Skocz do zawartości

Gooner96

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu jacyś fani jakiegoś zespołu z Premier League? Albo może całej tej genialnej ligi. Najlepsze mecze to te które komentują Twaro i Nahorny, ogólnie to jestem fanem Arsenalu, zachęcam do wypowiedzi albo do dyskusji na temat angielskiej ekstraklasy.

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za paroma zespołami z Anglii ale one już dawno spadły z priemer League a są to były mistrz kraju Leeds United, Sunderland i Newcastle United. Ale tak z większej angielskiej piłki to jestem za Man Utd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunderland i Newcastle spadły z premier league?? co ty koala, leeds to niestety własna politka finansowa pogrążyła bądź polityka ich właścicieli jak kto woli to nazywać. Newcastle fajnie grało jak cabaye był, teraz jeszcze jak pardew odszedł to się zmienili troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że Sunderland i Newcastle spadły po prostu nie chciałem pisać innych nazw tych klubów, które spadły, ale ja uwielbiałem jak "Sroki" grały kiedy był tam Allan Shearer wiem że to było dawno ale od tamtej pory lubię oglądać grę Newcastle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan:D, poza tym przecież shearer kariere kończył jak ty z 7 lat miałeś to koala szacun wcześnie bpl się interesowałeś, ja w zasadzie tak mocno ligą od jakiegoś 2010 roku, a wcześniej od 2006 roku tylko o Arsenalu szukałem informacji.

W zasadzie to dziwne jest to że jest masa świetnych zespołów, masa świetnych zawodników ogromne pieniądze a tylko jeden sędzia na światowym poziomie, mówie oczywiście o Marku Clattenburgu

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Crouch jest bliski pobicia rekordu shearera dotyczącego bramek z główki w premier league, chyba 47 albo 48 ma Shearer a Crouch jedną mniej, ale i tak najlepszy napastnik i wogóle zawodnik w Premier League to Thierry Henry, a duet to myśle że Dennis Bergkamp + Henry albo ta dwójka z united yorke i ktoś jeszcze tam z nim grał, ale raczej ta pierwsza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgodzę się najlepszym napastnikiem był właśnie Henry jeszcze z Bergkampem to byli nie do powstrzymania.

Teraz może trochę o pomocnikach znacie kogoś takiego jak Gary Speed ? 535 występów w lidze były rekord Anglii (obecnie rekord należy do Giggsa) świetny gracz Leeds United i Boltonu. Później selekcjoner reprezentacjii Walii. Zmarł 2011 roku popełnił samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz może jakiś inny pomocnik niby o nim nie wiem za dużo ale może dzięki innym się dowiem. Gwiazda Blackburn Rovers kolega klubowy Alana Shearera i człowiek przez którego do Blackburn nie został sprowadzony Zinedine Zidane mowa o.... Timie Sherwoodzie ja o nim za wiele nie wiem więc liczę na innych aby pomogli mi go poznać wiem tyle ile napisałem i jeszcze to że po zakończeniu kariery tak jak wielu piłkarzy był trenerem oraz asystentem menadżera takich klubów jak Tottenham i Aston Villa.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo lubiłem MU,podobała mi się ich forma,styl gry itd,ale teraz nie wiem co się z nimi dzieje,jak oni remisują z drużynami niżej stojącymi w lidze. The Blues bardzo mnie zaskoczyło,mają teraz dobry sezon :D,ogólnie na MU przejechałem się kilka razy na kuponie,jak mi RvP nie trafiał 100% bramek to ja nie wiem co on ma trafiać. Niby Di Maria miał pomóc,być podporą,ale jakoś tego nie widzę że coś pomaga. A ogólnie sam interesuję się Hiszpańską ligą :), FCB tak tak możecie mówić że fan Barcy lub Realu ale ja na prawdę jestem fanem barcy,nie znam tylko messiego,oglądam Barcę od czasów Puyola,Ronaldihno,Henrego i Ibry... Bardzo podoba mi się ich styl gry,Tiki-Taka to jest najlepsze co mogą widzieć moje oczy,teraz czekam na starcie Barcy Atletico albo Barcy Realu,w tamtym tyg bodajże w niedzielę Atletico dostało 2:0 z nisko stojącą drużyną..

Edytowane przez MaZeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

United gra jak zawsze tylko teraz nie ma SAF-a, no i stracili całą siłe w pomocy, di maria sobie nie daje rady bo van gaal jest idiotą, gburem i uważa się za geniusza, barca guardioli grała super piłke, ta drużyna 2007-2010, potem już niestety ta tiki-taka była na swojej połowie:/, no ale to o BPL miało być nie o la liga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak bez Alexa Man Utd straciło motywacje i świetnego taktyka.co do van Gaala to takim idiotą nie jest fakt ściąga do klubu tych którzy zabłysneli w reprezentacji ale cóż stara się przywrócić Czerwonym Diabłom dawną chwałę i świetność i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak bez Alexa Man Utd straciło motywacje i świetnego taktyka.co do van Gaala to takim idiotą nie jest fakt ściąga do klubu tych którzy zabłysneli w reprezentacji ale cóż stara się przywrócić Czerwonym Diabłom dawną chwałę i świetność i chwała mu za to.

 

jak go uważam za idiote bo nie pozwala zawodnikom na okazywanie swoich atutów tylko na sztywną taktyke, i te jego słynne 3-5-2, btw, koala ściągnąłe film o leeds i Brianie Clough, przeklęta liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę czasu już minęło nim ktoś się tu udzielał, a wracając do najlepszych duetów, to w pojedynczym sezonie nie było i nie będzie takiego duetu jak SAS( Suarez and Sturridge) z sezonu 13/14, natomiast najbardziej efektywnym atakiem w dziejach nie tylo BPL ale całej historii ligi angielskiej to jednak byli panowie Kevin Keegan i John Toshack którzy demolowali Anglie w latach 70. jednak to bardzo odległe czasy, a ja sam chciałbym być świadkiem najlepszych lat w historii LIverpoolu, ale wierzę że w przeciągu 2-3 sezonów Liverpool wróci na szczyt.( Się rozpisałem, że nikomu nie będzie się chciało czytać).:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba szczyt drugiego poziomu rozgrywek, liverpool to zespół 6-7 miejsca i nic wyżej im nie grozi, mogą grać co tydzień, widać to w tym sezonie, odpaść z tak słabiej grupy LM. w lidze punkty zaczeli łapać mocniej jak odpadli ze wszystkich rozgrywek. Nie porównuj suareza i sturridge do Titiego i Bergkampa bo to co pierwsza dwójka robiła przez rok, ta druga przez kilka lat. na mistrzostwo następne 25 lat poczekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool stracił swoją świetność wraz z odejściem Suareza i to widać po ich obecnej grze. Jeśli chodzi o te duety piłkarzy to przecież każdy klub takie miał Arsenal Henry'ego i Bergkampa, Liverpool miał Suareza i Sturridga a Blackburn jeśli sie nie myle miało duet Shearer-Sherwood więcej nie pamiętam ale każdy klub chyba miał taki duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala akurat obecnie są niepokonani w lidze w 2015 roku, potrzebowali tylko paru miesięcy stabilizacji co się odbiło czkawką w Lidze Mistrzów, a gooner jak typowy fan arsenalu, jak twój klub zdobędzie kiedykolwiek najpoważniejsze europejskie trofeum to dopiero zacznij rzucać latami do czekania:). Zobaczymy na koniec sezonu kto jest typową drużyną(6-7) :) miejsca czy może 4 miejsce jak dla arsenalu.

 

PS. zdejmij różowe okulary i dobrze czytaj, napisałem że duet w POJEDYNCZYM sezonie.

Edytowane przez Pistolejro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suarez miał 1 życiowy sezon i już wypowiadacie się o świetności liverpoolu??

Ostatni dobry sezon mieli jak wygrali Ligę Mistrzów, chociaż ciężko mówić o dobrym sezonie skoro olali własną ligę.

Nie umniejszając duetowi Henry-Bergkamp, za kilka ładnych sezonów, to niestety, ale większym duetem wg. mnie byli Cole-Yorke, zwłaszcza sezon 98/99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam MU, jednak prawda jest taka ze AF zostawił drużynę mistrzowską jednak to było za mało na Moysa... Dobrze ze van Gaal prowadzi MU znowu do TOPu ligii :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności