Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Moderator] BezImiennyy


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:

 BezImiennyy


Wiek:

16


Staż na Forum:

8 miesięcy 


Znajomość Regulaminów:

Dobrze znam regulamin, dostałem tylko jednego warna, więc coś tam wiem :D


Czas jaki możesz poświecić na forum:

 3-5h siedzę dziennie na forum więc będę pomagał tyle ile się da:)


Znajomość funkcji Moderatora:

Trochę wiem o co chodzi, w razie problemu zawszę mogę zapytać kogoś kto posiada te rangę lub też kogoś kto ją miał :P


Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Dlaczego ja ? Został tylko Fakel moderatorem a "no lajfem" niestety nie jest, więc pewnie jest dużo spraw do rozwiązania na forum. Mam też duże chęci do pomocy w rozwoju forum oraz do pomocy użytkownikom :). Już trochę spędziłem czasu na CSC, więc myślę, że mogę startować na moderatora. Serwer BF2 + FFA który dostałem pod opiekę wraz z Kubą został ogarnięty, teraz tylko zostały podstawowe zadania opiekuna, więc nic trudnego w tym nie ma. Na TS3 jak zawszę wieje nudą :D. Trochę się nudzę a spędzam dużo czasu na forum, więc pomyślałem, że warto spróbować.


Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

- Dodanie do rangi Opiekun Serwera możliwość widzenia warnów innych użytkowników to pomoże w rozpatrywaniu podania,

- Konkursy, częstsze konkursy,

- Możliwość moderowania przez adminów ts3 tematów z prośbą o kanał,

- Wybranie opiekunów na serwery które są bez opiekuna,

- Zmienienie koloru w aktualnościach na czarnym stylu, zlewa się wszystko ;x,

- Oraz ostatnio, w przyszłości gdy znajdą się środki i siły stworzenie nowych serwerów Cs Go.

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniasz wszystkie wymagania, lecz masz mierne doświadczenie, ale kiedyś się nauczyć trzeba, tak samo jak trzeba kiedyś mieć ten pierwszy raz moderatora. Nie ma w moderowaniu forum nic wielce trudnego (gorzej z tworzeniem).

 

Widzę, że starasz się nie popełniać błędów interpunkcyjnych i ortograficznych. Masz jakieś pomysły co można zmienić na forum, co mi się podoba. Co do czarnego stylu Karol już mówił, ze nie będzie go edytować i zajmuje się tylko białym (głównym).

 

Ogólnie jesteś ogarnięty, kulturalny i da się z tobą pogadać. Jedynym mankamentem jest fakt, że nie masz doświadczenia, ale szybko wszystko ogarniesz. Dałbym ci szansę.

 

Offtopic

 

To podanie widać, ze zostało napisane przez kogoś, kto chciałby zostać modem, w przeciwieństwie do podania LOLCI.

 

Edytowane przez -_-
Oceniasz dane podanie, a nie komentujesz w nim inne.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja ? Został tylko Fakel moderatorem a "no lajfem" niestety nie jest, więc pewnie jest dużo spraw do rozwiązania na forum.

 

No lajfem może i nie jestem, ale jestem bardzo aktywny na forum co można stwierdzic też po panelu moderatora. Raportów akurat nie jest dużo i na bierząco są sprawdzane. Mam też swoje życie, studia, a teraz mnie nie ma w domu, jestem na wyjeździe, a mimo to staram się ogarniac forum.

 

Co do podania:

Nie widzę jakoś z twojej strony większej aktywności na forum, mało się udzielasz, dopiero dostałeś opiekuna BF2 zajmij się na razie nim, mimo, że już go podobno ze strony technicznej ogarnęliście to on potrzebuje solidnej opieki. Myślę, że powinieneś spróbowac w następnej rekrutacji. Jak na razie jestem na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie bardzo dobre, masz dużo pomysłów by rozwinąć forum, jednak jestem takiego samego zdania jak Fakel, zostałeś niedawno opiekunem BF2 i myślę, że powinieneś całkowicie oddać się tej randze. Spróbuj za jakis czas. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam u góry, nie dawno zostałeś opiekunem serwera, spróbój go ogarnąć na tyle aby administracja była z ciebie na tyle zadowolona abyś dostał szansę, spróbój następnym razem.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie napisane podanie. Jesteś aktywny i dużo się udzielasz. Masz dużo ciekawych pomysłów na rozwój forum :).

Myślę że bez żadnego problemu ogarniesz funkcje moda.

Na tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba jak na razie, która posiada jakiekolwiek pomysły i faktycznie pokazuje, że nadaje się na stanowisko moderatora.

Mimo obowiązków admina ts i opiekuna, myślę że sobie poradzisz.

 

Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności