Jump to content

Skarga na Fakela

maikeru
 Share

Recommended Posts

Nick : maly.
Data Zdarzenia : Wczoraj godzina 19:30
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Fakel
Opis Sytuacji : Bardziej jest to odwołanie się od warna ponieważ dostałem wczoraj warna niby za wulgaryzmy w tym temacie : http://forum.cs-classic.pl/topic/6827-kto-pod-tobą-napisze/page-153 a ja nie widzę, żebym tam pisał jakieś wulgaryzmy. Dziś rano spoko napisałem z przekleństwami i dostałem warna (a do tego bloka na SB ^^ hehe ) ale ten wczorajszy za co ? Pisałem do Fakela na pw ale nie raczył mi odpisać. 
Dowod : Moje posty. :) + ss http://iv.pl/images/60725088919630226625.png

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edited by maly.

Według mnie to warn i blokada na sb słuszna ponieważ wszedłem a ty się z nim kłóciłeś na ShoutBoxie. Pisałeś tam przekleństwa i inne rzeczy a gdy Fakel cię ostrzegał to nawet się nie przejmowałeś. Więc po co od razu skarge piszesz ?

Edited by Lebron
  • Like 1

Według mnie to warn i blokada na sb słuszna ponieważ wszedłem a ty się z nim kłóciłeś na ShoutBoxie. Pisałeś tam przekleństwa i inne rzeczy a gdy Fakel cię ostrzegał to nawet się nie przejmowałeś. Więc po co od razu skarge piszesz ?

Nie jesteś moderatorem to się nie odzywaj. Co się z nim kłóciłem ? Napisałem: Hahahaha Fakel mistrz ! Dostałem warna ahahaha.

A później że jak chce to może mnie nawet na forum zbanować ja nie widziałem tam żadnego przekleństwa. I dostałem bana na SB.

//[email protected] : Siwy, ja też tam żadnego wulgaryzmu a tym bardziej obrazy nie widzę. 

To co Naleśnik mnie zaraportował ? To by wtedy obraza była. 

Edited by maly.
  • Like 1

• Root
Hahahaha ale masz najebane w bani xd 

Morda 

To nie musi być obraźliwe,

Forum jest miejscem publicznym, a oto jedna z zasad netykiety:

zakaz pisania wulgaryzmów

Warn jak najbardziej słuszny, ponieważ słowo "najebane" jest wulgaryzmem. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines