Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Admin


Ozcs(1)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: KupMiSzynke :D

2.Nick admina/gracza który zawinił: Dark Z Rises STEAM_2:0:682773160 
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 13:40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://speedy.sh/HprkA/1.dem
6.Opis sytuacji: Admin dał mi bana, bo uznał za obraze "lama" innego gracza, który był surwem i kampił. Potem mi groził banem na tydzien za "bugowanie kb"(nie mam tego na demku, ale taka sytuacja zaistniała podczas gry).
7. SID/IP: 31.2.25.253  Nonsteam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było raczej na odwrót :), najpierw zbugowałeś na mnie knife blinks po czym napisałem Ci, że jeszcze raz coś takiego zrobisz to dam Ci bana na tydzień (oczywiście przesadziłem, nie dałbym mu bana nawet na 1 dzień, dostałby maks 3h, ale to nie ważne), potem dostałeś bana na 5 minut bo obraziłeś gracza nazywając go lamą a więc ban słuszny, a skarga jak najbardziej nie :), po za tym gracz będący  survivorem wyszedł  z kampy po tym jak Admin (czyli ja) go upomniał, w zasadzie to ban na 5 minut, nie jest warty nawet pisania skargi, jest to idiotyczne i tylko inni tracą czas na rozpatrywanie tego... Więc nie rozumiem o co Ci chodzi, ale spoko jak kto lubi xD tyle mam do powiedzenia w tym temacie :).

Następnym razem jak piszesz skargę to miej ku temu jakiś poważniejszy temat bo założę się, że ludzie maja ważniejsze sprawy na głowie niż czytanie twojego bólu dupy odnośnie bana na 5 minut (lmao).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zamykam żeby niepotrzebnego spamu nie było, chyba, że ktoś ma coś SENSOWNEGO i związanego ze skargą do powiedzania to proszę na pw i otworzę. Przejrzę demko i się wypowiem. 

 

"Lama -Osoba, której coś się nie uda, np. w grze , (cs 1.6) albo po prostu osoba spięta, nie na luzie."

"Człowiek nie ogarnięty. Idiota w pozytywnym znaczeniu."

To tyle jeśli chodzi o pierwszą część skargi :D, nie widzę w tym słowie niczego złego ani tym bardziej obrazy. Ban już minął, ale proszę więcej nie banować za to słowo. Admin dostaje tylko lekkie upomnienie na przyszłość ;)

 

Co do drugiej części skargi:  "nie mam tego na demku, ale taka sytuacja zaistniała podczas gry".

 

Nie ma dowód = nie rozpatruje.

Edytowane przez Euphemia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności