Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twoje ulubione Anime.


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

W tym temacie prosiłabym o podanie swojego ulubionego anime.

Może zainteresujecie innych i także będą zachwyceni. :D

 

Piszcie odpowiedź pod wzór

Tytuł/y ulubionego anime:

Gatunek/ki:

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?:

Edytowane przez Mashiro
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Sword Art Online
Gatunek/ki: akcja, przygoda, romans, wirtualny świat
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Anime jest po prostu świetne. Dużo wątków, dużo bohaterów, którzy są świetnie zrobieni. Anime po prostu 8 cud świata ;d

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Shinsekai Yori

Gatunki: Dramat, Kryminał, Przygodowe

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Niesamowity dramat psychologiczny z elementami s-fi o świecie z przyszłości. Znikające w niewiadomy sposób dzieci, zbiorowiska ludzi skupione w ponumerowanych osadach, a w samym sercu wydarzeń siódemka bohaterów, które z nich wyjdzie z tej przygody cało? Polecam obejrzeć :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Mondaiji-tachi ga Isekai kara kuru sou desu yo?


Gatunki: Fantasy, przygodowe


Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Świetna fabuła z wartką akcją oraz wspaniałymi bohaterami. Nic tylko oglądać *.*.


  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Sakurasou no pet kanojo

Gatunek: Komedia, romans

Dlaczego te jest dla ciebie najlepsze?: przypadło mi bardzo do gustu, przykro, że takie krótkie. ;-Polecam! Recenzja też jest, możecie przeczytać. :)

Edytowane przez Mashiro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: One Piece !

Gatunek/ki: przygoda, akcja, komedia, dramat, shonen, fantasy.

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Przygoda Luffy'ego trwa już przeszło 15lat a dokładnie 18! Pierwsze odcinki pod kontem kreski nie zachwycały mnie ale z czasem się przyzwyczaiłem :) Mugiwara (Słomkowy) ma bardzo dużo przyjaciół, których poznaje na drodze do One Piece i do zostania Królem Piratów. Bardzo też podobają mi się wątki poszczególnych bohaterów. Akcja jaka towarzyszy temu anime ciągle idzie do przodu i non stop nasi bohaterowie się rozwijają. Załoga Słomkowych spotyka na swojej drodze nie tylko przyjaciół ale również i wrogów, z którymi radzą sobie w przekozacki sposób! Jeżeli ktoś lubi tasiemce to gorąco polecam TE ANIME ! Cały tydzień czekam na niedziele, żeby móc obejrzeć kolejny odcinek a jest ich blisko 700. Jeszcze raz POLECAM wszystkim!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne

Tytuł/y ulubionego anime: Lovely Complex

Gatunek/ki: Komedia, romans.

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Dobry romans, na który trzeba troszkę poczekać. Zabieganie, śmiech, płacz, kłótnie i bójki xD czego więcej trzeba. Polecam także recenzję, którą napisałam. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime:  Naruto
Gatunek/ki: zdecydowanie za dużo gatunków (akcja, przygodowy, steampunkowy, romans, i 500 innych)
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Mega fabuła, multum świetnych postaci, jeszcze więcej wątków i postaci, genialni bohaterowie, bardzo dobrzy poboczni. Każdy chyba to anime zna i wie czemu jest wspaniałe ;p.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również lubie Naruciaka ale moim zdaniem za szybko się skończył. Autor tej mangi przy końcu za szybko pospieszył się z zakończeniem jej - powód prosty praca nad nową mangą. Pod koniec wszystko zaczeło być przewidywalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball( wszystko gdzie miał swój udział Akira Toriyama) i Beyblade Bakuten Shoot Beyblade

Jeżeli o gatunek chodzi to do obu pasuje, akcja, fabularny, komedia, fantasy,  shounen

Myśle że o dragon ballu słyszał każdy fan anime, jest po prostu genialny, świetne postacie, dobrze rozbudowany świat, fabuła też rozwinięta, a największa wada jaką słyszałem od przeciwników dragon balla to długość walk(dla mnie to kolejna zaleta).

Beyblade mnie jakoś wciągnęło, oglądałem kiedyś to w telewizji i zapadło w pamięci, gdy oglądałem online chciałem też tą drugą serie ruszyć ale mnie nie zaciekawiła jak ta pierwsza. Ogólnie oba anime powinny zaciekawić każdego fana akcji i walk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Noragami
Gatunek/ki: shounen, przygodowe, okruchy życia
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: świetne anime, super kreska, bardzo dobra fabuła, genialni bohaterowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy kolejne ;d 

Tytuł/y ulubionego anime: Aldnoah. Zero (pierwszy sezon)
Gatunek/ki: Akcja, dramat, Sci-fi
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Wspaniałe walki uwielbiam jak Nao analizuje przeciwnika szukając słabych punktów, aby potem go wykończyć przy pomocy kompanów.

 

PS: Rias popraw ten twój post z SAO bo mnie to razi strasznie "Swort ... " - jak mogłeś!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Death Parade
Gatunek/ki: Psychologiczne, Gry
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Jedyny opening jakiego nie przewijam *.* i dlatego, że jest postać, która przypomina Ginko <3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tytuł/y ulubionego anime: Bleach
Gatunek/ki: Akcja, Dramat, Fantasy, Komedia
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?:
Niesamowita fabuła, Doskonale rozwinięte postacie, Wspaniałe walki, Dobry podkład.Hmm z czasem nawet i kreska stała powalająca.

Największym plusem oczywiście tego anime jest jego długość (365)

Największym minusem jest oczywiście końcówka anime jak i zakończenie (wstrzymanie serii do czasu aż wyjdzie więcej mangi, ponieważ anime prawie dogoniło mange) serialu. zapomniałem dodać że jest jeszcze ta denerwująca inoue ze swoim "Ichiigo!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tytuł/y ulubionego anime: NARUTO 
Gatunek/ki: Wiele tego (przygoda, romans, akcja itd)
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Ponieważ wzbudza we mnie wiele emocji, zawsze działa na moje serce kojąco, uwielbiam muzykę z tego anime, zawsze marzyłem by żyć w tym świecie i być jak Naruto :) wiadomo że jest moją ulubioną postacią :) 
"
Ja zdejmę klątwę tego świata.

Jeśli pokój istnieje, 
na pewno go odnajdę!

Nigdy się nie poddam!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Odlotowe agentki
Gatunek/ki:  akcja
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Oh, takie napięcie, takie niesamowite akcje, ta walka ze zlem, dobro wygrywa <3 BOSKIE, BYLAM CLOVER 

Edytowane przez natalja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime:Ghost in the Shell Stand alone complex
Gatunek/ki:Dramat, przygodowy, akcja...
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?:

Opening powala, akcja, rozbudowane postacie oraz wątki poboczne, fajna fabuła, muzyka i mógłbym tak do nieskończoności, kiedyś jakieś 3 lata temu obejrzałem cały pierwszy sezon i mi naprawdę się spodobało tak więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Parasyte - The Maxim

Gatunek/ki: Akcja, Dramat Horror Sci-Fi, Psychologiczny

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: Na podstawie mangi z lat 90, genialne walki które ZAWSZE opierały się na strategi, nie przewidywalna fabuła, mnóstwo śmierci. CACKO <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Shaman King!
Gatunek/ki: Przyy...godowy?
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?:
Bo go oglądałem w dzieciństwie i bardzo podobał mi się: styl, klimat, pomysł :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Kiedyś moim ulubionym anime był Król Szamanów
Gatunek/ki: Przygoda, akcja, trochę romansu :) itp.
Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: W dzieciństwie uwielbiałem to oglądać ponieważ wzbudzało to we mnie mega ciekawość co będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł/y ulubionego anime: Kiedyś moim ulubionym anime był Król Szamanów

Gatunek/ki: Przygoda, akcja, trochę romansu :) itp.

Dlaczego jest dla ciebie najlepsze?: W dzieciństwie uwielbiałem to oglądać ponieważ wzbudzało to we mnie mega ciekawość co będzie dalej :)

Spoko przygoda, akcja ale romans ? No ja też uwielbiałem to anime będąc dzieckiem ale romansu jakoś w nim nie widziałem :) Anna podkochiwała się może w Yo ale nie było to jakoś w większy sposób pokazane (bynajmniej tak mi się wydaje). Co do samego anime to fakt jest godne uwagi w szczególności akcja która rozgrywa się w tej wiosce (nie pamiętam jak się pisze) Króla duchów. No i oczywiście Amitamaru do MIECZA xDDD to tak jak w Tabaludze - Jakubie ! Zrób mi loda xD hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności