Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Admina: Kuba


Masek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Masek

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kuba
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 12.02.2015 około godz. 23:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
 
6.Opis sytuacji: Admin (Kuba) mimo informacji od graczy nie reaguje na łamanie regulaminu. 
7. SID/IP: ------
 
Pierwsze Demko Mapa zm_toxic_ice_attack:
35:50 Gracz Gracz shortening life expectancy stawia pierwszego LM
36:04 LM zostaje zniszczony
36:29 Ten sam gracz stawia następnego LM Gdzie jest tylko 2 ZM (pisze na u@ ze postawił już 2 LM admin nie reaguje, rozumiem że niema sensu banowania gracza gdy na serwerze jest 5 osób i tak też napisałem adminowi że chciałbym tylko upomnienia w/w gracza)
 
Drugie Demko Mapa zm_winter_invasion:
 
01:31 Gracz Kozacyy stawia pierwszego LM
01:48 Gracz Kozacyy stawia drugiego LM
02:17 Gracz Kozacyy stawia trzeciego LM
02:44 Gracz Kozacyy stawia czwartego LM (było tylko 7 w tym 4 ZM osob na serwerze, później 6 i 3 ZM)
 
Mimo pisania do admina na u@ jeszcze przed postawieniem wszystkich 4 LM admin nie reaguje, na koniec pisze nie "widziałem nie banuje", mimo że dostawał informacje, to nie chciało mu się nawet zobaczyć)
 
04:26 Gracz shortening life expectancy stoi na armorze (buguje armor) w momencie gdy bije go ZM (wszedł tam celowo co widać na demku)
Admin znowu dostaje informacje na u@ + normalny czat nie tylko ode mnie, a od innych graczy również.
Ta sytuacja kończy się jak wszystkie poprzednie bez jakiegokolwiek ostrzeżenia dla gracza (nie mówię tu o Banie), jak i również bez żadnego komentarza ze strony Pana Admina.
 
10:47 Gracz <[GSC]> Mefisto stawia dwa LM przy 2 ZM.
10:58 Gracz <[GSC]> Mefisto ma postawione już dwa LM przy 2 ZM i 4 osobach na serwerze. Już w tym momencie gracze zaczynają informować Admina na u@ i ogólnym czacie o ilości LM.
11:09 Gracz <[GSC]> Mefisto stawia trzeciego LM przy takiej samej ilości Graczy i ZM. W tym momencie ludzie zaczynają się denerwować i starają się zwrócić uwagę admina na tego gracza.
11:15 Gracz <[GSC]> Mefisto stawia 4 LM ilość graczy dalej się nie zmienia, a zaczynają się oni denerwować.
11:33 Gracz <[GSC]> Mefisto stawia piątego LM, admin nie reaguje mimo niejednokrotnej informacji od graczy.
11:45 Admin zgładza gracza <[GSC]> Mefisto, dzieje się to po złości ze strony graczy i masowe informowanie Admina o danym zajściu.
 
Więcej sytuacji przytoczyć nie mogę, ale to ze względu na to że chwile później Admin pożegnał się i opuścił rozgrywkę.
 
Dodam jeszcze, że w/w Admin nie był w tym czasie AFK, ponieważ mimo że siedział na spektatorze to co jakiś czas udzielał się w grze (pisał lub wchodził na chwile do rozgrywki), niestety nie reagując na zaistniałe sytuacje. Rozumiem, że przy 6 graczach na serwerze niema sensu Banowanie ich, ale tak jak pisałem Adminowi na u@ chciałbym aby chociaż ich upomniał, niestety tak się nie stało. Nie dzieje się już tak pierwszy raz, że admin nie umie poradzić sobie z ogarnięciem serwera ale w tym przypadku nie jest to raczej nic trudnego przy 6 osobach na serwerze i informacjach o łamaniu regulaminu od graczy. Tak jak przy poprzednich takich sytuacjach nie miałem adminowi wiele do zarzucenia, ponieważ rozumiem że samemu ciężko ogarnąć jak serwer jest pełny tak w tym momencie jest sytuacja zupełnie przeciwna.
 
Proszę o ukaranie Admina poprzez Upomnienie, nie jestem zwolennikiem nakładania innej kary niż ta wymieniona, ponieważ mimo wszystko Kuba jest dobrym Adminem.
 
 
Pozdrawiam Masek
 
 
 
 
 
 
EDIT: 
 

Proponuje zapoznac sie z regulaminem .

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

 

 

Tak więc ( 18 zm - 9 lm co za tym idzie 4 zm 2 lm),  z Tego co wiem temat był już poruszany miliony razy przez H@ i każdy admin dokładnie wie jak wygląda sprawa z LM. Tak więc myślę, że jeśli nie jesteś doinformowany w w/w sprawie to radze poczytać różne tematy lub poprostu poprawnie interpretować punkt regulaminu który zacytowałeś, a nie sztuczne nabijać posty :)

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapoznac sie z regulaminem .

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam , mimo że byłem na serwerze (spect) miałem jeszcze małe problemy z komputerem(Opiekun serwera wie o co chodzi) to dlatego nie reagowałem i co chwila wchodziłem do gry, a jak już byłem w grze to poprostu nie widziałem i dlatego napisałem ,,nie widziałem nie banuje '' . Tak wiem powinienem wyjść z serwera i to uczynię następnym razem.

Edytowane przez Kuba321
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba informował mnie wczoraj, że ma problemy z komputerem, dlatego rozumiem czemu nie reagował na zgłoszenia. Nie dostanie ostrzeżenia, gdyż jestem pewna, że zna regulamin i się do niego stosuje, a to była wyjątkowa sytuacja, którą wcześniej zgłosił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności