic przykładem, a nie łamac regulamin i w raportach urządzac sobie ze mnie kpiny.

9a5ycs.png

 

Jestem na nie.

Edytowane przez Fakel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłeś ledwo 20 dni na forum.

Myślę że nie wszyscy cię znają.

Jesteś zabieganym i niepunktualnym człowiekiem.. 

Jesteś mało widoczny na forum.

 

 

jestem dla ludzi takim, jacy oni są dla mnie

Jeśli ktoś bd zemścił i cię wyzywał to ty bd robił to samo? Widziałem już parę razy jak u cb z kulturą jest.

Jak dla mnie na razie odpadasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem na nie. Masz ledwo 20 dni spędzonych na forum i nie zauważyłem z twojej strony większej aktywności.

Jesteś ogarnięty, starasz się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji i ortografii, ale w tej chwili nie widzę Cię na tym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak parówczanin. Myślę , że nadaje się na tą posadę. Jest bardzo mądrą i rozsądną osobą. Chętny do pomocy. Ma bardzo ciekawe pomysły dotyczące rozwoju sieci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę niska aktywność.. w sumie Cię nie zauważałem jako użytkownika.

Nie posiadasz żadnej rangi na forum.. masz zamiar spędzać na nim tylko dlatego, że masz moderatora?

 

Twoje propozycje:

 

Bogato zdobiona oprawa forum na pewno przyciągnęłaby uwagę ludzi, bo jak wiadomo, większość jest STRASZNIE młoda, a wiadomo jak coś kolorowego działa na użytkowników młodszych forum.

 

Forum ma być estetyczne i przejrzyste. Rozumiem, że ma się wyróżniać, ale to znaczy że trzeba dodawać kolory tęczy?

 

Chciałbym skupić się także na randze grafików, którzy robią tylko i wyłącznie zlecenia graczy w postaci
-Avatar
-Sygnatura
Oni się tym nudzą! Można by było dać im pracę, nad którą mogliby popracować wspólnie, grupowo. Podam może jeden przykład : oryginalne tło do naszych instalek  CS.

 

Może niech to powiedzą graficy? Mają dużo roboty, a Ty twierdzisz że się tym nudzą? Posiadają własne galerie, nie uważam by praca grafików była na tyle doceniana..

 

 

Jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem dla ludzi takim, jacy oni są dla mnie.

To chyba nie jest +.

Dosłownie? Taki jak oni są dla ciebie... Hmm, moderator tak jak każdy może spotkać się z obrazą itd. Odpowiesz tak samo? Chamstwo za chamstwo?

 

Podanie ładnie rozpisane, ale Twoje pomysły nie są najlepsze. Jesteś dorosły i myślę, że tym samym dojrzały, jednak jest tego sprzeczność- warn za wulgaryzmy... Modek ma świecić kulturą i dojrzałością. Nie jesteś bardzo rozpoznawalny i to też minus.

Może i czasem ładnie się wypowiadasz, znasz zasady ortografii i interpunkcji, ale i tak to za mało.

Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności