Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja - usuń wgl komendę /klan bo i tak po paru dniach same się usuwają, szkoda tylko monety tracić... Miałeś mi wgl ulepszyć tamten stary klan - znów musiałem ulepszyć sam na full i po raz kolejny usunęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wrzuciłem jedną z kopi, więc powinno zostać, a i chciałbym powiedzieć, że w środę odbędzie się reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i dobrze znowu zawita duża liczba graczy na serwie. Ale z tymi resetami klanów to już źle jest albo ogarnąć albo je usunąć całkiem :-):-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGI:

 

1.Dodanie klasie "Rusher" (dmg+int) , tak jak to ma klasa "Lekarz",  gdzie( ma 2 razy leczenie, dmg+ int , a  rusher  eliminator i bez dmg+int)

2.Perk  "maksymalne Skupienie" , chyba  nie działa dobrze ,   patrząc na perk "Łowca  Headow"

3.MIsje ( rozdzial V 'MIstrz"   4 misja  jest kosmiczna :D , 14000  fragow ,za duzo !!!  prosze o zmniejszenie ilości fragow , badz zmiany tego questa.

Edytowane przez Fat4lity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze którzy nagminnie uważają wulgarnych słów lub jest jakaś kłótnia między nimi są uspokajani i proszeni o kultur. Ban to jest drastyczny sposób na to ludzie grają żeby się odprężyć przeklnac jeśli im coś nie wyjdzie a jak będą bany to już ta atmosfera będzie inna i mało zachęcająca do gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem po sobie że czasami przez mikro / say jest lepiej niż przeklinanie pod nosem ^^

Również zgadzam się z tym co powiedział Hyzy

Edytowane przez 3yczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteem adminem na serwerze i przepraszam Cię ale jeśli ktoś sobie przeklnie to nie banuje ale jesli ktorys gracz obraza drugiego to od razu interweniuje,i jak kazdy z innych adminów tak samo, dziękuję za uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz maturę na głowie i mało jestem na serwerze ale wieczorami zawsze wchodzę i coś staram się ogarnąć jeśli jacyś gracze utrudniają grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności