Skocz do zawartości

Podanie-Zygi zabijaka


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Zygi zabijaka
2. Imię:Marcin
3. Wiek:16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Zygi%20zabijaka/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Ponieważ nie lubie jak nie ma admina a na serwer wbije jakis gracz który gra na hackach czy rashuje i robi to innym graczom na złość,żeby sobie nie pograli.Chciałbym takżę wspomoć serwer w wykonywaniu roli admina żeby był by porządek,było by mniej graczy łamiących regulamin i nie było by wyzwisk na innych graczy
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie posiadam
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2h-4h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze:16-20,weekend:11-14i 16-19
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:2 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać jesteś no life i znasz regulamin.

Ale niepokoi mnie to co ostatnio robiłeś na nuke jak adminów nie było.

Dostałeś bana za txt i nie wiem jakie jeszcze punkty w regulaminie łamiesz jak nas nie ma.

Na Nie

 

@Karaś

Jakim prawem się wypowiadasz jak u nas nie grasz. Nic nie wnosisz. A nie ogar tyczy się ciebie bo na pewno nie Zigiego

Edytowane przez נαѕкιєя
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zygi, Zygi.

Nie wiedziałam o tej wpadce z txt, to mnie troszkę odwraca od Ciebie.

Co prawda jesteś aktywny, zgłaszasz sporo na u@...

Nie podoba mi się to, że skopiowałeś poprzednie podanie, tak jakby "odwal się, dawaj admina",

osoba, która została odrzucona już 3 razy tym bardziej powinna się postarać i pokazać w podaniu

swoje dobre strony.

Z racji, że dużo "pomagasz" zgłaszając łamiących regulamin na u@ to jestem za okresem próbnym.

Chociaż tak naprawdę malutko brakuje abym dała Ci "Nie".

 

@edit

ajver, mówisz, ze doświadczony? Napisał, że nie miał admina więc jaki doświadczony... Podajesz zmyślone argumenty, jak nie wiesz co napisać, to nie pisz. :)

Edytowane przez Mashiro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygi  zastanawia mnie jedno ile razy jeszcze będziesz składał to podanie myślę  ze do upadłego .Ja się wstrzymuje od głosu bo zapewne moje zdanie znasz 

Edytowane przez SZARY200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wpadka z txt mam nadzieję, że była jednorazowa. Jesteś bardzo aktywny, dużo zgłaszasz na u@ no i nie odnosisz się do nikogo nieprzyjacielsko. Tak jak dzika jestem za okresem próbnym.

@Zygi praca domowa na dziś przeczytaj kilka razy regulamin coda :D. I nie myśl sobie, że cie nie odpytam xd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

 

Jak jeszcze grałem to zawsze jak wchodziłem na serwer to ty już byłes, i grałes długo.

Spełniasz wszystkie wymagania na Administratora, tylko ten ban za txt, no ale każdy popełnia jakies błedy.

A z tego co wiem to serwer poszukuje doswiadczonych oraz aktywnych adminów, a ty bys sie do takich zaliczał.

 

 

Powodzenia.

Edytowane przez ajver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na TAK.

 

Co wejdę na serwer, to ty grasz (przypadek? .. ) Admin na pewno musi być, aktywny.

Jesteś ogarnięty, to wiem.. z tym banem to głupio wyszło - ale "Każdy uczy się na swoich błędach"

 

 

Pozdrawiam i powodzenia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Od kiedy wchodzę Ty zawsze na serwerze siedzisz i to się chwali. Problemów nie sprawiasz zbyt wielkich, ale jako admin masz świecić przykładem! Amx nie trudna sprawa, dasz sobie z tym radę. 1 miejsce w topce mówi samo za siebie, że jest aktywny ;p.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności