Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie L3gionTM


L3gionTM

Recommended Posts

1. Serwer: Cs-Classic.pl [XPRO DeathRun EXPMOD]2. Nick: L3gionTM3. Imię: Dominik4. Wiek: 145. Znajomość Amxx(0/10):96. Mikrofon(Tak/Nie):Tak7. Składka(Tak/Nie):Tak8. Czas spędzony na forum:Staram się9. Opisać siebie:Lubię cs'a a szczególnie wasze serwery. Jestem grafikiem. Interesuję się sportem i muzyką.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Gram bardzo często na serwerze. Administratorzy nie są za często na nim, a jak pójdą to od razu połowa zaczyna łamać regulamin. Jest to wielkim problemem dla użytkowników którzy grają uczciwie. Starałbym się utrzymywać porządek. Także jeżeli byłoby to możliwe zmieniałbym mapy w razie zbugowania. Potrafię ogarnąć 11. Linki do reklam:http://cs-hax.com/cs-classic-pl-najlepsze-klasyczne-serwery-t96490.htmlhttp://cs-korea.pl/viewtopic.php?p=7393#7393http://cs-soplica.com/topic/97514-cs-classicpl-najlepsze-klasyczne-serwery/http://cs-wloclawek.eu/viewtopic.php?p=70803#70803http://cs-zaborze.pl/viewtopic.php?t=38051Przepraszam za reklamy. Niestety wzór jest na reklamy a go nie zauważyłem:/Proszę przynajmniej o dostrzeżenie pracy w te reklamy.12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Ban premamentny -Gdy ktoś nadużywa micro; 5min ban > 1h/10h -Nadużywa Kultury na serwerze; 5min > 2h13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): NS

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy