Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

ale kupowanie defa jest bardzo uciążliwe, juz wole jakiś bind na to mieć, niech pobiera monety czy $$$ automatycznie.

co do podpowiadania to można naciskając spacją wybrać widok mapy z góry i widać wrogów jak i swoich i w ten sposów sobie podpowiadają.

a co do przenoszenie lvla to może zamiast przenoszenia lvl będzie przenoszenie expa, bo na jakiejś klasie bede miał 50 lvl na innej 150 i jak przeniose z klasy która ma 150 lvl na tę na której mam już 50 lvl to i tak zostanie mi 150 lvl więc troche bez sensu ;/

 

możnaby dodać komende /voteban jak nie ma admina, większośc graczy głosuje na tego ;złego; i go banuje.

miałem jeszcze coś do napisania i zapomniałęm, jutro sobie przypomne to podepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje z możliwością /voteban popieram jak najbardziej. Myślę ze bedzie to słuszna propozycja i duże ułatwienie dla graczy podczas nieobecności admina :)

Edytowane przez Reniaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/voteban było już poruszanym tematem i został odrzucony z powodu wygłupów gimnazjalistów i reszty dzieci, która by się tym bawiła.
Jakiś lepszy gracz by wszedł i od razu by wyleciał, jest to niepotrzebne, niech się w końcu do roboty wezmą admini (nie wszyscy rzecz jasna).
Na chwilę obecną mogę pochwalić tylko Renie i Spejsona z awerem się spotkałem jeszcze na serwerze. Upadły powinien już dawno wylecieć z tej funkcji, nie dość, że wchodzi na 15 minut to jeszcze potrafi wyrwać skargę.
Otworzyć szybką rekrutację (postaram się zachęcić takich ludzi, którzy się na to nadają) i dobrać opiekuna na reset... Może wykombinuje jakieś konkursy, które sprowadzą ludzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: Kawalerzysta

Int:0

Hp:5

Wytrz:0

Kond:40

Bronie: ump45, scout, he, sg

Opis: 1/2 ze scouta, +5 dmg do ump45 i szybki (wiem że stosujesz różne przeliczniki wszybkości gdyż kapitan przy 140 w kondycji jest tak samo szybki jak cichy przy 220, więc daj ten wyższy przelicznik)

 

Prosiłbym też o usunięcie Teleportera gdyż większość na txt nim wyłazi. Wczoraj(albo przedwczoraj) pół dnia banowałem za txt i ludzie grali właśnie tą klasą

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dać teleporterowi tylko 1 teleport na rundę i żeby tepał w dokładne miejsce gdzie jest celownik,a nie tylko w wyznaczoną maksymalną odległość. 

 

To ta klasa nie będzie miała sensu jesli będzie tylko ten 1 teleport na runde.

Niektorzy jakos grają tą klasa i nie widze aby na TXT wchodzili..tylko zawsze jest problem z tymi nowymi.

 

 

Jesli przy klasie Cichy Zabojca ma zostac ta kosa 1/2 to ja proponuję dac niewidke całkowita ale tak aby pozostawial jakis slad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo klas moim zdaniem ma ak lub m4

tropicielowi proponuje dać gaila

zrobić jedną klase z mp5 jakąś nie premium ale fajną grywalną.

propozycja z klasą mp5 z 3 skokami i pełnym magazynkiem odpadła a szkoda,

lekarz mógłby mieć mp5, bo w sumie to lekka broń a on ma nosić apteczki i bandaże :D

ale możnaby zrobić klasę 

Bandyta
Inteligencja: 0
Zdrowie: 10
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 30
Bronie:mac10, 
Dodatkowy opis: Ma 1/3 szans na odrodzenie się po śmierci

 

Cheater

int: 0

Zdr: 10

Wytrz: 0

Kond: 15

opis: mp5, HE oraz posiada ubranie wroga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mała mapa dodana

 

ale kupowanie defa jest bardzo uciążliwe, juz wole jakiś bind na to mieć, niech pobiera monety czy $$$ automatycznie.

co do podpowiadania to można naciskając spacją wybrać widok mapy z góry i widać wrogów jak i swoich i w ten sposów sobie podpowiadają.

a co do przenoszenie lvla to może zamiast przenoszenia lvl będzie przenoszenie expa, bo na jakiejś klasie bede miał 50 lvl na innej 150 i jak przeniose z klasy która ma 150 lvl na tę na której mam już 50 lvl to i tak zostanie mi 150 lvl więc troche bez sensu ;/

 

możnaby dodać komende /voteban jak nie ma admina, większośc graczy głosuje na tego ;złego; i go banuje.

miałem jeszcze coś do napisania i zapomniałęm, jutro sobie przypomne to podepne.

Bo to przenoszenie klas, a nie zszumowanie lvl/expa. To samo byłoby z expem, nie dodam sumowania, bo wtedy ta gra nie będzie mieć sensu, wszyscy zamiast wbijać lvl, będą bawić się w sumowanie

 

Nie dodam voteban, bo jest zbędne, zacznie się banowanie byle kogo.

 

Zakup defa mogę dodać pod komendą /def

 

 

Proponuję dodac tą blokade że jesli gracz nie rusza się to po 1 lub 2 minutach wywala z serwera.

Mogę dodać.

 

Klasa: Kawalerzysta

Int:0

Hp:5

Wytrz:0

Kond:40

Bronie: ump45, scout, he, sg

Opis: 1/2 ze scouta, +5 dmg do ump45 i szybki (wiem że stosujesz różne przeliczniki wszybkości gdyż kapitan przy 140 w kondycji jest tak samo szybki jak cichy przy 220, więc daj ten wyższy przelicznik)

 

Prosiłbym też o usunięcie Teleportera gdyż większość na txt nim wyłazi. Wczoraj(albo przedwczoraj) pół dnia banowałem za txt i ludzie grali właśnie tą klasą

 

za dużo klas moim zdaniem ma ak lub m4

tropicielowi proponuje dać gaila

zrobić jedną klase z mp5 jakąś nie premium ale fajną grywalną.

propozycja z klasą mp5 z 3 skokami i pełnym magazynkiem odpadła a szkoda,

lekarz mógłby mieć mp5, bo w sumie to lekka broń a on ma nosić apteczki i bandaże :D

ale możnaby zrobić klasę

Bandyta

Inteligencja: 0

Zdrowie: 10

Wytrzymałość: 10

Kondycja: 30

Bronie:mac10,

Dodatkowy opis: Ma 1/3 szans na odrodzenie się po śmierci

 

Cheater

int: 0

Zdr: 10

Wytrz: 0

Kond: 15

opis: mp5, HE oraz posiada ubranie wroga

 

 

Może czas ustosunkować się do tego co napisał "Quebonafide"? Chcecie nowych klas, a nikt nie skomentował tego jakie klasy usunąć, nie dodam nowych klas, mając masę innych na serwerze, albo usuwamy jakieś, albo nie dodaje nowych.

 

Albo dać teleporterowi tylko 1 teleport na rundę i żeby tepał w dokładne miejsce gdzie jest celownik,a nie tylko w wyznaczoną maksymalną odległość.

Odpada w 100%, teleport jest zależny też od INT, więc wtedy ta klasa będzie nudna, granie nią będzie polegało tylko na wbiciu lvl który poza statystykami nic nie daje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admirał i Defuser, klasy do wylotu - nikt nimi nie gra.
I nie wiem czy przychylna będzie moja podpowiedź ale i klasa Lekarz może się leczyć jak i Medyk, może po prostu zrobić z tego jedną klasę, może będzie jakieś zainteresowanie.|
@Ph4nt0m zapewniam Cię, że nikt tym nie gra.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy lekarz, admirał i pyro można usunąć a dodaj Kawalerzyste i Nekromante

 

Shady jak defuserem nikt nie gra? Parę osób gra i ja bym ją zostawił bo to jedna z najlepszych klas

 

 

 

 

I jeszcze klasa od lvl 150

Klasa :Predator

int:10

Hp:10

Wytrz:0

Kond:5

Bronie: Awp,aug,he

Opis: 1/2 lub 1/3 lub 200% + int z AWP, 1 rakieta

 

@ Shady ja gram, pumas gra, lukasz gra i jeszcze kilka osób

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje takie:

 

~ Klase Lekarz ja bym zostawil i lekko bym ją zmienil m.in: Usunął te leczenie 100HP(+int) i dodał te 2 apteczki i wtedy by było dobrze.

~ Klase Wsparcie Ogniowe równiez lekko bym zmienił m.in: Dodał 5DMG(+int) ~ 2 rakietki lub Dodatkowy skok. Albo zmienic nazwe na Amadeusza. I napewno większosci osób po resecie by tą klasą grało.

~ Usunałbym klase Telegrafista ponieważ nikt nią nie gra. A to widzenie wrogow na radarze dałbym klasie np. Szeregowiec.

~ W klasie Człowiek bez głowy może warto by bylo zmienic famasa? na np Uzi? nie ma na serwerze klasy z taka bronią więc warto by bylo zmienic.

~ Do klasy Saper proponowałbym dodac Elite Berettas i 1/8 na natychmiastowe zabicie.

 

Tyle z mojej strony.

PS. Karol rs'y zrobiłem i w tym dziale jest link do nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zagrał lekarzem gdyby był bardziej atrakcyjny, tj miał 3 apteczki, które leczą mnie i moich towarzyszy, mp 5, zestaw granatów he i fb i mógł wskrzeszać umarłych za co miałby exp.

dla mnie do wywalenia admirał (ewentualnie zmiana na rambo-moja propozycja), defuzer, medyk, pyro ,

za te klasy dodać coś fajnego i ciekawego i nietypowego

 

~ W klasie Człowiek bez głowy może warto by bylo zmienic famasa? na np Uzi? nie ma na serwerze klasy z taka bronią więc warto by bylo zmienic.

 

kolega wyżej bardzo dobrze mówi :)

 

 

 

edit: mapa cs_uplink jest do wywalenia w żadnym razie nie grywalna

Edytowane przez Gamboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegrafistą gram chociażby ja. Może jeszcze Tropiciela usunąć bo też gram nim ja. I Terminatora bo też już tylko KelsO gra. Co wy macie do tych klas?

 

Ale do rzeczy. Gdyby radar miał Szeregowiec to ok można usunąć Telegrafiste i połączyć go z Szeregowcem. Z Lekarzem trzeba coś zrobić albo usunąć. Tylko nie wiem co z Defuserem bo to dobra klasa parę osób nią gra ale jakby za mało. Ja bym ją zostawił bo po zmianach będzie mało klas z Famasem.

 

Tak to awer ma dobre pomysły.

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegrafistą gram chociażby ja. Może jeszcze Tropiciela usunąć bo też gram nim ja. I Terminatora bo też już tylko KelsO gra. Co wy macie do tych klas?

 

Polecam przeczytac to co napisal Karol wczesniej ~ ""Może czas ustosunkować się do tego co napisał "Quebonafide"? Chcecie nowych klas, a nikt nie skomentował tego jakie klasy usunąć, nie dodam nowych klas, mając masę innych na serwerze, albo usuwamy jakieś, albo nie dodaje nowych""

Narazie nikt niczego nie usuwa, narazie tylko dajemy propozycje więc nie wiem po co ten bulwersik.

Jesli chodzi o Lekarza to zrobiłbym tak jak napisałem wyżej czyli dodał te 2/3 apteczki a usunął leczenie się (+int).

Na chwilę obecną to tylko ja chyba gram Famasem (Czlowiek bez głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czytałem. Usunąć bezwarunkowo to trzeba Admirała i Pyro bo to są klasy którymi naprawdę nikt nie gra. Famasem grają jeszcze osoby grające Zwiadowcą i Defuserem. A za bulwers przepraszam ale mam gorszy humor bo za dużo się dzieje u mnie ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nekromanta dodany

Pyro usunięty

Admirał usunięty

Wsparcie zostanie poprawione

RS dodane

Człowiek bez głowy poprawiony

Mapa cs_uplink usunięta

Zabójcze HE chyba naprawione

 

Lekarz jako lekarz zostanie usunięty, a zostanie sam Medyk

 

Co do 1/x w broniach, to bezsensu na tak małym lvl, to nie cod +20k, tutaj nie powinno się prawie w ogóle dodawać 1/x chyba, że w klasach typu snajper, scouter, itd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak bym Kawalerzyste dodał jako zastępstwo za kucacza ale to tylko moja opinia. Albo zamiast scouta dać mu uzi i +10 dmg do ump i uzi i jeszcze ogranicznik rozrzutu

 

Może być i premka i 1/1 ze scouta ale ty chcesz tylko 4 premki

 

A jak tak bardzo nie chcesz to Tropicielowi daj ump45 zamiast MP5 i może +5-10 dmg

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perk Zabojcze HE nie działa w ogole. Kilka razy rzucilem komus pod nogi i zabralo kilka DMG.

 

Co do resetu to fajnie by było jak by dzisiaj był. :D

 

 

edit.1 - Proponuje dodac skina mac10 - http://cs.gamebanana.com/skins/117845

Edytowane przez Quebonafide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności