Skocz do zawartości

[NIEPRZYJĘTY]Skarga UmciaaGumcia <3.


WhiteAngel

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój nick : WhiTeAnGel

2.Nick admina/gracza który zawinił : UmciaaGumcia <3

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina : 01-02-2015r, 15:39

5.Dowody : http://www29.zippyshare.com/v/Sbqq0BHf/file.html

6.Opis sytuacji : Slapanie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Puma jest adminem , który zachowuje regulamin

2.Nie było Cię na serwerze powiadasz? Żeś wymyślił , proszę Cię nie masz czym się bronić , są świadkowie , że byłeś , z resztą przeczytaj 2 razy co napisałeś -.-..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się wypowiem. Jak mi ktoś udowodni, że to ja slapałem Esme, a nie Puma, spoko mogę stracić admina. A jeśli nikt mi tego nie udowodni, skarga do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie byłem jedynym aktywnym adminem na serwerze, był też Funny Puma^^, a po 2 w tych akurat godzinach mnie nie było ;)

Hahah rozwaliłeś system :D

 

"Nie byłem tam sam, był też Puma. Ale ogólnie to mnie wogóle nie było."

 

Mniej wiecej tak napisałeś :D

 

To teraz ja się wypowiem. Jak mi ktoś udowodni, że to ja slapałem Esme, a nie Puma, spoko mogę stracić admina. A jeśli nikt mi tego nie udowodni, skarga do zamknięcia.

Idzie sprawdzić w logach. Ale z powodu twojej pewności siebie a zarazem chytrości gdyż zamiast przyznać się do winy i przeprosić próbujesz stawiać warunki to troszkę spadłeś w moich oczach. 

 

Po to na serwie o 16:20 pytałeś mnie czy da się jakoś sprawdzić, kto kogo slapał, czy jest jakieś menu żeby teraz zgrywać cwaniaka, że mogą Ci wszyscy naskoczyć bo Ci nie udowodnią... Powiedziałem Ci, że się nie da, chciałem zobaczyć co zrobisz, DA SIĘ, serwery mają logi. Tam wszystko jest napisane.

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UmciaaGumcia <3 to bardzo bardzo dobry admin, może to był puma. Byłem przy tej sytacji i to nie jest do udowodnienia, ponieważ było 2 adminów i komu tu wierzyc? ;x

Admin UmciaaGumcia nie powinien admina stracic (to jest moje zdanie :) )

Edytowane przez Rap3rXD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie byłem jedynym aktywnym adminem na serwerze, był też Funny Puma^^, a po 2 w tych akurat godzinach mnie nie było ;)

Yyy... nie gram na DR, ale chyba ktoś tu kłamie. Wyszło z tego co napisałeś, że byłeś na serwerze, ale cię niebyło?! Nie jestem pewny, że kłamiesz, ale lepiej zwróć honor i przeproś, bo jeżeli okaże się, że to ty, wtedy będziesz się musiał liczyć z ostrzeżeniem/stratom flag.

Nie chcę wywoływać kłótni, więc tylko mówie, że jeżeli to ty go slapowałeś to lepiej zwróć honor jak mężczyzna!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ciapaty proszę sprawdź logi z dziś od godziny 15:30 ;). A jestem pewny siebie, ponieważ tego nie zrobiłem ;)

 

 

 

@Porczop nie będę przyznawał się do czegoś czego niezrobiłem.

Edytowane przez Umciaak *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UmciaaGumcia <3 to bardzo bardzo dobry admin, może to był puma. Byłem przy tej sytacji i to nie jest do udowodnienia, ponieważ było 2 adminów i komu tu wierzyc? ;x

Admin UmciaaGumcia nie powinien admina stracic (to jest moje zdanie :) )

Pozwolę sobie skomentować.

1.Nie byłeś przy tej sytuacji. Ostatni raz na serwerze byłeś 27 stycznia. http://www.gametracker.com/player/Rap3r/193.33.176.143:27015/

2.To jest do udowodnienia. Sam się przyznał pytając mnie czy da się to jakoś sprawdzić a gdy usłyszał, że nie przyjął taktykę, że mu nikt nic nie udowodni.

3.Nie wiem po czym stwierdzasz, że jest dobrym adminem. Odkąd Umcia dostał adma byłeś tylko jeden dzień na serwie, po czym go oceniasz?

4.Jesteś jego zajomym i to on kazał Ci założyć konto na forum(to jest moje zdanie), to gorsze niż multikonto :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności