Skocz do zawartości

[BETA] Zgłaszamy Bugi/problemy


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Dodam od siebie, że sprawdzałem to czy dana rzecz działa i nie napotkałem problemów, więc jeżeli ktoś napotka jakiś problem, to niech go rozwinie, bo samo "Nie działa" nic nam nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kolejna aktualizacja:

- Poprawiono perk Predator  (Ustawia od razu 1HP i teraz nie da się zabić przez wybuch HE)

- Dodano kupowanie klasy za monety :) Na stałe

- Dodano system nagród. Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Predator - w rundzie, w której otrzymujemy ten perk jesteśmy niezniszczalini oraz możemy korzystać z broni. Nie wiem czy dałoby się, aby działał tak jak perki dające broń, czyli od następnej rundy. Dodatkowo osoba z tym perkiem wciąż jest podatna na granaty oraz miny (nie jestem pewien co do narzędzi demolition).

 

Strzelec Wyborowy - Nigdy mi się nie zdarzyło zamrozić, jedna z osób powiedziała mi, że została zamrożona, gdy sama grała strzelcem, w innym wypadku nigdy nie spotkałem się z zamrożeniem.

 

Rusher - Zmieniłbym szansę na podpalenie na 1/15 oraz 1/10 przy 100 lvl

 

Perk Eliminator Rozrzutu nie działa (w żaden sposób nie wpływa na sposób strzału), ponoć Ogranicznik działa, ale nigdy tego drugiego nie trafiłem.

 

Jest parę misji  dotyczących zebrania konkretnego perku, które z jakiegoś powodu wymagają innego perku niż ten podany (to samo było przy butach komandosa, które zostały poprawione), więc trzeba by było przejrzeć misje tego typu.

 

Misja na zakup losowego perku podobno nie działa (sam do niej jeszcze nie doszedłem, więc nie mogę sprawdzić).

 

Mapa de_westwood (ten który był wcześniej) jest do usunięcia (nie posiada minimapy oraz jest inna wersja tej mapy już wgrana na serwer).

 

Mimo iż nie uważam tego za OP rzecz, gdy choć trochę się myśli, to można ograniczyć Huntera do posiadania jednej pułapki zamiast dwóch.

 

Komandosa sprawdzę, gdyż słyszałem, że raz działa, a raz nie.

 

System nagród (przynajmniej komenda /nagroda) nie działa (nie wiem czy zostało wycofane, czy po prostu się zbugowało, zgłaszam na zaś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiaj w nocy wejdzie update.

Napisałem wszystko Majunowi

Co do systemu nagród, zostało to wstrzymane i wejdzie później, na razie jest na DD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Major bierz pod uwagę, że dmg nie jest duży z podpalenia (z tego co wiem to 5+(0.15*int)/s przez 3s, czyli 15 obrażeń na starcie, jeśli wejdzie szansa, a szybkość zdobywania poziomu jest znacznie niższa. Co do samego rushera, to ponoć podpalenie działa też tylko na innego rushera (więc sytuacja podobna do wyborowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, problem odnosi się do klasy Strzelec Wy. 

Dodaliście mu/naprawiliscie nie pamiętam zamrażanie.

Tylko teraz sie nie da grać ;) co drugi strzał zamraża i nie da sie grać na tą klase.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
if((GetRandomInt(1,7)==1))
{
CreateTimer(DLUGOSC_SKILLA, UnFreezePlayers, attacker, TIMER_FLAG_NO_MAPCHANGE);
Freeze(id, attacker);
}

 

 

Taką szanse ustalono i taka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem po zmianie, ale czy dałoby się, żeby to zamrożenie działało tak jak pułapka huntera (tzn. mocno spowolniało, żeby osoba spowolniona wciąż mogła strzelać), bo z tego co pamiętam nie dało się zmienić kierunku patrzenia podczas zamrożenia? Wtedy byłaby możliwość counterplayu nawet po zamrożeniu i nie było by dyskusji czy jest OP czy nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Ponownie dodałem system nagród - teraz powinien działać poprawnie

Reset wykonany

Strzelec poprawiony - gdy kogoś zamrozi, dana osoba może celować bez obaw

Komandos - naprawione 1/2

Looter - naprawiono łapanie autokamp

Dodano eliminator rozrzutu - ten już działa poprawnie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi nagrodami to jest lekka przesada bo gram 2 dni a mam ponad 200pkt a na vipa na 30 dni trzeba 37k to trzeba grać na serwie 2lata żeby na vipa uzbierać więc można zmniejszyć próg

Edytowane przez Z3R0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tymi nagrodami to jest lekka przesada bo gram 2 dni a mam ponad 200pkt a na vipa na 30 dni trzeba 37k to trzeba grać na serwie 2lata żeby na vipa uzbierać więc można zmniejszyć próg

to będzie zmniejszone. Po prostu zapomniałem obniżyć tego po resecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzisiejsze poprawki:

  • Dodanie 1/1 z kosy - perk Predator
  • Poprawienie flag ze sklepu SMS (z poziomu serwera)
  • Zmniejszenie progu punktów w nagrodach
  • Dodanie nagrody w postaci punktów za full serwer (Co rundę będą dodawane punkty gdy serwer będzie full)
  • Dodanie nowych klas: Krwiopijca, Choraży I Rebeliant
  • Poprawienie noża komandosa
  • Dodanie perku Wsparcie Rakietowe
  • Naprawienie klasy Hunter
  • Skrócenie czasu oczekiwanie na nową misje

Będzie to update do wersji 2.3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie spójrzmy z perspektywy snajpera ma 1/2 i przy 100lv 1/1 lub przy full int i jest też elitarny snajper który ma te 1/1. Teraz o komandosie ma 1/2 i 1/1 przy full int oraz jest hashassyn który ma joz te 1/1 to czemu nie można byłoby komandosowi dać 1/1 przy 80 lub 100 lvl 1/1 przecież to jest na tej samej zasadzie co przy snajperze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie spójrzmy z perspektywy snajpera ma 1/2 i przy 100lv 1/1 lub przy full int i jest też elitarny snajper który ma te 1/1. Teraz o komandosie ma 1/2 i 1/1 przy full int oraz jest hashassyn który ma joz te 1/1 to czemu nie można byłoby komandosowi dać 1/1 przy 80 lub 100 lvl 1/1 przecież to jest na tej samej zasadzie co przy snajperze.

To jest bez sensowne XD Po to jest premium, żeby mieć te staty wbudowane bo jednak płacisz za to + lepiej się cieszyć że masz w późniejszej fazie gry to 1/1 u komandosa i snajpera, bo niestety na innych serwerach nie ma czegoś takiego więc nie rozumiem twojej wypowiedzi :)

 

ad.2. Przypominam też że Hashassyn jest klasą S.Premium i nie wydaje mi się, że sprawiedliwe by było aby dać komandosowi jeszcze szybciej 1/1 gdy płacisz ileś tam za premke aby mieć to od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Update v2.3

  1. Naprawienie Predatora (rakiety i klasy/perki który miały +DMG zabijały go)
  2. Naprawienie wytrzymałości perków (bug z odnawianiem wytrzymałości)
  3. Naprawienie paru klas/perków które miały +DMG (nie działała)
  4. Lekkie zmiany w silniku

Proszę sprawdzić czy wszystko działa poprawnie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na chwilę obecną technik został usunięty z powodu złej umiejętności specjalnej, która była zbyt silna. Prawdopodobnie zostanie on zastąpiony na dniach inną klasą, którą staramy się dopracować.

 

Odnośnie skinów oraz noży dzisiaj lub jutro powinno już wszystko działać.

 

Błąd punktów przy pełnym serwerze również został naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Dodanie klasy Szturmowiec, która będzie do kupienia za monety zamaist technika (jeżeli ktoś kupił technika, to będzie miał Szturmowca)

Klasa znika po otrzymaniu minimum 5 DMG an 2 sekundy

Poprawki w kodzie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co zmianę mapy resetuje poziom klas i na każdej jest poz 1,

Po wyjściu i wejściu wczytuje poprzednie, ale jakoś zbugowane bo na każdej klasie mam jakiś poziom,

Pytałem kolegę i losowego gostka, oboje pierwszy raz grali, a mieli poziomy nawet na klasach premium.

Edytowane przez Witekis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się ktoś skarży na znikające i pojawiające się znikąd poziomy klas, każdy ma dostęp do klas premium, plus ludzie skarżą się na Technika pozwalającego wyskoczyć poza mapę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam do gry na serwerze i pomocy w rozwinięciu go.

Błędy z lvl zostały naprawione (to wina aktualizacji poprzedniej).

 

Pomóżcie nam rozkręcić ten serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności