Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy ktoś posiada perk Niewidzialność i ja zamieni ,bądź straci w inny sposób.Postać się buguję i jest niewidoczna dopóki gracz nie wyjdzie z serwera.Nawet cienia nóg nie widać, tak jak w przypadku perku "Płaszcz Harrego" , na dodatek ma pełne hp.

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIP

 

Chodzi mi o to , czy 2x exp to nie jest za dużo?!.Osoba bez vipa nie ma porównania "lvl" do klasy z vipem. Dlatego są tak duże przeskoki lvl-u. Myślę , że 50 % exp więcej byłoby ciekawym rozwiązaniem.

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Admina na serwerze ! Przez cały dzisiejszy dzień nikogo nie widziałem , nie wspominając wcześniej. Ludzi odpalonych aż się mnoży i nic się nie da zrobić  :helpsmilie: .

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandos nie bije 1/1.Zabieram 130+  dmg  innemu komandosowi z kosy. Chodz on ma perk radar??

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Aktualnie komandosem zabijałem każdego ,więc jest ok :gunsmilie: 

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja taka ,aby zamienić serwer 350 lvl  na 200 lvl.Na 350  nie da sie rołożyc statystyk na maxa we wszystko . W przypadku 201 lvl    jest to  tak :

 

+100 int

+100 w  hp 

+100 w wytrzymałości     +  (to co ma klasa w statach)

+100 kondycji             

 

I jest wszystko poukładane , sprawdzone na innych serwerach 

Edytowane przez Fat4lity
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest coraz mniej graczy.. A coraz wiecej cziterów.. Co wejdzie 15 osób - na to wejdzie 2-3 cziterów i nie ma całego serwera przez caly dzień i gra wygląda tak, że .. Jest 5-6 osob przez caly dzien czasami bedzie wiecej.. Zaden z adminow nie siedzi na serwerze wgl.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Proszę też podać perki które nie są używane, bo dodaje ciągle nowe perki i zaczyna się ich robić za dużo i trzeba usunąć te zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIchy Zabojca ( Po grze nim  stwierdzam ,ze jest za słaby , mi jest cieżko a co dopiero innym  ,np czasami bije 1 osobe 2-3 razy ,zeby ubic a gdzie jak bedzie wiecej niz 1 przeciwnik to tylko 1/2 z kosy. Trzeba dodać 1/1 z kosy  --> ewentualnie  m4a1  i 2 skoki dla klasy,aby inni gracze też tą klasa zagrali.

 

 

 

                              STWIERDZAM                              

 

1/1 Z KOSY

2 SKOKI 

 

 

Żeby ta klasa mogła dorównać  klasie "Kapitan" i "Terminator"  ,inaczej słabo to widzę.

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wgranie jakiegoś pluginu na vote kick albo ban bo gdy nie ma admina jest pelno smieci z hw czy aimem. admin jest tylko jeden nie jest robotym musi chociazby spac nie zawsze jest w stanie wszystko ogarnac wielu graczy nie raz chce wyrzucic czitera ale nie ma jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vote ban jest bezsensownym rozwiązaniem, bo będziecie się bawili tak samo z kickiem. 

 

Jeżeli jest czit na serwie to prosisz graczy o ... 

 

 

Gdy jest czit w TT/CT, prosisz TT/CT .. o wpisanie w konsole vote (wpiszesz samo vote i wyskoczy ci lista z id osób z serwa, w tej chwili grających) 

będziesz miał gdzieś tam - czit - 9834 , i prosisz team gdzie czit jest w ich teamie o wpisanie vote 9834 (ponad połowa graczy musi wpisać) czyli 5 graczy, musi 3 wpisać vote 9834

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug.

Ostatnio ktos mi mowil ze ten plugin co daje 501level na start to gracz moze go uzyc tylko raz lecz go uzylem 2razy chyba

 

Sory pomyłka myślałem ze to cod 2001 :/

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od jutro zacznę zajmować się cod'em, wybaczcie, szkoła, życie prywatne i miałem też inne serwery na głowie (W sumie dalej mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak :

 

A)Mówisz ze cichych i terminatorów jest dużo, co do terminatorów się zgodzę ale cichy nie , Ja  gram  i 1 osoba no i dziś 1 kupiła   bo gram i mam największy  lvl, wiec inni to samo robią , aby być najlepsi ,ale tu nie chodzi o klasę , ale  osobę nią grającą. jest 1/2 z kosy ,wiec muszę w 1 osobe  pare razy uderzać bo nie chce wejść  a co dopiero  jak będzie więcej niż 1 osoba, to zginę   bo nie mam 1/1 . Nie znaczy to ze jest taka dobra , tam gdzie jest Awp 1/1  jest i tez kosa 1/1  , 2  skoki powinien mieć bankowo do tego  1/2  .

 

Po głebszych przemysleniach uważam aby dać klasie Cichy Zabójca ( 2 skoki  i zostać przy tym 1/2 z kosy, ale zrobić perk nóz komandosa tak ,aby działał na tej klasie :)

 

b) nóż komandosa - powinien działać , żeby dać jakaś szanse i uzyskać w końcu to 1/1 . Przecież dla tego perku  tracę  slot ,  a mógłbym mieć  inny korzystny perk ,wiec to się wyrównuje.Przecież nie co  mapę się ten perk zyskuje  , pula perków jest duża i milo było by co jakiś czas go dostać.Tak jak perk  notatki sapera , które nie działają na saperze.

 

c) Wszyscy tak maja z minami

 

d) Scouter -  to zmieniłeś tak ,aby było 1/1   czy po prostu zwiększyłes pule  tzn  1/2-5   bo to by nie miało sensu,   w końcu i tak tym  nikt nie gra bo są lepsze perki  a chciałem go ulepszy . Jeśli tak to lepiej wróć do tego co było wcześniej ( 1/2)

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się Z Fatalem, cichy teraz jest spoko i do ogarnięcia przez ogarniętego :) (nie trzeba nic zmieniać ani dodawać)
P.S Kolega Fatal nawet mowił ze mam SOFT'a <najs> :notworthy:

Edytowane przez MBlazE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności