Skocz do zawartości

mariano italiano v4


marianekłowcaszparek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mariano italiano (ale kce mieć "maniek"


2. Imię: Mariusz


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx (0/10): 8


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT: http://www.gametrack...6.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hejka kochani, na wstępie chciałbym uprzedzić posty typy "na nie, bo ostrzeżenia" jeżeli moje podanie przejdzie to w ciągu minuty wyśle te śmieszne smski). Jestem młody, przystojny, przebojowy, spędzam na serwerze całkiem sporo czasu. Wydaje mi się, że zdecydowana większość graczy mnie lubi i szanuje, na czitach trochę się znam, w miarę możliwości zawsze ich zgłaszam i w 9/10 przypadkach zawsze mam racje. Niestety 2 poprzednie podania nie przeszły... bo coś tam, więc w tym zamierzam edytować moje podanie i powstrzymywać się od zbędnego komentowania  :D. Moje podania motywuję tym, iż gram bardzo często w godzinach nocnych, kiedy ciężko o admina na serwerze a o cziterów bardzo łatwo (gdybym grał tylko w niedziele po kościele to pewnie nawet nie składałbym tego podania, bo aktualni admini robią robotę) no ale w nocy serwer zamienia się w istny raj dla cziterów dowartościowujących się po nieudanym życiu w prawdziwym świecie, myślę że trochę nadrobiłem forum, bo o tym też było. Pozdrawiam wszystkich i moją mame :*


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:1:336683


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Uważam że dużo, aczkolwiek mam za mniej niż 100 dni maturkę więc teraz te godziny będą  troche ograniczone


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): w dni robocze jakoś około 15, albo wieczorem, weekendowo gram sporo, zazwyczaj jak to wyżej nadmieniłem nocnymi porami


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 3 miesiące ale szybko sie ucze


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak zdarzyło mi się aczkolwiek nie na cs-classic


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak, odpowiednia osoba na te stanowisko, kulturalny, porządny człowiek z predyspozycjami i szerokim (jak nie powiem co) polem manerwru.

Połowa obecnych adminów do pożegnania, a brać tego Pana, bo jest ogarnięty.

 

POZDRAWIAM ZIELE.

Edytowane przez ziemowitjotpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duze YES! Chlopak jest ogarniety, kulturalny. Jest doswiadczonym graczem, gra bardzo czesto i ma dobry kontakt z ludzmi! Jest odpowiedni na te stanowisko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ebola macie czy coś ?
NIE po twoich wybrykach z ziele straciłeś kolejne szanse jak dla mnie to ty tutaj juz nie powinnes grac tyle w temacie bo nic wiecej nie mozna dodac

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtych dwóch, to pewnie jego koledzy a Sativa nabija sobie po prostu posty.
Jestem na nie, na obojętności skopiowałeś podanie, które zostało już odrzucone, jesteś chamski i prezentujesz zerowy poziom kultury.
"2 podania nie przeszły bo coś tam" te coś tam jest powodem, dla którego nie dostaniesz admina, ludzie tacy jak Ty się nie zmieniają, a na pewno nie w kilka dni.
3 miesiące... Serio?
Proszę Cię, daruj już sobie te podania na admina, one Ci nie wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zhejtowany przez twoich kolegów, że nie gram na serwerze i wgl. Ale chcę Ci uświadomić, że na 99% nie dostaniesz tu, na tej sieci administratora! A wiesz czemu? Bo jesteś chamski. Czy dobry administrator powinien się tak zachowywać? Chodzi mi o twoje podanie na grafika. Jeżeli myślisz, że jesteś zabawny przerabiając zdjęcia o 100% inteligentniejszej osoby od Ciebie - S}{aDoW to na flagi nie masz co liczyć...

 

Na nie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie "odrzucam"

Nie jestem opiekunem, lecz liczne kpiny, które urządzałeś z zielem na temat shadowa - nie dostaniesz za to admina jestem tego pewien, że natalja Ci go nie przyzna.

W świetle prawa zamykam podanie za warny.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności