Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga abracadabrea daniel


wh.exe

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: wh.exe

2.Nick admina/gracza który zawinił: abrakadabra-daniel cos tam cos tam bo nie wyswietlilo jaki admin zbanował
 
MXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 54 minutes and 48 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : wh.exe ^ 
[AMXBans] Reason : ' przeklinanie u@ ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 20775969 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.9.49.105 
 
3.Admin/Gracz : abrakadabra daniel
4.Data i godzina: 21:45+-
5.Mapa: de_dust2
6.Powód bana: przeklinanie na u@
7.Dowody (demko/screeny/świadkowie): dowody amx bans
8.Opis sytuacji:Dostałem poraz 2 bana za przeklinanie na u@ od admina, nie obrażałem nie wyzywałem nikogo na u@( ale rozumiem macie regulamin który mówi nie przeklinamy na u@ , to spoko) Ale jak ja pisze 3 badz 1 mape od poczatku mapy , ze koleś jest odpalony, admin po "sprawdzeniu" pisze mi czysty, po 3 minutach 
 
wh.exe ^ :  KURWA TEGO NEFA SPRAWDZIC!
ABRAKA-DANIEL-T-BAG is joining the Counter-Terrorist force

To consola
 
 
Rozumiem przeklnełem, dobra mój błąd, ale inaczej do admina nie można na tym serwie dotrzeć, jak przez podniesienie głosu...... nie mam wycinka z consoli jak dostałem  bana(Bo nie mam , być może jest ale ja nie mam) ,  bo podobo JA 1 DOSTAłEM BANA ZA PRZEKLINANIE A DOPIERO ON ZA WH (Po wczesniejszej weryfukacji)  to wydaje mi się śmieszne, jak "admin" potrafi tylko banować jak kto powie :" kurwa, chuj, ciota, szmata " na u@, to na co mieć takiego admina ? Nie robie tego z zawiści albo czegoś, ale poprostu taka osoba jak "abracadabra-Daniel cos tam cos tam" nie powinien miec admina, bo nie sprawdza sie w tej roli....

Za to co napisałem dostane pełno hejtów, ale ja mówie swoje, i jak jest. Nie dam sie jakiemus dziecku banować.
All informacje odnosnie Mnie na profilu steam.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ci mam napisać. Bana dostaleś 2x słusznegobo przeklinałeś na u@ zresztą powiem ci ze nie tylko ty piszesz u@,a ja robotem nie jestem.

 

PS: JA TOBIE NIC NIE PISALEM BO DOPIERO CO WSZEDLEM NA SERWER I ZOBACZYLEM ZE PRZEKLINASZ.

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc może Ja się wypowiem bo byłam przy tej akcji. Otóż widziałam, że napisałeś na u@ i go sprawdzałam dokładnie przez trzy rundy w której nikogo nie zabił... Napisałam do kolegów na u@, że jest czysty bo WH żadnego nie miał i właśnie jak strzelił to się okazało że jest odpalony (miał aima) a między tymi akcjami wleciało twoje głupie zachowanie, które uważałam za zniewagę. Dam ci jedną ważną lekcje... Admin to też człowiek i ma prawo do błędu i nie trzeba go wytykać od razu palcami, a czitera nie idzie sprawdzić przez jedną rundę. T-BAG Ciebie bardzo słusznie zbanował i ciesz się że dostałeś od niego te 1 godzinę, bo ode mnie mogłeś dostać więcej, bo nie znoszę jak ktoś na mnie "podnosi głos" w dodatku przy tym przeklinając. 

Edytowane przez Shanell
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge odpowiedziec na to, ale nie moge udzielic odpowiedzi w swoi  poscie:))

 

 

Ale Ty wlasnie Ty byles na spect i to Ty napisalem czysty dziekuje koala gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa z tym napisaniem słowa "czysty" to moe dzieło Shanell wprowadziła mnie w błąd pisząc mi że go sprawdziła i że jest czysty.

Co do samego bana to cóż był on słuszny bo w regulaminie piszę :

Stosowanie u@( nie napisałem nagłówka dokładnie a nie chciało mi się kopiować xD )  

4.3. Całkowity zakaz stosowania wulgaryzmów [1. Ban 1 godzina].

Więc ban był słuszny.

 

 


Ale jak ja pisze 3 badz 1 mape od poczatku mapy , ze koleś jest odpalony
 

 

 

Rozumiem że chodziło Ci o "zapłon" adminów w banowaniu jednak nie jest określone ile admin ma sprawdzać gracza może to robić nawet przez cały cykl map a Tobie nic do tego ważne żeby wypełniał swoje obowiązki nieważne ile czasu mu to zajmuje.

 

 

Napisłem to co myślę na ten temat bez wcześniejszych przemyśleń.

 

 

 

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc może Ja się wypowiem bo byłam przy tej akcji. Otóż widziałam, że napisałeś na u@ i go sprawdzałam dokładnie przez trzy rundy w której nikogo nie zabił... Napisałam do kolegów na u@, że jest czysty bo WH żadnego nie miał i właśnie jak strzelił to się okazało że jest odpalony (miał aima) a między tymi akcjami wleciało twoje głupie zachowanie, które uważałam za zniewagę. Dam ci jedną ważną lekcje... Admin to też człowiek i ma prawo do błędu i nie trzeba go wytykać od razu palcami, a czitera nie idzie sprawdzić przez jedną rundę. T-BAG Ciebie bardzo słusznie zbanował i ciesz się że dostałeś od niego te 1 godzinę, bo ode mnie mogłeś dostać więcej, bo nie znoszę jak ktoś na mnie "podnosi głos" w dodatku przy tym przeklinając. 

Koleżanko leckji Ty mi nie musisz udzielać, bo odnośnie tego adminowania troche w swoim życiu polizałem, Mówie przyznaje sie przeklinałem na u@ Ale tylko tak mozna do was dotrze (co juz pisałem) tak jestes czlowikiem ale reakcja chyba tez musi byc? Jak ktos sprawdza kolesia 10 minut co czysci 3 4 kolesi pod żad to znaczy czysty? (dobra przypadek bo sam wiecej zabijam) Ale dobra to byl temat pokazujacy wasza nieudolnośc, wiem, ze bedziecie sie kryc, kto mial to zobaczyc to to zobaczyl i teksty "Ja ci wiecej nie moglam dac" zostaw dla graczy którzy na to zasługują , nie wyzywalem nie obrazalem, wiec nie rozumiem. A moze macie adminow po 14 lat i mama widzi co ktos pisze ? to spoko.

 

Miłej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ty sie plujesz??? Wyzej ci napisali ze sprwadzali tego gracza zreszta nie jestesmy debilami i kultura bardziej do nas dotrze niz przeklenistwa ktore wypisujesz w u@.... "Nie dam sie jakiemus dziecku banować." z tym dzieciakiem uwazaj bo widze  ze sam jestes na poziomie gimbazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko leckji Ty mi nie musisz udzielać, bo odnośnie tego adminowania troche w swoim życiu polizałem, Mówie przyznaje sie przeklinałem na u@ Ale tylko tak mozna do was dotrze (co juz pisałem) tak jestes czlowikiem ale reakcja chyba tez musi byc? Jak ktos sprawdza kolesia 10 minut co czysci 3 4 kolesi pod żad to znaczy czysty? (dobra przypadek bo sam wiecej zabijam) Ale dobra to byl temat pokazujacy wasza nieudolnośc, wiem, ze bedziecie sie kryc, kto mial to zobaczyc to to zobaczyl i teksty "Ja ci wiecej nie moglam dac" zostaw dla graczy którzy na to zasługują , nie wyzywalem nie obrazalem, wiec nie rozumiem. A moze macie adminow po 14 lat i mama widzi co ktos pisze ? to spoko.

 

Miłej nocy

 

Chyba muszę, bo do Ciebie nic nie dociera. Ciekawe jak głęboko musiałeś polizać skoro nabuzowany teraz taki chodzisz. Docierać do kogoś w ten sposób to tak możesz do swoich kolegów a nie do nas - adminów. Każdy ma swój świat i swoje kredki i na twoją reakcję "odparłam atak". Jakie 10 minut chłopie? Miałeś zegarek w ręce, że tak piszesz?! Ile to trwało.... hmmmmm.... góra 5 minut (tak Ja mam zegarek w ręce). Nieudolność i wiek 14 lat? Człowieku weź się trochę opanuj, najwidoczniej ten ban na 1 godzinę Ci powinien dobrze zrobić, bo przynajmniej zjedziesz z agresją na inne osoby, a już szczególnie kobiety... Każdy przeklina, ale twoja kultura to aż się w oczy rzuca i już nie mówię to o pisaniu na u@.... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak ja się do CB odnodze , ze napisalas do kobiet wyzwalem Cie ? A tak apropo widzę Cie 1 raz na serwie od 3 dni i Ty tak się sapiesz? Ty masz ten nick truskaweczka czy Nicol ? I po raz kolejny mowie z dzieckiem nie rozmawiacie . chciałem wszystko na spokojnie, ale widzę ze się nie da. Jak koleżanka pisze nie mam szaczunku do kobiet. Ja mogę zacząć wyzywac :)

 

 

Polizac ? Dziecko trochę się opamietaj. Bo odnośnie lizania to chyba nie jestem ja szpecem ? Wiec nie prowokuje mnie żebym Ci pocisnal . ja powiedziałem co miałem powiedzieć . temat może zostać zamknięty

 

Jeszcze jeden edit . Moja kultura w oczy kole ? Jak napisze kurwa chuj to jest aż taka zbrodnia ?

Edytowane przez wh.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin się pomylił (miał do tego prawo) i stwierdził, że osoba którą zgłosiłeś jest czysta. Ty zamiast poprosić o kolejny raz sprawdzenie dane gracza, zacząłeś przeklinać na u@ i zgodnie z regulaminem dostałeś słusznego bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności