Skocz do zawartości

Ss'y Reccon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUKAC NA TEN TEMAT!!!!


myszaku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RecconLink do SS'ów: http://www.mediafire.com/?z4oind94z9kz13vWycinek z konsoli:[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina xxxPatrykxxx.[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.[AMXBans] Zbanowany Nick : Reccon[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na forum '[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1437055977 '[AMXBans] Twoje IP : ' 83.29.4.190 '[AMXBans] ========================================Serwer: CoD 45000 LvNie mam jeb***** softa ludzie wy jacyś nie rozgarnięci jesteście skoro nie odróżniacie softa od openGL PRZYPATRZCIE SIE DOBRZEa ja chcecie mi to kur** udowodnić to dajcie dowody na softa bo ja robilem temat z grafika soft i normalna jaką używam ogarnijcie się admini bo polowa serwera was nie lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ss'y wydaję mi się , że miałeś OpenGl . W tym momencie mogłem dostać perk Ivisibleman , lub kamuflaz od jakiegoś gracza -.- . Bo Soft się różni ;x Zresztą czekam na wypowiedź innych . Po za tym kultura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności