Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga [25]Buu.


R4EDEON

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 1Shot1Kill


2.Nick admina/gracza który zawinił:[25]Buu.

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 15:58 02.17.2015

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Swiadkowie

6.Opis sytuacji: Przychodzi buu mapa nuke 2x2 i robi vote bo mu się tak podoba bo ma 13 lat? komu wy dajecie adma takie dziecko nie powinno mieć nawet vip z jakiej racji on przez mikro gada jak ma 13 lat dostałem bana za czitowanie na 1h  a go obraziłem bo zmienił mape? Powodzenia życzę jak wy takim dzieciom adma dajecie co on za przykład daje ? No weźcie się zastanówcie bo z takimi dziećmi to grać się nie da pozdro....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam + admin ten powinien dostac upomnienia za uzywanie mikra gdyz jest to denerwujace bo nie ma mutacji ani 16 lat  a innych upomina na y@ gdy mowia przez mikro i tez nie posiadaja tych 16 lat lub mutacji ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram , tym bardziej , że to nie pierwszy taki raz , gdy wchodzi i mu mapa nie pasuje , i vote bez pytania , czy zmiana.. Moim zdanie zasada powinna być taka iż "Gracie co wybraliście" . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/31512-ban-ze-z%C5%82ym-powodem/

Ban za obrazę lekka pomyłka, już ci edytowałem na obraze admina .

Co do nadużywania mikra to nic nie powiem, bo tak samo regulamin obowiązuje gracza jak admina. 

Ale jeżeli chodzi o nuke_2x2 to jest ona już małą/średnią mapą, może uznał że za mała to zmienił i miał takie prawo, gdy jest dużo osób a grana jest mała mapa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to potwierdzam admin jest od 16 lat a nie od 13 .

 

 

 

 

 Przychodzi buu mapa nuke 2x2 i robi vote bo mu się tak podoba bo ma 13 lat?

 

Nie gram na tym serwerze ale bezmyślność i głupota niektórych ludzi mnie dobija.

Gdyby opiekun uznał, że ma nieodpowiedni wiek to by go nie przyjął. Kolejna osoba, która ma swój "własny" regulamin ...

 

Naprawdę uważasz, że zrobił vote bo ma 13 lat?

 

Myślenie nie boli, naprawdę.

 

Popieram , tym bardziej , że to nie pierwszy taki raz , gdy wchodzi i mu mapa nie pasuje , i vote bez pytania , czy zmiana.. Moim zdanie zasada powinna być taka iż "Gracie co wybraliście" .

Chciałbyś grać np pool_day na 30 osób?

 

 

Edytowane przez rewoX*
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Więc tak:

 

Ale jeżeli chodzi o nuke_2x2 to jest ona już małą/średnią mapą, może uznał że za mała to zmienił i miał takie prawo, gdy jest dużo osób a grana jest mała mapa. 

Tak, właśnie tak pomyślałem. Mała mapa-dużo graczy.

Jeśli chodzi o mikro to prawda-odezwałem się, ale ugryzłem was tymi słowami ? Wypowiedziałem 4 max 5 słów.
Serio bez vote ?
Zastanów się trzy razy co piszesz, a później to wykonaj. Za każdym razem robię vote.
Zazdro, że ty nie masz admina ?
Pozdrawiam.

Edytowane przez Buu.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jasno piszę że admin jest od 16 lat a wszyscy wiemy że Buu ma maks 13 lat

 

Po 1 jest napisane* a nie pisze, tym bardziej nie "piszę" (no chyba, że tak jak mówiłem "piszesz" swój regulamin).

Po 2 Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

Przytoczę swoją wypowiedź jeszcze raz:

Gdyby opiekun uznał, że ma nieodpowiedni wiek to by go nie przyjął. Kolejna osoba, która ma swój "własny" regulamin ...

 

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.cs-clas...e-złym-powodem/

Ban za obrazę lekka pomyłka, już ci edytowałem na obraze admina .

Co do nadużywania mikra to nic nie powiem, bo tak samo regulamin obowiązuje gracza jak admina. 

Ale jeżeli chodzi o nuke_2x2 to jest ona już małą/średnią mapą, może uznał że za mała to zmienił i miał takie prawo, gdy jest dużo osób a grana jest mała mapa. 

Nie broń go dał bana na 1 godzinę powód czitowanie gracze z serwera mogą to otwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opiekun serwera - a tym bardziej właściciel sieci uzna że dana osoba się nadaje, to może nagiąć ciut wymagania. I wtedy ty nie masz nic do gadania.

 

Dał bana na 1h , pomylił powody on nie wpisał tam czitowanie tylko kliknął klawisz 2 zamiast 1. Mały problem, od razu poszedł na forum prosić aby ktoś zmienił powód bana zeby był jaśniejszy dla gracza, jako 13'latek bardzo dobrze zajmuje się adminowaniem, bo nie wiem czy ty na jego miejscu opuściłbyś serwer aby napisać to. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o mikro to prawda-odezwałem się, ale ugryzłem was tymi słowami ? Wypowiedziałem 4 max 5 słów.

 

co nie zmienia faktu ze nie masz tej mutacji ani 16 lat i nie masz prawa ani slowa pwiedziec bo tak jest w regulaminie i inni takze w twoim wieku gracze dostaja ze te 4-5 slow bana wiec czemu Ty masz nie dostac ? regulamin obowiazuje wszystkich to tyle z mojej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze ale bezmyślność i głupota niektórych ludzi mnie dobija.

Gdyby opiekun uznał, że ma nieodpowiedni wiek to by go nie przyjął. Kolejna osoba, która ma swój "własny" regulamin ...

 

Naprawdę uważasz, że zrobił vote bo ma 13 lat?

 

Myślenie nie boli, naprawdę.

 

Chciałbyś grać np pool_day na 30 osób?

 

 

 

Właśnie myślenie nie boli , duże IKS razy się zdarzyło iż dwadzieścia parę osób i np fy_arabian? tak jakos sie ta mapa zwie i polowa graczy zabijana przez serwer bo nie ma slotów , prosiłem o wywalenie mapek typu fy.. itp bo to jest COD to nie , więc .. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1shot1kill - to, że go obraziłeś to żadna nowosc chyba, nie? TY KAZDEGO OBRAZASZ PRZEZ MIKRO jakbys jeszcze nie zauwazyl

sam byłem przy sytuacji (bodajże wczoraj) jak Buu odezwał się słowem a Wy na niego naskoczyliscie jakby Wam rodziców pozabijał, bo ma mniej "męski" głos niż Wy, Ty powinieneś już z 10 banów dostać za naduzywanie mikrofonu - nie oszukujmy się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie ma nic do gadania, mapy fy_ są dla małej ilości graczy, chyba że chcesz grać np w nocy w 3 vs 3 osoby dużą mape? 

Mapy powinny być małe, dobra odchodze troche od tematu. Jeżeli jest mała jak napisałem to admin ma prawo gdy jest dużo osób zmienić mape nawet bez vote, a buu i tak wam dał vote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
L 02/17/2015 - 15:53:20: [adminvote.amxx] Vote: "[25]Buu.!<2433><STEAM_0:0:23**8><>" vote custom (question "Cos wiekszego ?") (option#1 "T") (option#2 "N")

 

Vote przeprowadzone poprawnie. Małe mapy przy większej ilości osób mają być zmieniane, ta zasada nie jest stosowana u nas od dzisiaj, więc nie wiem o co się czepiasz.

 

Błąd z banem zgłosił na forum.

 

Co do mikrofonu się zgodzę, jego też tyczy się regulamin, więc nie powinien z niego korzystać.

Przychodzi buu mapa nuke 2x2 i robi vote bo mu się tak podoba bo ma 13 lat? k

 

Nie uważasz, że to brzmi co najmniej idiotycznie?

 

Właśnie myślenie nie boli , duże IKS razy się zdarzyło iż dwadzieścia parę osób i np fy_arabian? tak jakos sie ta mapa zwie i polowa graczy zabijana przez serwer bo nie ma slotów , prosiłem o wywalenie mapek typu fy.. itp bo to jest COD to nie , więc .. ;] 

No to skoro zabija to możesz to zgłosić w odpowiednim temacie, bo skargi to nie jest odpowiedni temat.

 

 

Z tego co widzę, to głównym tematem skargi jest vote/zmiana, która została wykonana prawidłowo, wiec skarga jest niesłuszna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności