Skocz do zawartości

[GTA V] Grand Theft Auto V: PlayStation 4, Xbox One & PC - Trailer!


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się doczekać premiery na PC. Co to będzie za kosmos :D. Pomyślcie sobie, nie tylko o samej grze w czystym stanie, ale także o modach, które będą mogły powstawać :D. Po prostu kosmos :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3577960.jpg

 

Macie zdjęcie jak będzie wyglądało na kompa opakowanie :D

 

Będzie też na Steamie! Teraz też w sumie jest ale za 59.99$ czyli za ok 180zł ale w sklepach będzie 24 marca xdd :D

 

http://store.steampowered.com/app/271590/

Edytowane przez Lebron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej ps3 kupić za 600 zł , i będzie elegancko działało , a co do moda z jetpakiem to jeszcze takiego moda nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej ps3 kupić za 600 zł , i będzie elegancko działało , a co do moda z jetpakiem to jeszcze takiego moda nie spotkałem

a czy na ps3 będziesz mógł wgrać mody? Nie. A na tym polega cała zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli  w internecie powstanie wiele modów i do wielu  z nich Rockstar Games postanowi wykupić prawa autorskie za kilka dolarów i Stworzą osobną płytę do GTA V pod jakąś nazwą typu  "Dodatki" na Play-a , X-boxa i PC ? A jej koszt będzie równy kosztowi pełnej wersji gry albo jeszcze można Zrobić Złotą Edycję gry posiadającą tę właśnie  płytę ... Boże tyle milionów można zarobić $. $ .... Ale to tylko moje spekulacje i mój plan Biznesowy 8)  :guma: :rozowiec: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności