Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor] ajver


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Podanie na Redaktora

  •  
  • Wiek: 16


Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 61 godzin, wiem że to mało, ale to sie nadrobi, wystarczy chwile posiedziec. Nie chciałbym za kilka dni znów pisac tego samego podania i zawracac znów głowy


Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem juz redaktorem 4 razy na jednym serwerze cs oraz 3 samp, więc mam spore doswiadczenie na tym stanowisku. 


Dział który najbardziej ci odpowiada: Gry to cos więcej, Wywiady, Recenzje filmów oraz Wiadomosci ze swiata.


Dlaczego akurat Ty?: .Lata praktyki redaktorskiej, pisania artykułów, wywiadów na kilku różnych forach  uczyniły mnie w tej dziedzinie osobą nadwymiar doświadczoną. Jestem osoba kulturalna nie wstrzynam niepotrzebnych kłotni. Nie robie prostych błędów ortograficznych typy ''krul, gura'' zawsze jesli cos pisze to robie to porządnie, i tak aby innym sie podobało.


Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Oczywiście chciałbym troche odświeżyć i wetchnąć nowe życie w działy ktorej wymieniłem wyżej. Jak widać, każdy kto się starał na to stanowisko obiecywał że bedzie to robił regularnie a jest inaczej. Postanawiam być inny i regularnie dodawać nową gazetkę i wywiad.

Jak widac w działach ''Wywiady'' oraz ''Wiadomosci ze swiata'' nic jak do tąd nic sie nie pojawiło, a ja chciałbym to zmienic.

 

 

 

 

Wymagania:

 

 

Co najmniej 6 dni spędzonych na forum - +/-
Przynajmniej 60 postów napisanych na forum - +
Konto na forum powyżej miesięca - (Konto mam od 25 Kwietnia 2014) +
Chęć pomagania innym użytkownikom - +
Czyste konto (Brak warnów) - +
Dobra znajomość regulaminów forum - +
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji - +
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - +

Edytowane przez ajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności