Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

dobra więc tak:

proponuje dodać defa dla wszystkich graczy z ct bo gra bez defa w ct nie ma sensu (w tt pake podklada kazdy w 6 sek a nie w 11)

dodac widok automatyczny first person po śmierci i odblokować widzenie teamu wroga. tj po smierci abym widział z perspektywy first person swojego wroga (jesli zyje) i wszystkich innych. kto ma sobie podopiwadać to i tak to robi.

dodać plugin /odblokuj dla teleportera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra więc tak:

proponuje dodać defa dla wszystkich graczy z ct bo gra bez defa w ct nie ma sensu (w tt pake podklada kazdy w 6 sek a nie w 11)

dodac widok automatyczny first person po śmierci i odblokować widzenie teamu wroga. tj po smierci abym widział z perspektywy first person swojego wroga (jesli zyje) i wszystkich innych. kto ma sobie podopiwadać to i tak to robi.

dodać plugin /odblokuj dla teleportera

Jestem za dodaniem defa do wszystkich klas. Nie rozumiem o co ci chodzi z czasem podkładania bomby, jakie 11 sec i jakie 6 sec ? bombe sie podłada jakies 3 sec. Widok z oczu przeciwnika to jestem za tak i za nie, bo będą podpowiadać, a z drugiej strony jak ktoś się  gdzieś skampi to ta opcja się może przydać. Za dodaniem pluginu do teleportera jestem jak najbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defa możecie kupić pod komendą /sklep, nie widzę potrzeby dodawania tego wszystkim, fakt w TT podkładają bombę w 6 sekund ale nie każdy TT ją ma, więc CT też nie każdy musi mieć defa.
Z tym widzeniem wroga... dla mnie tak jest dobrze i tak jest dobrze.
No i komenda "odblokuj" jest już do rozpatrzenia dla opiekuna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opcją widzenia wroga jest tak, że jak cie ktoś zabije masz okazje zobaczyć czy coś ma i zgłosić na u@

w miarę się sprawdzało.

myśle że podłożenie paki trwa dłużej niż 3 sek :D

a 6 sek trwa rozbrojenie z defem a 11 bez niego.

a pod komendą sklep jest to troche męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opcją widzenia wroga jest tak, że jak cie ktoś zabije masz okazje zobaczyć czy coś ma i zgłosić na u@ w miarę się sprawdzało.

 

Jak dla mnie to bezsens i ja tego bym nie wprowadzał ponieważ potem możesz podpowiadac innym gdzie kto jest z CT/TT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób podpowiadać? żywi nie powinni słyszeć martwych ani czytać to co sie na say pisze.

 

a jak ktoś używa tsa to po 1 jest to chyba zabronione a po 2 jak chce podpowiadac to widok z oczu przeciwnika czy kolegi nie ma znaczenia :D bo wlaczy mape z góry i widać gdzie kto jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje są takie:

 

- Klasie Kapitan dodac bron MAC-10 na krótkie dystane oraz jakies DMG.

- Dodac 2 nowe klasy a mianowicie Strzelec Gromu oraz Powstaniec

 

I będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i chyba nie tylko ja pograłbym klasą która sie nie buguje jak teleporter i ma m4

 

cheater

inteligencja 5

zdrowie 10

wytrzymałość 5

kondycja 5

opis posiada m4, ma ubranie wroga i jedną rakiete która zadaje 60 (+int) obrażeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kilka rs'ów w ogóle nie działa, słychac tylko jakis trzask i tyle.

To znaczy że te rs'y są w złej jakości

 

Moje propozycje są takie:

 

- Klasie Kapitan dodac bron MAC-10 na krótkie dystane oraz jakies DMG.

- Dodac 2 nowe klasy a mianowicie Strzelec Gromu oraz Powstaniec

 

I będzie dobrze.

Ale czemu akurat w taki sposób dodać broń do Kapitana?

Dodam nowe klasy na dniach.

 

a ja i chyba nie tylko ja pograłbym klasą która sie nie buguje jak teleporter i ma m4

 

cheater

inteligencja 5

zdrowie 10

wytrzymałość 5

kondycja 5

opis posiada m4, ma ubranie wroga i jedną rakiete która zadaje 60 (+int) obrażeń

Jakies podobne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja jestem za wgraniem tego bo jak widziałem na innych serwerach to całkiem dobre to było. Ale nie wiem jak gracze tutaj zareagują na tym serwerze. Ja proponowałbym zrobic tak - wgrac to na okres próbny (1 tydzien) i potem zrobic ankiete czy usunąc czy zostawic. 

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury na małych lvl'ach ?? Tak tylko że jak Pro0rok, Ty, SpejSon, ja, PIKONG, Marek będziemy mieli ten perk to jesteśmy nie do zabicia :) Dlatego proszę chociaż o osłabienie skoro usunąć nie chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakies podobne propozycje?

Klasa: Rambo

Inteligencja: -5

Kondycja: 5

Zdrowie: 5

Wytrzymałość: 10

opis: posiada mp5, ma 4 skoki i pełen magazynek za każde zabójstwo

 

ks/ to dobra rzecz mi sie podoba ale obniżyć hp działek bo są nie do zajechania.

nie ogarniam misji, może mi ktoś powiedzieć jak to działa?

Edytowane przez Gamboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te  skrzydła  archanioła też porażka na małych mapkach.

~eMDe

 

Przeciez można dodac do regulaminu że na małych mapkach nie można. A jesli ktos by się do tego nie dostosował to ban i tyle, nie ma sie pierniczyc z nimi. 

 

@UP. A co do tego pancerza to równiez jestem za tym aby dac przynajmniej 1/4. Sam czasami jak widzę że ktos z tych "lepszych" graczt mają ten perk (na dodatek 1/2) to wychodze z serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się wypowiadają to i ją się wypowiem :D jak to powiedział Kamil odnośnie pancerza neomexowego jest on dobry dla osób z małym lvl :P a jak się komuś nie podoba to już trudno :D czyli broń boże nie usuwać pancerza :D

Edytowane przez Reniaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia czyli nie będziesz miała nic przeciwko jak na moim 280lvl będę z nim grał 1/2 ???

 

Proszę o dodanie możliwości usuwania z klanu osób które nie są online. U mnie w klanie jest kilka osób które nie grają i nie mam ich jak usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności