Skocz do zawartości

Recenzja anime Lovely Complex


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Lovely Complex

lovely-complex-1087.jpg

 

Gatunek/ki: Komedia, Romans.

Tematyka: Szkolne życie, Okruchy życia.

 

Opis anime: Risa Koizumi i Atsushi Otani chodzą do tej samej klasy w szkole średniej. Jednak nie tylko to ich łączy. Oboję zmagają się z kompleksem związanym ze swoim wzrostem. Otani to niski chłopak, natomiast Risa to bardzo wysoka dziewczyna. Risę, jak i Otaniego spotkało przykre rozczarowanie miłosne, zostali odrzuceni przez obiekt swojej miłości właśnie ze względu na swój wzrost. W swojej klasie nazywani są "All Hanshin Kyojin" - komiczny duet, ze względu na piętnastocentymetrową różnicę we wzroście i fakt, że kłócą się w zabawny sposób. Wpadają na pomysł rozejmu, który podpieczętowują zakładem. Kto pierwszy znajdzie partnera? -Miła niespodzianka! Oglądajcie to się dowiecie. :)

 

Link do serialu: http://www.animezone.pl/odcinki-online/lovely-complex

 

Moje przemyślenia: Może nie jest to jakiś wieeelki, wspaniały i rozbudowany romans, ale właśnie tego oczekiwałam. Jeśli ktoś lubi takie anime, w którym nie ma wszystkiego w pierwszych odcinkach to polecam. Jest bardzo ciekawe, aż chce się oglądać po raz kolejny! (oglądałam to 3 razy xD)

 

Moja ocena: Jest to moje ulubione anime z gatunku romans.

Podoba mi sie to, że nie ma na początku "wielkiej miłości", tylko do wszystkiego dochodzi się z czasem.

Anime moim zdaniem wciąga. Bohaterowie są różnorodni, kreska jest dobra, cała historia mi się podoba. Z chęcią oglądałabym kontynuację tego anime, niestety nie ma. <_<

Bohaterowie 9/10

Kreska 8/10

Ocena ogólna - Moim zdaniem super. :)

 

Źródła: Google, animezonearrow-10x10.png.

Edytowane przez Rias
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, schludna recenzja. Za anime w gatunkach romans za bardzo nie przepadam więc chyba nie obejrzę tego serialu. Jedna uwaga ode mnie. Proponowałbym zmienić kolor czcionki, którą piszesz recenzje, bo niestety czarny kolor, na czarnym motywie forum jest nieczytelny i musiałem sobie zaznaczać to co czytam na niebiesko xd

 

@edit Pisanie recenzji na telefonie? Szanuję :D

Edytowane przez Pride
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/\up spoko.

Ja to pisałam na telefonie, więc mam biały motyw. Nie pomyślałam o tym. Dzięki za uwagę, później zmienię. ^^

 

@edit.

Kolor czarny zmieniony.

Edytowane przez dzika ryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności