Jump to content

[NIEPRZYJĘTY]WhiTeAnGel -zart nie adm

jasio Boyka
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: jasio Boyka

2.Nick admina/gracza który zawinił: WhiTeAnGel

3.Admin/Gracz : b 

4.Data i godzina: 01022015

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): dowodem jest to co zrobil

6.Opis sytuacji: jakieś zarty admin banuje nei slusznie ,wbrew pkt. regulaminu (przedwczorajsza skarga), a dziś wchodze na serw i co adminek za dyche wywala mnie z klanu w rewanzu, porażka obiektywny adm, który mści się za skargę, żąl cb WhiTeAnGel, zal dziecko poszukaj se znajomych w realu bo patrze ze jestes dzieciak, obrazil sie i poplakal bo naskarzyli na niego, wywale was z klanu nie bedziecie u mnie hahahah , zapizdziel.........................u oddaj mi moje monety a na twoj klan mam wywalone ja.......a jak jestes dzieciak.

ps. ale czy te skargi maja sens skoro,admin banuje niezgodnie z regulaminem jest ban jest pkt. z regu. i nic, a on broni sie ze flesze flesze wymyslaj wymyslaj szkoda mi czasu zeby ci cokolwiek udowadniac, to moze wkrotce bany za uzywanie broni beda i bedziemy sie tylko ganiac cala runde, daje bana za he (nieslusznie) a broni sie fleszami. PO CO JEST REGULAMIN JAK ADMIN GO LAMIE I NIE MA KONSEKWENCJI??????, a potem się mści np wywalając z klanu żenua haha

"Nie zamykałem nic"

Bo teraz nie ma klanów żadnych , a tamte , które były noszą nazwy ostatnio dodanych członków np : wcześniej Saiyan Blood teraz : "Zefir"-ostatnio dołączony członek , tak przynajmniej pisze w top10 klanów.

"dzisiaj takze pisalem mu 3-4 x na [email protected] zeby ogarnol ludzi kampiacych na respie najpierze nic niewidzial niby a pozniej nic z tym nie zrobil 

mapke dust 2006 moge wstawic hltv jak cos "

To chyba nie do mnie pisałeś , tylko do KILLEREKPL , ja wszedłem , zagrałem z 10minut , a pierwsze co zobaczyłem na [email protected] od Ciebie to "Kurwa baranie ile razy mam powtarzać żebys zrobił coś z tym kamperem". Nic nie zrobił powiadasz?Dałem mu ostrzeżenia i wychodził z respa , ma 20sekund , nie moja wina że ty raszowałeś.

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines