Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Zmierzch"


aver

Rekomendowane odpowiedzi

7210352.3.jpg

 

Zmierzch

 

 

Gatunek: Thirller, Romans

 

 

Opis fabuły: Zmierzch opowiada historię 17-letniej Belli Swan, która przeprowadza się do małego miasteczka Forks w stanie Waszyngton, aby zamieszkać ze swoim ojcem. Tu przyciągnęła uwagę Edwarda Cullena, bladego, tajemniczego chłopaka. Dziewczyna odkrywa, że on i jego rodzina są wampirami. Są jednak jedyni w swoim rodzaju – nazywają siebie "wegetarianami", ponieważ żywią się tylko krwią zwierząt. Pomiędzy Bellą i Edwardem rodzi się uczucie. Ich związek sprowadza jednak na Bellę fizyczne niebezpieczeństwo, prawdziwe zagrożenie przybędzie jednak z zewnątrz. Kiedy Bella wybiera się wraz z rodziną Edwarda na mecz baseballu, natykają się na trójkę obcych wampirów, które piją krew ludzi. W pewnym momencie najgroźniejszy z obcych wampirów – James, wyczuwa zapach Belli i postanawia ją zgładzić. Cullenowie decydują się ukryć Bellę, lecz James podąża ich śladami. Rozpoczyna się dramatyczny pościg, którego stawką jest życie Belli i jej dalszy związek z Edwardem.

zródło: google

 

Kilka słow ode mnie:  Pamiętam, gdy obejrzałem ten film pierwszy raz - bardzo mi się spodobał, ten klimat mglistego
miasteczka, świetnie dobrany soundtrack, całkiem niezłe efekty specjalne i w miarę ciekawa historia.

Oczywiście, kolejne części  im dalej, tym gorzej, ale akurat 1 część jest naprawdę w porządku.
Przeczytałem też 2 książki, masakra, na szczęście byłem chory i nie miałem co robić, to
jakoś przez to przebrnąłem. Pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Zmierzch
 jest właściwie najlepszą częścią zarówno z filmów jak i książek, bo, tak jak mówiłem, im dalej 
tym gorzej.

 

Link do filmuhttp://www.cda.pl/video/637372b/Zmierzch-Twilight-2008-Lektor-PL-HD

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aver,

Tematy zamykamy po tygodniu braku aktywności.

Wiem, że to twój temat i możesz go zamknąć, ale jak już z powodu braku aktywności, to dostosuj się do tego, że po 7 dniach zamykamy.

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fantasia ♥

 

Ja również Oglądałem,czytałem i szczerze mi bardziej przypadł do gustu Film.

 

Oglądałam, czytałam. Jest to przykład jak filmem można zniszczyć książkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny opis fabuły skopiowany słowo w słowo...

Serio nie możesz nic napisać sam? Czy to takie trudne? xd Po co wstawiać opisy czyjegoś autorstwa...

Podejrzewam, że każda praca napisana przez ciebie, którą sprawdzę będzie kopiowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to juz sie nie bede zajmował pisaniem recenzji, dziękuje..

 

Niech dział stoi pusty tak jak stał przedtem...

 

Tematy pozamykam po 7 dniach..

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film oglądałem całkiem okej

Bezsensu kopiujesz wszystko na pałę z internetu.. Redaktorzy powinni wymyślać coś od siebie.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rezygnuj tylko pokaż, że umiesz napisać coś od podstaw.

Są sytuacje, w których nawet nie obejrzałeś filmu, a go recenzujesz. Totalny bezsens...

Daj coś od siebie, życzę ci powodzenia, bo umiesz się ładnie rozpisać, więc czemu nie spróbujesz swojej twórczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności