Skocz do zawartości

Ban na forescie, banować czy nie?


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś podczas gry naszło mnie pytanie czy słusznie banuję ludzi, którzy na mapie forest przeskakuję nad ścianami blokującymi.

 

juzn09.jpg

 

Według mnie jest to wykorzystywanie bugów mapy a także jest to nie fair wobec innych graczy. Po to ta ściana tam stoi aby te deski rozwalić i grać na równi z innymi graczami a nie przeskakiwać nad nią.

To tak jakby na arcticu skracać "bo autor nie zablokował".

 

Według mnie bany tutaj są słuszne a wymierzam je na 1-3h. 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie banowałem za to, ale po tym co przeczytałem Murwa co napisałeś to myślę że zacznę (jak najbardziej nie jest to fair wobec innych graczy z mniejszymi lv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, ilekroć gracze przez to 'skracali' to myślałem czy nie zbanować / zakazać najwyżej , ale nie zbanowałem bo nie wiem właśnie czy .. skaracanie takie o jest, ale to z błędu mapy, może najwyżej wykorzystywanie bugów mapy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie gram na tym modzie , ale się wypowiem. A więc osobiście banowałbym za takie coś z powodu takiego jaki dał Siwy "wykorzystywanie bugów mapy", ktoś kto to robi, nie robi tego przez przypadek lecz celowo żeby ułatwić sobie grę poprzez bugowanie a więc ban powinien polecieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności