Skocz do zawartości

Cs-classic na cupsell.pl


Lebron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie proponuję aby Karol(-_-) zrobił tam konto i dodał jakieś rzeczy np. Kubki, koszulki, bluzy, itp. Myślę ze forum by na tym zarobiło i otworzyło więcej serwerów cs 1.6 lub go albo jakiejś innej gry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wiem serwerów cs 1.6 więcej nie będzie, a taki pomysł z koszulkami już odpadł, jak ktoś chce w jakiś sposób pomóc sieci to wysyła kase na sieć i ma range donator, z koszulkami to by nie wypaliło.

@Chciałem powiedzieć że takie coś było, w prawdzie zadeklarowało się z 4/5 osób które kupiły by taką koszulke, ale co nam z 5/4 osób? Dlatego pomysł odpadł

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to nawet jeżeli już by były takie koszulki i bym sobie kupił to co mam z nią zrobić? Do pracy chodzić w koszulce cs-classic? Czy ktoś by wyszedł do szkoły/pracy/na miasto w takiej koszulce? Nie wiem gdzie niektórzy żyją ale ja raczej bym się nie pokazał tak na miescie ;p

Kubek był by ok ale z tego nie było by zarobku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w koszulce bym chodził po domu/na WF zawsze jakaś pamiątka jeszcze ze swoim nickiem :D

u mnie w szkole widziałem kilka osób w takich koszulkach z tyłu swój nick i mała nazwa serwerowni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianzGestem

Nie chodzi o koszulki ze swoim nickiem, bo po co wprowadzać w obieg taką, którą kupisz tylko Ty, kto inny zechce chodzić w koszulce z kogoś nickiem?

--

Myślę, że to dobry pomysł. Można palnąć jakieś fajne logo, to będziemy rozprowadzać reklamę na żywo! :D

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianzGestem

Nie chodzi o koszulki ze swoim nickiem, bo po co wprowadzać w obieg taką, którą kupisz tylko Ty, kto inny zechce chodzić w koszulce z kogoś nickiem?

--

Myślę, że to dobry pomysł. Można palnąć jakieś fajne logo, to będziemy rozprowadzać reklamę na żywo! :D

Wydaje mi się że chodziło bardziej o to że swój nick i na górze logo serwerowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Użytkownik od wczoraj..." ehh -_-.
Wydaje mi się, że to całkiem dobry pomysł, może graficy by się popisali, aby mieć własne logo. Wszystko jest możliwe, a ja bym sobie kubeczek machną do kawki, albo do zapitke do wódki.
Oczywiście, trzeba by było wtedy roznosić to po forach, że takie coś istnieje, bo tutaj może Ci maks kupią 6/7 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych koszulek z nickiem i logo... Cupsell chyba polega na tym, że jakaś koszulka jest tworzona i wprowadzana bezpośrednio na stronę do listy nowych rzeczy, więc specjalnie tworzyć kilkadziesiąt egzemplarzy, każdy z innym nickiem? Moim zdaniem to nie ma sensu. :) w sumie, jak chcecie.

 

Ogólnie to pomysł popieram, ale z tymi nickami to nie wiem... Ja tam bym wolała same logo +coś ładnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak wspomniałem wcześniej, jeżeli chodzi o takie koszulki, to nie ma sensu ich tworzyć "dla sieci", z masą reklam, bo nikt tego nie założy.
Te koszulki musiałyby mieć jakiś fajny wygląd związany z samą grą cs i jakiś mały dodatek z nazwą sieci.

 

Dla mnie pomysł na tę chwilę odpada, bo nie ma opłaca się tworzyć coś, co zakupi kilka osób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności