Skocz do zawartości

HELP ME


Hefajstos

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

Mam na imię Szymon i szukam pomocy.
Chcę zacząć moją przygodę z kulturystyką i czy pomogli byście mi pomóc ułożyć plan treningowy i jakbyście mogli to dietę też.
Teraz ważę 78 kg (nie nie jestem gruby)
wzrost to 178 
i mam 16 lat a niezbyt mam kase na siłkę czy sprzęt w domu mam jedynie hantelki.

 

 

 

 

Chodzi mi chociaż o taki trening na początek albo jakiś link do ułożonego jak coś mogę załączyć zdjęcia.

Edytowane przez Hefajstos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To zacznij od pompek.

Wątpię by ktoś tutaj spisał ci trening i dietę nie znając Cię. zwłaszcza, że to forum nie jest nastawione na tematykę kulturystyki xD

Edytowane przez -_-
PS: Nie żebym się czepiał, prosisz o dietę, a potem piszesz, że nie masz zbytnio kasy ;d
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowany przez -_-, Dzisiaj, 18:34. 

PS: Nie żebym się czepiał, prosisz o dietę, a potem piszesz, że nie masz zbytnio kasy ;d

Chodzi mi o to że nie mam kasy na karnet czy też sprzęt a dietę mogę zmienić lub urozmaicić 

Edytowane przez Hefajstos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chcesz diety, proszę bardzo

Rano możesz zjeść owsianke, albo zrobić sobie omleta

Potem możesz zjeść jakiś owoc i jakąś bułkę bądź chleb najlepiej razowy z np: twarożkiem

Na obiad możesz zjeść kurczaka z ryżem, albo jakąś rybę lub sobie to urozmaicić i zrobić np: fileta z kurczaka i do tego ryż

Potem możesz zjeść chleb z pomidorem, serem i szynką.

 

 

Teraz rozumiesz  o co mi chodzi? :D
To bezsensu, bo nikt nie wie co jesz i dla mnie głupotą jest tworzenie takich diet, jesteśmy ludźmi którzy cię nie znają i żaden z nas nie będzie startował w zawodach, więc może warto jeść tylko zdrowo, nie bawić się w diety(?)

Zamiast napychać się czipsami, czekoladą i fast food'ami warto pić wodę, co jakiś czas jakąś czarną porzeczkę, a jeść tylko porządne rzeczy, które nie są zamawiane w jakiś barach, a najważniejsze by jeść dużo mięsa. Pamiętaj, że nie jesteś zawodowcem, więc odmawianie sobie wszystkiego jest bezsensu, warto zjeść sobie np: pierniczki w czekoladzie, albo jakąś czekolade, cokolwiek by nie zwariować.

 

Wybierz sobie to co lubisz zjeść, tak by było to zdrowe i tym się kieruj, nie słuchaj co mówią ludzie, bo żaden z nas cię na razie nie zna i nie powinien wypisywać ci diety oraz planu treningowego.

 

Nie stać cię na karnet? Warto zacząć od tego http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Edytowane przez -_-
Napisane dość chaotycznie xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku okresl swój cel masa lub redukcja. Dieta nie jest ci potrzebna ponieważ jesteś młody a twój organizm potrzebuje duzo energi. Jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz- to jest dieta dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności