Skocz do zawartości

Słuchawki gamingowe


Neffju

Rekomendowane odpowiedzi

@edit

Niedługo mam zamiar zakupić słuchawki do gier, a dokładniej do fps'ów. Bardzo zależy na dźwięku , który pozwoli dobrze ustalić pozycje przeciwnika. Prosiłbym was o propozycje słuchawek i krótki opis dlaczego "te słuchawki" :D. Oczywiście bardziej zależy mi na dźwięku, niż na mikrofonie. @edit

Kwota jaką mogę przeznaczyć na ten cel wynosi 320zł.

Edytowane przez ff3N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Razer Kraken czarne,słuchawki wg mnie bardzo ale to bardzo dobre,miałem je 2latka,kabel długo wytrzymał nic się nie nadrywał,słuchawki nie zaczynały trzeszczeć i się solidnie trzymały,cały dźwięk z gry nie uwalniał się poza słuchawkę bo jest ona zamknięta i idealnie przylega do ucha. spokojnie możesz określić z długiej kto wbija na galę i środek(w przypadku dd2) mieszczą się w Twojej cenie,jedne z lepszych słuchawek które miałem,niestety teraz używam Philips SHP1900 ponieważ mój młodszy brat wyszarpałw tamtych kabel.... a gdyby tego nie zrobił,słuchawki służyłyby mi jeszcze dłuzej także te na pewno mogę Ci polecić,co do tych Philipsówek też nie są złe xD a kosztują coś do 70zł :D

Link do Razerek: http://allegro.pl/sluchawki-razer-kraken-pro-czarne-black-najtaniej-i5031475827.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności / Pomoc udzielona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności