Skocz do zawartości

8 mapa


KiToL

8 mapa  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodajemy 8 mapę ?



Rekomendowane odpowiedzi

Vertigo i Prodigy odpadają wtedy to będzie wielki płacz. Jakby miało dojść do dodania to jestem za westwood,aztec i dust2002. Żadne inne nie wchodzą w grę

Edytowane przez Fakel
Temat nie służy dyskusji, macie tylko proponowac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzą nowi gracze i zaczynają mieszać, nie wiedząc o tym, że przerabialiśmy te tematy rok temu i większość map miało swoją próbę,po czym zostały usuwane z braku akceptacji przez innych graczy. Ale jak chce wam się znowu o to spierać to Good Luck :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertigo jest bardzo prostą mapą i łatwą do ogarniecia, a do tego jest bardzo przyjemna. Moim zdaniem bylaby to odpowiednia mapa bo np aztec czy dust2002 juz byly, a vertgo jeszcze nie, a na prawde nie jest to skomplikowana mapa. Piranessi bym rowniez zaproponowała, bo to czadowa mapa, ale odpada bo jest zbyt skomplikowana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie eldorado odpada ponieważ skany przez płot jak i rzucanie granatów to jest porażka a mapa vertigo też nie jest ciekawa bo na niej można wypaść poza mapę przypadkowo :) ja zostaje przy moich nominacjach a mianowicie de_Westwood,de_Dust 2002 :)

Edytowane przez DamianzGestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiem co mowie xD bo grałem tutaj kilka miechow to bedzie idealnie pasowac WESTWOOD :D ludzie go kochają na bsy da sie wejsc :D albo mozna dac de_dsut2002,tez jest spoko,aztec no nie wiem czy odpada jesli ktos nie umie grac to wiadomka ze nie wejdzie na bsa,poza tym jest cos takiego jak SMOKE,w teamie tt jest 12 osob to liczmy ze 6 osob kupi SMOKE 4 osoby smok'ują wode a reszta wchodzi na B taki kłopot?jak jest na mirage w cs go?bombsite A jest od razu na respie CT a jakos TT wchodzi rzucają fleshe smoke itd i rash :D aztec jest dobra,ale trzeba umiec grac i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wiem co mowie xD bo grałem tutaj kilka miechow to bedzie idealnie pasowac WESTWOOD :D ludzie go kochają na bsy da sie wejsc :D albo mozna dac de_dsut2002,tez jest spoko,aztec no nie wiem czy odpada jesli ktos nie umie grac to wiadomka ze nie wejdzie na bsa,poza tym jest cos takiego jak SMOKE,w teamie tt jest 12 osob to liczmy ze 6 osob kupi SMOKE 4 osoby smok'ują wode a reszta wchodzi na B taki kłopot?jak jest na mirage w cs go?bombsite A jest od razu na respie CT a jakos TT wchodzi rzucają fleshe smoke itd i rash :D aztec jest dobra,ale trzeba umiec grac i tyle :P

 

Przypominam, że to ffa tu nie bedzie 6 ludzi co rzuci smoke bo nawet na bs-a razem wejść nie dają rady.

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze tak jak jest moim zdaniem ale jeśli mielibyscie wgrywać mapę to wgrajcie de_cp_mill łatwa mapa dla CT jak i dla TT. Szybka do ogarnięcia :)

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności