Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

przesadzona to poprawcie ją ?? ciekawe jaką wy byście dodali klase jak nie ma żadnych propozycji

zróbcie z 5 konkretnych klas i niech -_- zrobi głosowanie na 2-3 klasy i tyle jedna premium nawet za te 30zł i dwie zwykłe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żeby dodać perk 1/1 z he ?

Nie wtedy będzie masakra na małych mapach jeden HE i całego teamu nie ma 1-2/1-3 mogło by być ale wtedy u kapitana powinni zmienić HE na 1-2 bo kapitan ma chyba 1-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja wiem jest limit i można zakazać używania he na mapach typu wiocha czy max :-)

masakra to jest z tym lipnym płaszczem tak mnie to denerwuje ze taki item jest reszta co została dodana spoko ale płaszcz dla mnie wielka pomyłka.

Edytowane przez Hyzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja wiem jest limit i można zakazać używania he na mapach typu wiocha czy max :-)

masakra to jest z tym lipnym płaszczem tak mnie to denerwuje ze taki item jest reszta co została dodana spoko ale płaszcz dla mnie wielka pomyłka.

Płaszcz to dobry perk chociaż można się pośmiać i podenerwować ludzi jak się go ma zresztą to tylko gra więc taki perk powinien być nowi gracze jak przychodzą i dropna płaszcz to mają chociaż jakieś szanse na nabicie paru lv. A co to tego HE 1/1 to jestem na nie chyba że -_- zmieni u kapitana he na 1/2 wtedy mogło by być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo nie grasz tyle i nie dostajesz z a wp od kapitana niewiadomo skąd i graj tu a ostatnio sam mało gram bo maturka ale po tych trzech dniach będzie lepiej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naboje ninjy każdy wyrzuca, moc medyka, porażające, wsparcie ogniowe perk, zatrute naboje czekam na innych czy potwierdza tę co podałem i sami dadzą inne :-):-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo nie grasz tyle i nie dostajesz z a wp od kapitana niewiadomo skąd i graj tu a ostatnio sam mało gram bo maturka ale po tych trzech dniach będzie lepiej :-D

Nom nie gram już od miesiąca ale w czerwcu już będę grał a jak ktoś ma dobre słuchawki to jak kapitan nie trafi to od razu wiem gdzie jest wiec nie trudno jest go obczaić gdzie siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie skonczyc takie gadanie o tym, czy latwo wyczaic kapitana, o tym, ze plaszcz jest do wyczucia, czy tez nie. To sa propozycje, padla jedna na temat nieizywanych perkow, wiec moglby ktos laskawie wejsc na serwer i przejzec nieuzywane przedmioty.

Edytowane przez Jinner Concury`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie skonczyc takie gadanie o tym, czy latwo wyczaic kapitana, o tym, ze plaszcz jest do wyczucia, czy tez nie. To sa propozycje, padla jedna na temat nieizywanych perkow, wiec moglby ktos laskawie wejsc na serwer i przejzec nieuzywane przedmioty.

Ale ciebie nikt o zdanie nie pytał  więc nie chce być nie miłym jak dokładnie nie wiesz o czym piszemy może nie umiesz czytać ze zrozumieniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny zostać dodane buty szturmowca, które wyciszają chodzenie.
Co do perku: Skrzydła Archanioła (czy jakoś tak) jest trochę bez sensu, ponieważ gdy uderzasz o ziemię Ty również tracisz HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dział do dyskusji na temat tego, kiedy wrocisz do gry, więc skończ jeżeli możesz :).

Z tymi butkami jest znow ząg. Kupujesz raz i masz do konca mapy...

10-20 Czerwca  a co do tych butów to zrób je za 200monet i tyle

 

 

Moim zdaniem powinny zostać dodane buty szturmowca, które wyciszają chodzenie.

Co do perku: Skrzydła Archanioła (czy jakoś tak) jest trochę bez sensu, ponieważ gdy uderzasz o ziemię Ty również tracisz HP.

 

Kolejny zbędny perk te wasze buty myślicie że ktoś bedzie chciał w takim perku biegać zamiast w platynach lub płaszczu :)

Edytowane przez Rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eminem i tak własnie działa ten perk myśl głową a nie dupą ze tb tez zabiera hp

 

Ogarnijcie się i dodawajcie jakieś propozycje a nie o głupotach tu gadać

Edytowane przez JacK SpaRRoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Usunąłem te perki które mi podano.

Dzisiaj dodam nowe perki(więc czekam na nowe propozycje), a co do klas to dalej nie widzę żadnych fajnych propozycje, a i od razu dodam, że głupie komentarze w tym temacie będą kończyły się warnem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności