Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Szybka rekrutacja. Potrzebuję kilku adminów. 

MUSI BYĆ LINK DO Gametrackera. Nie przyjmuję osób, które na serwerze nie grają!

 

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):

5. Mikrofon(Tak/Nie):

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Magnetar

2. Imię:Bartek

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Opisywac siebie mysle ze nie ma pomoc bo raczej mnie znacie a powod dla ktorego chce zostac adminem jest to ze serwer jest nowy i musi sie nim ktos zajmowac a pozatym lubie grac na Cod Modach i bede udzielal informacji innym gracza

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-3h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze 15:00-20:00 Weekend 9:00-20:00

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: z pol roku moze wiecej

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: efiLoN

2. Imię: Nikodem

3. Wiek: 19

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): w 1.6 dawalem rade, a csgo jeszcze nie mialem stycznosci ale ogarne 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Co jak co, ale jako jeden z nielicznych pomagam w ogarnieciu tego serwera. Poki co nie ma adminow a na serwerze gra coraz wiecej osob wiec ktos sie przyda

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:przez najblizsze 10 dni praktycznie caly czas bede poswiecal mu uwage, pozniej w miare mozliwosci (w przerwie od nauki do maturki)

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:najblizsze dni od 10-24, w pozniejszym okresie 16- do wieczorka

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: jakies 350 godzin + 1900 na cs1.6

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w cs go jeszcze nie

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ★ Kowalski ★

2. Imię: Przemek

3. Wiek: 19 lat

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): w 1.6 opanowalem w csgo nie mialem przyjemnosci ale szybko sie ucze

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: serwer jest nowy a czitow co raz wiecej w csgo ktos musi pomoc upilnowac serwer jestem caly czas na steam wiec z kontaktem nie bdzie problemu

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-3h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze : 14-20 wyjate stanowi sroda i wtorek  weekendy : w kazdej chwili 

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1.5 roku

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w 1.6 tak w csgo nie mialem okazji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick: Najeks

2.Imię: Kamil

3.Wiek: 19

4.Znajomość SMX: w csgo nie mialem styczności, łatwo ogarne

5.Mikrofon: Tak

6.Składka: Jeśli trzeba to tak

7.Link do GThttp://www.gametracker.com/player/Najeks/212.91.26.64:27086/

8.Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat ty masz zostać adminem: Pomogam początkowym graczom ogarnać Cod Moda (rownież po angielsku), czesto siedze na serwerze. Zauważyłem ze jest mało adminow na serwerze,a często zdarzają sie ludzie, ktorzy utrudiają gre innym.Bardzo dobrze dogaduje sie z innymi graczami na serwerze, przeco tworzy sie fajna atmosfera do gry. Jestem uczniem technikum infomatycznego, lubię spędzac czas grając oraz uprawiajac sport(glownie piłka nożna)

9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Moge do 14h

10.W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze (od 15:00- do 2:00), Weekendy(cały czas)

11.Staż na grze CSGO: 164 godz. 

12.Czy byłeś adminem?: bardzo dawno temu.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Najeks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: `Or[A]nge[T]

2. Imię: Konrad

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): CS 1.6 - Bardzo dobre, CS:GO nie wiem nie miałem admina na CS:GO.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Chwilowo nie, ale na dniach się pojawi :)

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście SMS :D

7. Link do swojego GT**: 
http://www.gametracker.com/player/%60Or%5BA%5Dnge%5BT%5D/212.91.26.64:27086/ wczoraj miałem 6 godzin :D i do wieczora biłem 13 :)

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Konrad interesuje się grami (CS, BF, COD, FIFA, GTA) i sportem :D (Hokej, Futbol, Snoker, Real <3) w tej chwili mam 15 lat to troszku za mało na wymagania no ale pomimo młodego wieku już posiadałem admina i moderatora na innych sieciach obecnie nie mam. Dlaczego ja ? A dlatego, że na serwie jest pełno dzieci (tak wiem sam nim jestem), które wyzywają, bluzgają, drą ryja przez mikro, i takich chce banować. myślę, że się nadam do tej roboty :D

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: PN-PT: Dobra godzina jak nie więcej (codziennie) SOB-NDZ: 7-8 h jeżeli nie będzie nauki. A jak będzie to 3-4 :)

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: 16-18, weekendy 10-18 :D

11. Staż w grze counter strike Global Offensive: O jeju nie pamiętam :D ale nawet długo.

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłem i to nie raz.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 
Wymagania:
 
Ukończone 17 lat (-)
Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (+ Jest 13 ale dziś będzie 15 )
Zachowanie kultury na serwerze (+)
Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (napisze się )
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) (+)
Posiadanie mikrofonu (- fundusze już prawie zebrane)
Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) (+ jak najbardziej zapłacę)
Edytowane przez `OrangeT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Diler

2. Imię:Daniel

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx : tylko musze sobie przypomnieć

5. Mikrofon: tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jest duzo ludzi którzy przeszkadzaja na serwerze, wyzywaja i nie pozwalaja sie fajnie bawic :D

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4 h dziennie

9. W jakich godzinach grasz?: 9-21

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: od 1.6 tylko na cod mod 

11. Czy byłeś już adminem?: tak

Edytowane przez Diler
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:tytuseQ

2. Imię:   Paweł

3. Wiek:18 prawie   19

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):   dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):  TAK


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:     Dużo czasu spędzam na serwerze jestem raczej lubiany miły pomocny zawsze mozna mnie o wszystko spytać zawsze udzielam odpowiedzi jestem w ciągłym kontakcie nawet jak mnie nie ma na kompie :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: duzo nie potrafie okreslic zreszta kazdy wie ile poswiecam na cs kto ze mna gra :)

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze to tak od 15 do 2:30 cos okolo w weekendy dłuzej i od 11 do 2 -3 w nocy :)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: w cs go 3 miechy ale w 1.6 gralem 5-7 lat :)

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak ale w 1.6 w cs go bedzie 1 raz ale trzeba próbować nowych rzeczy :)

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Poldi

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 22 l.

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre, ale szybko się uczę

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Komunikatywny, chętnie pomagający, kulturalny i opanowany oraz ludzie mnie znaja na serwerze i chyba lubią ; ) oraz do tej pory mam chyba najwięcej godzin przegranych na serwerze

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: co najmniej 2 godziny dziennie w weekendy  ok 4-5 godzin

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: wszystkie dni (wieczorami 16-23), weekendy (10:00-03:00), w tych godzinach zazwyczaj jestem dostepny dla graczy i administratorów.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1,950 godz. łącznie 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: byłem, wiem jak to wygląda.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez poldi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1.Nick: Najeks

2.Imię: Kamil

3.Wiek: 19

4.Znajomość SMX: w csgo nie mialem styczności, łatwo ogarne

5.Mikrofon: Tak

6.Składka: Jeśli trzeba to tak

7.Link do GThttp://www.gametracker.com/player/Najeks/212.91.26.64:27086/

8.Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat ty masz zostać adminem: Pomogam początkowym graczom ogarnać Cod Moda (rownież po angielsku), czesto siedze na serwerze. Zauważyłem ze jest mało adminow na serwerze,a często zdarzają sie ludzie, ktorzy utrudiają gre innym.Bardzo dobrze dogaduje sie z innymi graczami na serwerze, przeco tworzy sie fajna atmosfera do gry. Jestem uczniem technikum infomatycznego, lubię spędzac czas grając oraz uprawiajac sport(glownie piłka nożna)

9.Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Moge do 14h

10.W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze (od 15:00- do 2:00), Weekendy(cały czas)

11.Staż na grze CSGO: 164 godz. 

12.Czy byłeś adminem?: bardzo dawno temu.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

1. Nick: `Or[A]nge[T]

2. Imię: Konrad

 

3. Wiek: 15

 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): CS 1.6 - Bardzo dobre, CS:GO nie wiem nie miałem admina na CS:GO.

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Chwilowo nie, ale na dniach się pojawi :)

 

6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście SMS :D

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%60Or%5BA%5Dnge%5BT%5D/212.91.26.64:27086/ wczoraj miałem 6 godzin :D i do wieczora biłem 13 :)

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Konrad interesuje się grami (CS, BF, COD, FIFA, GTA) i sportem :D (Hokej, Futbol, Snoker, Real <3) w tej chwili mam 15 lat to troszku za mało na wymagania no ale pomimo młodego wieku już posiadałem admina i moderatora na innych sieciach obecnie nie mam. Dlaczego ja ? A dlatego, że na serwie jest pełno dzieci (tak wiem sam nim jestem), które wyzywają, bluzgają, drą ryja przez mikro, i takich chce banować. myślę, że się nadam do tej roboty :D

 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: PN-PT: Dobra godzina jak nie więcej (codziennie) SOB-NDZ: 7-8 h jeżeli nie będzie nauki. A jak będzie to 3-4 :)

 

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: 16-18, weekendy 10-18 :D

 

11. Staż w grze counter strike Global Offensive: O jeju nie pamiętam :D ale nawet długo.

 

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłem i to nie raz.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Wymagania:
 
Ukończone 17 lat (-)
Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (+ Jest 13 ale dziś będzie 15 )
Zachowanie kultury na serwerze (+)
Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (napisze się )
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) (+)
Posiadanie mikrofonu (- fundusze już prawie zebrane)
Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) (+ jak najbardziej zapłacę)

 

Jeżeli poprawicie aktywność, to was przyjmę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolegi Orange, dalbym mu co najwyżej bana, ktorego tak czy inaczej dostanie po wejsciu na serwer. Jego wiek jest wprost proporcjonalny do jego zachowania. Na serwerze nie potrafi dogadac się z ludzmi, wyzywa ich, co z resztą jest udokumentowane na screenshotach jedego ze stałych graczy. 

Co do pierwszego kolegi to jak najbardziej, chlopak zaczal od niedawna grac, stad ta mala aktywnosc na serwerze. W porzadku kolega, ktory spokojnie moze startowac po admina. Z reszta jest juz troche tych adminow i radzilbym niedlugo zamknac rekrutacje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:

 

BeardyMarcia

 

2. Imię:

 

Szymek

 

3. Wiek:

 

18

 

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):

 

DOBRE/BARDZO DOBRE


 

5. Mikrofon(Tak/Nie):

 

Oczywiście

 


6. Link do swojego GT**:


 


http://www.gametracker.com/player/Beardy%E2%99%A5Marcia/212.91.26.64:27086/- wypowiedź czytaj niżej V


 


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

 

Witam jestem szymon mam 18 lat 1,95cm wzrostu Gram w koszykówkę i interesuje się autami ^^ :) Jestem muzykiem Gram na Basie,Gitarze,Pianinie,Śpiewam,Komponuje i troszkę perkusji;) Mam swój własny

zespół muzyczny któremu powodzi się całekiem nieźle :) Dostaliśmy się jako zespól do filmu ASKA wydamy całą płyte do tego filmu i wystapimy na koncercie (scena filmu) Dlaczego ja ?! dlatego, że mam dość nieogarniętych dzieci na serwerze którzy krzyczą między soba i jeden admin nie może tego ogarnąć ;) Chciałbym wprowadzić dużo na serwer, przedstawiać ciekawe pomysły i jak wspomniałem wyżej PILNOWAĆ PORZĄDKU bo to jest najwazniejsze. Co do przegranych godzin wszystko zostanie nadrobione, jestem nolifem i siedzę naprawdę długo na cs ;D już wczoraj bym miał z 8h przegranych, lecz serwer mi na to niepozwolil :) Mam nadzieję, że spełniam wasze wymagania i pozwolicie mi pilnować porządku na serwerze, aby każdemu grało się dobrze i przyjemnie, bo każdy tak jak ja Ty i inni chcą czerpać przyjemność z gry a nie się denerwować ! :) pozdrawiam Szymek

 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

 

6-8 godzin w dni robocze

 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:

 

Dni robocze : od 16-22, Weekedny 24/7 ! :D no chyba, że imrepzka wypadnie

 

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:

 

300 godzin + 300 w 1.6

 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:

 

oczywiście byłem na cs 1.6 :D i w różnych gierkach

Edytowane przez Beardy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:AMAD

2. Imię:Marcin

3. Wiek:25

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):w 1.6 amx opanowany :) ale po przeczytaniu paru poradników smx stwierdziłem że to to sam co amx_modmenu :) więc spokojnie dam sobie rady :) 

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Traktuję wszystkich równo bez wyjątków:) regulamin to regulamin :). Wchodzę na serwer by spokojnie sobie pograć i mieć z tego przyjemność i chcę zadbać żeby inni też mieli z gry przyjemność.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? Czasami siedzę 5 h czasami godzinę dziennie  :) zależy jak życie pozwala :) 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 17-24, na weekendy również

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:5 miesięcy 

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak w 1.6 przez 5 lat zdołałem być adminem,unbanteam, junior admin 

Edytowane przez AMAD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : SzYnA LuCkY

Imię: Mateusz

Wiek: 17

Znajomość smd : średnie

Mikrofon : Tak

GT: http://www.gametracker.com/player/SzYnA%20LuCkY/212.91.26.64:27086/

Chciałbym zostać adminem ,ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze i uważam ,iż jestem w stanie zadbać o dobre warunki w grze .

Czas : 3-4 h

Dni gry : Robocze 17-20 lub 20 - 22/23

Staż : 400h

Nie byłem jeszcze adminem .

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ma chlopak. Przyda sie ktos jeszcze do pomocy, tym bardziej ze ja w tygodniu raczej jestem zawalony nauka do maturki i brakuje czasu aby to ogarnac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: L@NdryN3K(H@rD_C@ndY)

2. Imię: Pawel

3. Wiek: 34 (Dziadzia)

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): srednia chyba (jak niewystarczajaca to sie doszkole)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Jest i skrzeczy


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: szczerze wazne jest jak odbieraja mnie inni na serwerze , nie jestem tu po to , aby sie chwalic natomiast jesli chodzi o druga czesc pytania to zostalem poproszony o zlozenie podania gdzyz dysponuje czasem w godzinach porannych kiedy w zyciu serwera nie uczestniczy zaden admin 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: na chwile obecna codziennie od rana do nocy

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: przewaznie w godzinach porannych i wieczornych

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: krotki ale staram sie jak moge (254h)

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: nie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Karoleek [Game Over]

2. Imię: Karol

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):  cs 1.6 ogarniałem w cs;go to 1 podejście ( szybko cie uczę.)

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Brakuje adminów, a ja jestem chętny do pomocy, widać, że serwer sie rozwinął i ktos go musi pilnować. Myślę, że jestem ogarniętą osobą na to stanowisko, mam sporo wolnego czasu na granie na serwerze.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: ostatnio zrobiłem sobie przerwe ale normalnie to 1-3h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: codziennie od 16 a weekendy (to zależy kiedy się obudzę :P)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 502h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w cs1.6 tak ale w cs;go to pierwsze podejście

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Karoleek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Karoleek [Game Over]
2. Imię: Karol
3. Wiek:16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):  cs 1.6 ogarniałem w cs;go to 1 podejście ( szybko cie uczę.)
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Brakuje adminów, a ja jestem chętny do pomocy, widać, że serwer sie rozwinął i ktos go musi pilnować. Myślę, że jestem ogarniętą osobą na to stanowisko, mam sporo wolnego czasu na granie na serwerze.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: ostatnio zrobiłem sobie przerwe ale normalnie to 1-3h
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: codziennie od 16 a weekendy (to zależy kiedy się obudzę :P)
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 502h
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w cs1.6 tak ale w cs;go to pierwsze podejście
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Karolek przekreśliłeś swoja szanse na admina reklamowaniem go na sb :C NA NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Karoleek [Game Over]
2. Imię: Karol
3. Wiek:16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):  cs 1.6 ogarniałem w cs;go to 1 podejście ( szybko cie uczę.)
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Brakuje adminów, a ja jestem chętny do pomocy, widać, że serwer sie rozwinął i ktos go musi pilnować. Myślę, że jestem ogarniętą osobą na to stanowisko, mam sporo wolnego czasu na granie na serwerze.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: ostatnio zrobiłem sobie przerwe ale normalnie to 1-3h
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: codziennie od 16 a weekendy (to zależy kiedy się obudzę :P)
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 502h
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w cs1.6 tak ale w cs;go to pierwsze podejście
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Nie wiem czy to odpowiedni czas na skladanie podania przez ciebie. Na serwerze nie bylo cie kawal czasu i od tak skladasz podanie. Ale pomijajac to mysle ze nie jestes odpowiednia osobą przez twoj wiek. Grajac z tobą mecz turniejowy zauwazylem ze jestes wybuchowy i czasami nie panujesz nad soba, przez co podejmowane przez ciebie decyzje odnosnie banow i kickow moga zaszkodzic niektorym na serwerze. Admin musi podejmowac decyzje z rozsadkiem i byc bezstronny. 

 

Poki co nie jestem za tym abys zostal adminem, lecz to nie skresla cie calkowicie. Popraw swoją aktywnosc na serwerze, pokaz sie ludzia z dobrej strony, przekonaj ich do siebie i wtedy sprobuj :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SMERFUŚ #SUPREME
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 19
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/SMERFU%C5%9A%20%23SUPREME/212.91.26.64:27086/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Myślę że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, gram praktycznie całe dnie, utrzymuje stały, dobry kontakt z graczami. Staram się pomagać wszystkim na serwerze. Utrzymuje kulturę, kiedy żartujemy wtedy żartujemy, ale głównie staram się utrzymać kulturę i słowa na wodzy. Smx nie jest mi obce, znam się na tym ponieważ troszkę już w tym siedzę. Dodatkowo mogę dodać że jestem doświadczonym graczem CS:GO i nieraz gdy admini nei byli pewni podpowiadałem w sprawach cheaterów. Myslę że to tyle, reszte pokaże na serwerze.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 9-12h.
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W tygodniu 15-02:30,03:00.
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: Od dnia premiery.
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Oczywiście.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone).

 

Jeżeli chodzi o aktywność na forum, zostanie ona poprawiona.

Mam nadzieję że uda nam się nawiązać sensowną współprace.

Pozdrawiam, Smerfuś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick:Bal!

2. Imię:Arkadio

3. Wiek:27

4. Znajomość Smx: średnie,

5. Mikrofon:Tak

6. Składka Nie


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem bywalcem tego serwera , często gram między 10-13 w tych godzinach rzadkością jest spotkanie admina , staram sie doradzać i pomagać nowym graczom .

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 do 6 h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze z 1h między 10-13 , po 17 do 20 , weekendy zależne od uczelni ( poza tym mogą wystąpić ograniczenia w postaci obowiązków domowych/rodzinnych) :D

11. Staż w grze counter strike Global Offensive: rok ? grałem w 1.5 , 1.6

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: NIE

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Bal!
2. Imię:Arkadio
3. Wiek:27
4. Znajomość Smx: średnie,
5. Mikrofon:Tak
6. Składka Nie
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem bywalcem tego serwera , często gram między 10-13 w tych godzinach rzadkością jest spotkanie admina , staram sie doradzać i pomagać nowym graczom .
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 do 6 h
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze z 1h między 10-13 , po 17 do 20 , weekendy zależne od uczelni ( poza tym mogą wystąpić ograniczenia w postaci obowiązków domowych/rodzinnych) :D
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: rok ? grałem w 1.5 , 1.6
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: NIE
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Jestem na tak. potwierdzam- jest pomocny.

Ale w 10 punkcie powinienes dopisac. "póki żony nie ma w domu" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:Bal!
2. Imię:Arkadio
3. Wiek:27
4. Znajomość Smx: średnie,
5. Mikrofon:Tak
6. Składka Nie
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem bywalcem tego serwera , często gram między 10-13 w tych godzinach rzadkością jest spotkanie admina , staram sie doradzać i pomagać nowym graczom .
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2 do 6 h
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:Dni robocze z 1h między 10-13 , po 17 do 20 , weekendy zależne od uczelni ( poza tym mogą wystąpić ograniczenia w postaci obowiązków domowych/rodzinnych) :D
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: rok ? grałem w 1.5 , 1.6
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: NIE
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Może nie gram długo, ale tego pana się zna :D Jak najbardziej na tak ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności