Skocz do zawartości

Recenzja anime Golden Time


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to dopiero druga moja recenzja. Tym razem trochę bardziej się przyłożyłam. Prosiłabym o szczerą opinię i wytknięcie mi błędów, bo to nie jest moja ostatnia i chciałabym wiedzieć co zrobić, by to lepiej wyglądało itd. :) Przejdźmy do rzeczy!


Golden Time
9039071_f520.jpg

Gatunek/ki:Komedia, Romans.
Tematyka: Okruchy życia, Szkolne życie.
Typ i wiek widowni: Seinen, 13+
Rok produkcji: 2013

Opis anime:
Pierwszy dzień w nowej szkole - najbardziej lubiany przez twórców anime moment do zawiązania akcji komedii romantycznych. W tym właśnie dniu poznajemy głownego bohatera - Tadę Banriego.
Wyżej wymieniony bohater, czyli Barni Tada jest nowo przyjętym studentem prywatnej szkoły prawniczej w Tokio. Chłopak jakiś czas temu miał poważny wypadek, wskutek którego stracił całkowicie pamięć.-(Czy ją będzie ją odzyskiwał?- Dowiesz się oglądając). Tuż po rozpoczęciu roku akademickiego zgubił się w drodze na spotkanie organizacyjne pierwszego roku. Błądząc wpadł na innego zagubionego studenta - Mitsuo Yanagisawę. To spotkanie było pączątkiem ich przyjaźni. Kiedy w końcu cudem docierają do celu, zagradza im drogę piękna dziewczyna, trzymająca w dłoniach wielki bukiet róż. Mitsuo obrywa kwiatkami po twarzy, a po chwili otrzymuje wiązankę w cywilizowany sposób wraz ze słowami "Gratulacje dla nowego studenta". Śliczna, dobrze ubrana, perfekcyjna kobieta, która przed swoim odjazdem wywijała Mitsuo kwiatami przed nosem, to Kouko Kaga, jego przyjaciółka z dzieciństwa. Będąc jeszcze dziećmi, dwójka ta przyrzekła sobie, że w przyszłości się pobiorą, spełniając tym samym swoje marzenie. Chłopak chcąc od niej uciec, w sekrecie postanowił przystąpić do egzaminów na tę prestiżową uczelnię, jednak plan został spalony, ponieważ okazuje się, że Kouko ścigając swojego "narzeczonego" także została przyjęta. - Jak potoczy się dalej ta sprawa? - Dowiedźcie się sami. Powiem jedno, historia was zaskoczy, jest wspaniała!

Link do serialu: http://www.anime-shinden.info/26322-golden-time-online.html

Moje przemyślenia: Hmmm, troszke irytujące jest to, że

już w tych początkowych odcinkach wchodzi w życie romans.

Historia bohatera Banriego jest wzruszająca, ogólnie wszystko jest bardzo ciekawe. Polecam wielbicielom dobrych romansów.

Moja ocena: Jedno z najbardziej lubianych przeze mnie anime. Bardzo wciągnęło mnie i zaciekawiło. Cała ta historia jest dobrze rozbudowana. Dużo romansu (może i dobrze, może i nie). Bohaterowie i ich historie fantastyczne. Kreska również przypadła mi do gustu. Aż naszła mnie ochota ponownego obejrzenia. Polecam!
Postacie - 10/10
Kreska - 10/10
Ocena ogólna -Warte obejrzenia. Super. :)

Źródła: Google, animezone, moja główka. :D

Edytowane przez Rias
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bardzo dobra recenzja. Dobrze przedstawieni bohaterowie i ułamki fabuły.

(jeżeli możesz nie wrzucaj kilku recenzji dziennie, bo nie będzie co recenzować ^^)

Lubię to.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak aktywności. ;_;

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności