Jump to content

[GTA V] Grand Theft Auto V: PlayStation 4, Xbox One & PC - Trailer!

Omega*
 Share

Recommended Posts

Nie mogę się doczekać premiery na PC. Co to będzie za kosmos :D. Pomyślcie sobie, nie tylko o samej grze w czystym stanie, ale także o modach, które będą mogły powstawać :D. Po prostu kosmos :D.

Trzeba mieć Kompa z kosmosu najpierw :D zeny sobie pograć na PC. Pierwsze z modów to już widzę jak ludzie wstawiają nowe samochody, albo jakieś inne śmieszne pierdoły :D

A nie lepiej ps3 kupić za 600 zł , i będzie elegancko działało , a co do moda z jetpakiem to jeszcze takiego moda nie spotkałem

A nie lepiej ps3 kupić za 600 zł , i będzie elegancko działało , a co do moda z jetpakiem to jeszcze takiego moda nie spotkałem

a czy na ps3 będziesz mógł wgrać mody? Nie. A na tym polega cała zabawa.

Ale jeśli  w internecie powstanie wiele modów i do wielu  z nich Rockstar Games postanowi wykupić prawa autorskie za kilka dolarów i Stworzą osobną płytę do GTA V pod jakąś nazwą typu  "Dodatki" na Play-a , X-boxa i PC ? A jej koszt będzie równy kosztowi pełnej wersji gry albo jeszcze można Zrobić Złotą Edycję gry posiadającą tę właśnie  płytę ... Boże tyle milionów można zarobić $. $ .... Ale to tylko moje spekulacje i mój plan Biznesowy 8)  :guma: :rozowiec: 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines