Skocz do zawartości

8 mapa


KiToL

8 mapa  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodajemy 8 mapę ?



Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie mapy z hostami i żadne dusty, jeden wystarczy

 

1 de_aztec

2 de_eldorado

3 de_westwood_big

 

EDIT:4 de_bahrain

Edytowane przez Gooner96
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_hell

 

de_hell

 

Też jestem za de_hell chociaż mało gram na FFa, idealnie nadaje się na ten mod 

 

Nie rozumiem shadow, o co ci tu chodzi, czy nie wiesz co to mod czy co.

W cs'ie są mod'y FFa, BF2, COD MOD, Diablo, każdy serwer do jakiegoś należy nawet DD2 to jest mod FFa. 

I w zależności od modu, np pod cod'a pasują duże mapy, 4fun hp_ , bf2 fy_ .. 

To też na FFa pasuje ta mapa, znana odpowiednia wielkością .

 

Shadow, jakie pluginy? MOD'y nie tworzą pluginy, one są tylko dodatkiem

 

To ci mówie kolego że jesteś w błędnym zdaniu..

 

Hmm.. W sumie, nie ma sensu dalej edytowac postow by glupio dyskutowac, takimi argumentami mnie niestety nieprzekonasz, wiec uwazajmy to, co uwazamy 
:)

No tak i pozostanę przy swoim zdaniu, które jak najbardziej jest słuszne. I nie będę się bawił w edycje postów, bo to zaraz wyjdzie dłuższe niż ten temat jak będziemy non stop tak edytować posty ;) 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Jaki mod??
Wiekszosc z Was proponuje mapy, ktorych nawet nie zna. Szukaliscie czegos nowego specjalnie do tego tematu? Nie robcie z serwera smietnika. Chcecie pograc na innych mapach, to zapraszam na 4fun czy inne codmod'y.
Obawiam sie, ze ten temat nic nie da..
Niektorzy twierdza, ze na tuscanie ludzie wychodza, a proponujecie dolozyc inna wersje tej mapy czyli cpl_mill?
Chcecie dodac osma mape, ktora jest podobna do dd2 czy inferno? Jaki bedzie wtedy sens cyklu?
Kabul? 1bs? Przy normalnej grze to sie nie nadaje nawet na 5v5.
Eldorado? Skakanie po dachach czy skanowanie na przeciwny resp?
Italy z hostami?
Czy grales chociaz raz na de_poland?

Nowi sie wypowiedza, pograja, przyznaja ze sie na tej mapie grac nie da i znow trzeba bedzie tworzyc nowa ankiete.

Jestem za cyklem taki, jaki jest. Zawiera same mapy eslowe, ktore kazdy zna lub szybko poznal z powodu prostoty. Wazne by mapa byla grywalna, sensownie zbudowana i co wazne: by sie niepowtarzala z obecnymi, dlatego tez moim zdaniem cpl mill czy cbble powinno odpasc na samym poczatku a reszta pokroju sunny czy dino... Cos tam tym bardziej.

Drodzy opiekunowie, sluchajcie roznych zdan ale sie nimi zbyt mocno niesugerujcie. To do Was nalezy wybor i to Was beda winic za bledy.

@edit

To moje zdanie z ktorym mozecie sie nie zgadzac. To ankieta dlatego po co sie klocicie i tworzycie kolejne posty spamu? Rownie dobrze moglem zaznaczyc opcje "nie" i tyle ale wolalem uzasadnic swoj wybor. Napisalem mapy, ktore ktos zaproponowal bo mi one nie pasuja.. Juz mozemy sie skonczyc wyzywac? :)
Jezeli chcesz tlumaczyc ilosc osob na serwerze dobrymi mapami i reklamy, sama siec nie ma tutaj nic do rzwczy to... Coz nic juz nie mowie.

@Siwy
MOD to MODYFIKACJA
Powiedz mi, co jest zmodyfikowanego w FFA? Klasy? Odznaki? Mod powstaje poprzez pluginy, ktore bezposrednio zmieniaja znacznie rozgrywke, kompletnie odmienna od standardowej wersji counter strike'a
Teraz pewnie ktos powie ze sam cs to modyfikacja half-life'a, ale nie o to tutaj chodzi. :)

@Siwy
Moda nie tworza pluginy? W takim razie serwer sam z siebie tworzy nowe modele czy exp?.... Klasy jak sa niby dodane? Jak zostaly stworzone? W jaki sposob serwer je odczytuje? Uwazasz ze FFA to CodMod?
Serwer dd2 to MOD FFA? ha :D Skad ta brednie wytrzasnales? Mapa wgrana na serwer ktora sie caly czas powtarza jest modyfikacja serwera "darmowego dla kazdego"? Moze pobierales plugin nazwany ODD2 MOD w amxx? Nie, a czy jest EXPMOD, BF2MOD, CODMOD, ZOMBIEMOD? Widzisz roznice o jaka mi chodzi? Widziales kiedykolwiek FFAMOD? Co by sie w nim znajdowalo dla takiego trybu gry jaki jest tu na CSC na serwerze?
Mylisz pojecia modyfikacji serwera od jego rodzaju.
Hmm.. W sumie, nie ma sensu dalej edytowac postow by glupio dyskutowac, takimi argumentami mnie niestety nieprzekonasz, wiec uwazajmy to, co uwazamy :)

 

Być w błędnym zdaniu? :D:D

 

Spójrz, specjalnie włączyłem przeglądarkę na komputerze stacjonarnym by podać Ci przykłady MOD'ÓW = MODYFIKACJI

 

BF2

Zombie

Diablo

Pokemod

Expmod

 

Wiesz co znalazłem dla FFA?

PACZKĘ PLUGINÓW

 

W modach wszystkie pluginy zmieniające rozgrywkę są w jednym.

 

MOD'y nie tworzą pluginy, one są tylko dodatkiem

eee?

 

@Saphhire

"Czy grales chociaz raz na de_poland?"

To pytanie nie służyło mi do wymuszenia przez Ciebie odpowiedzi "tak, grałem więc się wypchaj". To pytanie retoryczne mówiące o tym, co myślę o tej mapie..

Nie, nie traktuję Cię za idiotę.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Fakel wspomniał , grałem na tej mapie na diablo więc nie proponuję jej od tak , masz mnie za jakiegoś idiotę? Jest to mapa duża fakt z jednym bombsitem , ale za to przy pełnym serwerze będzie można normalnie pograć.

Gram też na xxxx serwerze gdzie zawszę jest pełno ludzi i mają jak Ty to nazwałeś "śmietnik" a jakoś graczy jest zawsze full i nikt nie narzeka wytłumaczysz mi to? Może jest tak dlatego że różnorodność serwera jest jest ogromnym plusem? I ostanie czy my gramy na esl`u? Człowieku mapy tylko i wyłącznie eslowe wrzuć sobie na TP, na FFA jest ta różnorodność , której tak jak wspomniałem tutaj nie ma..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 8 mapę.... Hmmmmm, tutaj jest duża rozbieżność w zdaniach... Ja osobiście zostawiłam tak jak jest... jeśli nie to chciałabym zobaczyć mapę de_aztec bo dawno na niej nie grałam, a uważam, że wszyscy ją znają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem de_aztec jest najlepszym rozwiązaniem, ewentualnie westwood zwykły lub big, bo eldorado jest fajna mapą ale trzeba by było wprowadzać zmiany wiążące się ze skanowaniem przez graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyjście z respa mają i to duże:) mniejsze szanse są z wejściem na bs:) aztec bym odradzał ze względu na fakt że będzie ogrom awek w ct, i ogromna przewaga po stronie ct ze względu że to FFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak boty będą czekać to na żadnej mapie nie wejdą na bs, trzeba będzie rasze robić ciągle przez drzwi, bo mostem czy dołem(wodą, rzeką?) to rzeczywiście strasznie ciężko tt

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności