Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Squbany


DrEsIaRz

Rekomendowane odpowiedzi

 


 


1. Nick: Squbany


2. Imię: Kamil


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5/10 ale douczę się jak tylko dostane admina. 


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


6. Składka (Tak/Nie): niestety jak narazie kiepsko ze składką ale mógłbym np. reklamować serwer


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Squbany/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Obecnie jest mało adminów , chciałbym ich choć trochę odciążyć a także pomoc w łapaniu graczy nieuczciwie grających i łamiących regulamin


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: to zależy są dni w które mogę z 4-5 godziny a są co mogę 1-2


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): przeważnie od 14-15 do której tam mam siłę albo coś wypadnie


12. Staż w grze COUNTER STRIKEarrow-10x10.png 1.6 około 4-5 lat z przerwami


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie byłem lecz chciałbym dostać szansę aby kolejnym razem było łatwiej.


Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

 

- Słabe AMXX.

- Składka.

- Steam.

 

Zostań na długo, ogarnij AMXX, spróbuj załatwić steam, chyba ze masz bo nic nie napisałeś, i złóż od nowa a będę na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz odpowiedzieć na pytanie czy posiadasz steam?
Jestem na NIE. To i tak jest "lajt" bo składka jest jednorazowa, a jeżeli naprawdę chcesz dostać admina, to odpuść sobie kilka imprez/alkoholu i zakup steam albo zapłać składkę.
Z amx nie jest zbyt dużo zabawy, proste w obsłudze. Szybko weszłoby Ci to w krew, gdybyś spełniał wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem za okresem próbnym

+wiek

+mikro

+kulturalny

+staż w cs masz 4 lata więc poznajesz haki

+długo grasz na serwie więc daje ci szanse

na skladke znajdziesz kase bo składka jest jedno razowa

amx moge ci wytłumaczyć to jeszcze szybciej go ogarniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam z tego co wiem wymagany nie jest i admini niektórzy go chyba nie posiadają

Składka - także wymagana nie jest

Amx - nwm co sie czepiacie jak ma sie poduczyc z youtuba to trzeba zobaczyc, a problemów nie narobi , poniewaz i tak w amx praktycznie nic nie zrobi

Koleś dlugo gra wie co jest pięć wiec nie widze problemu aby dostał admina, a ludzie uczą sie w praktyce najbardziej i najszybciej sie wtedy ogarnia.

Gdyby miał problemu moge mu w kazdej chwili pomóc ( chyba mam dzien dobroci ;p ) . Na tak za okresem próbnym

PS . to do Squbany tylko jeżeli dostaniesz admina i bedziesz wiedział ze ci to nie odpowiada i chcesz byc zwykłym gracze bo ci nie pasuje to ze musisz ogarniac serwer sam napisz do karolka lub napisz rezygnacje masz swoje lata i myśle ze na tyle odpowiedzialny jesteś ;)

Edytowane przez -_-
Już jest, bo jest jednorazowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym, amx jest bardzo łatwy w obsłudze, a jesli by nawet czegos nie wiedział to może sie dopytac kogos kto sie na tym zna.

 

~ Ma 20 spędzonych na forum, oraz 10 postów.

~ Wiek

~ Staż

~ Ogarnięty.

~ Aktywnosc na serwerze.

Edytowane przez ajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności