Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz dodać jakoś nową klasę taką która będzie o wiele silniejsza od wszystkich tylko żeby jej cena wynosiła z 30zł + na miesiąc i żeby klasę mogło kupić max 5 ludzi.

Myślę że fajniej by się grało i serwer by na tym skorzystał. :) Pozdro dla mord z COD 350lv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie ma sensu, co prawda serwer zarobiłby na takiej klasie, ale gracze na pewno by stracili tj. ludzie zaraz kupili by tę klasę a inni nie mieli by z nią szans przez co nie chcieli by wtedy grać i byłoby coraz mniej ludzi tak jak np. gdy fatality grał rusherem. Gdy wbijał na serwer to ludzie wychodzli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze robią się pustki jak ktoś będzie miał przewagę nad innymi o 80-100lv. Więc niech oddadzą coś nowego jakies klasy bo perki są zbędne klasy by się jakies fajne przydały jakich jeszcze nie było nigdy. Pozdrawiam Upadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Możesz dodać jakoś nową klasę taką która będzie o wiele silniejsza od wszystkich tylko żeby jej cena wynosiła z 30zł + na miesiąc i żeby klasę mogło kupić max 5 ludzi.

Myślę że fajniej by się grało i serwer by na tym skorzystał. :) Pozdro dla mord z COD 350lv

odpada.

 

 

Więc niech oddadzą coś nowego jakies klasy bo perki są zbędne klasy by się jakies fajne przydały jakich jeszcze nie było nigdy. Pozdrawiam Upadły 

 

Czemu są zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perków jest pełno a tym się graczy nie utrzyma pomyślcie nad jakimiś nowymi fajnymi klasami których nie ma nigdzie. Można też dodać specjalne misję które będą bardzo trudne i za nie będzie się dostawało jakies bonusy na stałe np: jakie 3dmg lub 50hp albo też misję na odblokowanie jakiejś klasy zrobić można jakoś specjalno. I te paczki co czyli a z nich monety się dostawało hp itd to było fajne i wielu osobom się to podobało ;-)

 

Tak o te co wypadały jak się kogoś zabiło to bardzo fajne było

Edytowane przez Rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej, to też porpawię na weekend

czyli

paczki i te mapy na weekend poprawię, w sumie to jutro jak wrócę ze szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się w końcu werdykt, żeby wybrać kogoś na Opiekuna, choć proponowałbym jeszcze zrobić coś w stylu "auto-reklamy" gdzie będzie się automatycznie wyświetlać na czacie, zachęcenie do składania podań na Opiekuna serwera. Wiele osób może ogarniać, ale nie każdy musi wiedzieć, że jest rekrutacja otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz to z tymi mapami na powtórzanie co 6, to wgraj plugin, gdzie gdy jest mało graczy w nocy czy rano da rade wpisać "mała mapa" po czym robi vote na małe mapki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację opiekun servera jest niezbędny, szczególnie do zjednoczenia adminów bo nie ma między nami żadnego porozumienia. Każdy robi co chce. Będę bardzo wdzięczny jeżeli opiekunem zostanie :

Jinner Concury`

Mimo że nie ma dużego doświadczenia wiem że szybko się nauczy, jeżeli nim zostaniesz możesz liczyć na moje wsparcie pare lat temu miałem h@ diablo, więc doświadczenie jako takie mam, musze tylko odświeżyć info :]

 

Ps.

Nie znam go osobiście ale obserwuje ludzi i moim zdaniem on by się nadawał :)

Edytowane przez Masakrator
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to również złożyłem podanie na opiekuna i chciałbym nim zostać, ale z bólem serca stwierdzam że Jinner Concury` na 100% by się nadawał :) na pewno byłby dobrym opiekunem serwera ponieważ chce pomagać graczom :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje coś zrobić by ludzie gdy dostaną bana nie mogli wejść na serwer, ponieważ dzisiaj gracz "Inferno" dostał ode mnie bana na 30 min, wchodził kilka razy więc ostrzegałem go 3 razy iż zaraz dostanie perma za wchodzenie na aktywnym, ostrzeżenia nie poskutkowały więc gracz otrzymał bana na zawsze za wchodzenie na aktywnym. Proponuje coś zrobić by gracze nie mogli wchodzić na aktywnych ponieważ nie pierwszy raz to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale to nie nasza wina, że gracz albo zmienia SID albo IP, nie da się tego naprawić.
Gracz ze zmiennym IP zawsze wejdzie na serwer, zawsze może jakoś ominąć bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie banuje za to wchodzenie bo wiem że wyrzuci go zaraz neobans. Po prostu serwer musi mieć chwilkę żeby go wyrzucić za aktywnego bana i tyle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności