Skocz do zawartości

Recenzja anime Kaichou wa Maid Sama!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
 

W dniu dziesiejszym wstawiam recenzję Anime "Kaichou wa Maid Sama!". Mam nadzieję, że się spodoba. :)

 

kaichou-wa-maid-sama-2972.jpg

 

Gatunek/ki: Komedia, Romnas.

 

Tematyka: Szkolne życie.

Typ widowni: Shoujo

Rok produkcji: 2010

 

Opis anime:

Misaki Ayuzawa, czyli główna bohaterka serialu jest przewodniczącą samorządu uczniowskiego w liceum Seika.

Jako, że szkoła ma nie najlepszą reputację, uczęszcza do niej znacznie mniejsza część dziewcząt. Misaki, jako przewodnicząca

bardzo stara się to zmienić i ciężko nad tym pracuje. Pewnego dnia na jej nieszczęście, najprzystojniejszy chłopak z liceum,

czyli Usui Takumi odkrywa jej najgłębszy sekret. To były największe obawy dziewczyny, bała się, że straci uznanie i autorytet

w swojej szkole. Pracuje ona jako urocza kelnerka w Maid Latte, czyli dosyć popularnej kawiarence. Jej uniform stanowi strój

francuskiej pokojówki. Zszokowana dziewczyna prosi go o zachowanie tajemnicy, nie spodziewając się, że szkolna gwiazda,

łamacz kobiecych serc z wielkim uznaniem wśród wszystkich mężczyzn w liceum Seika, dotrzyma tajemnicy! Nikt się nie dowiaduje,

a sam Usui następnego dnia wpada do Maid Latte jako zwykły klient, przy czym nawet na chwilę nie spuszcza z oka swojej "wybranki".

> Jak potoczy się dalej ta historia? - Dowiedz się sam/a! :D

 

Link do serialu: http://www.animezone.pl/odcinki-online/kaichou-wa-maid-sama

 

 

Moja ocena:

No cóż, kolejne świetne anime zrecenzowanie przeze mnie. Z czystym sumieniem wam polecam. Romans wcielony w życie

bardzo mi się podoba z racji, że nie ma wszystkiego na hop hop. Anime mnie bardzo wciągnęło, myślę, że z powodu dobrej fabuły

i dobrze rozwiniętych postaci. Kreska moim zdaniem też jest niezła. Opening zapadł mi w pamięć i o każdej porze dnia mogę go zaśpiewać. ^^

Problematyka tyczy się jak zwykle dobrego romansu i w tym rzecz. Warte obejrzenia, miło spędzicie czas. :)

Postacie - 10/10

Kreska - 10/10

Fabuła - 10/10

Ocena ogólna - Fantastyczne, jest w mojej topce ulubionych anime.

 

Źródła: Google, animezone, główka! :)

 

>Ta recenzja jest troszkę krótsza i włożyłam w nią mniej pracy, chociaż musiałam trochę pogłówkować jak skrócić

i przedstawić początek, by za bardzo nie zdradzić wam co będzie dalej. Polecam obejrzeć, bo historia jest godna uwagi. :D

 

Edytowane przez Rias
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne anime na odstresowanie się :D Obejrzałem i polecam. Co do recenzji, świetnie Ci wyszła, uchyla lekko rąbek fabuły, ale nie pozwala domyślić się dalszego ciągu historii. Brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna recenzja, dzisiaj sobie oglądne wieczorkiem, chodz w sumie nigdy nie ogladałem anime, ale musi byc kiedys ten pierwszy raz. :)

Leci plusik rybciu. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności