Jump to content

Recenzja anime Nisekoi

Rias Gremory
 Share

Recommended Posts

Dziś zaprezentuję wam anime "Nisekoi".

171685.jpg

Gatunki: komedia, romans.

Raku Ichijou zwykły chłopak, przeciętny uczeń z przyzwoitymi wynikami w nauce i sporcie, umiejętnościami kucharskimi i klasycznymi marzeniami o skończeniu dobrej szkoły i znalezieniu pracy. Jest synem tutejszego bossa Yakuzy i jest pilnowany przez członków gangu cały czas.

Pewnego dnia do klasy Raku przenosi się blond włosa piękność, pół amerykanka, a pół japonka. Córka bossa amerykańskiego gangu Chitoge Kirisaki. Pomiędzy gangami jest napięta sytuacja chociaż ich bossowie są przyjaciółmi. By oszczędzić sobie wojny gangów, ojcowie postanawiają, że Raku i Chitoge będą parą. Parze nie podoba się ten fakt, bo oboje się nie znoszą, ale postanowili, że będą udawać związek.

Raku całym sobą nienawidzi Chitoge, ale ciągle spędza z nią czas. Poznaje ją coraz lepiej i w końcu nie wie co o niej myśleć.

Do klasy , w której są "gołąbeczki" chodzi pewna dziewczyna, piękna Kosaki Onodera, przyjaciółka głównego bohatera, zakochana w nim i to nie bez wzajemności. W międzyczasie pojawia się trzecia dziewczyna, przyjaciółka z dzieciństwa całej trójki.

Okazuje się, że z nią też jest zaręczony.

Co się stanie z naszymi bohaterami? Czy wybuchnie wojna gangów? Aby się tego dowiedzieć
musicie sami obejrzeć anime.

Link do serialu: http://nisekoi.kreskowka.pl/

__________________________________________________________________________________________________

Przyjemny tytuł. Samo w sobie mi się podobało choć, że tak powiem "dupy nie urywa". Kreska jest całkiem ładna, bohaterowie fajni, a fabuła nie jest zła. Anime ogólnie wypada przeciętnie, ale i tak je lubię ;d.

Oceny:

-bohaterowie: 8/10,

-kreska: 8/10,

-fabuła: 8/10,

-ocena ogólna: Bardzo dobre.

Źródła: zdjęcie z animeshinden, opis mojego autorstwa

Edited by Rias
  • Like 7

W międzyczasie pojawia się trzecia dziewczyna, przyjaciółka z dzieciństwa całej trójki.

Okazuje się, że z nią też jest zaręczony.

Hahah dobre anime ;o Czyli jeden chłopak i trzy dziewczyny... hymmm no to musi mieć bujne życie erotyczne hahaha xd 

Niestety nie jestem fanem tego gatunku anime. Ale like leci  za pracę :)

• Like 1

Aaaaj ląduje na pierwszym miejscu w poczekalni, nawet zaraz zacznę 1odcinek. Dobra recenzja, wprowadza lekko w historię. :) Naprawdę zainteresowało mnie, mam nadzieję, że to będzie dobry romans, bo właśnie takiego mi brakuje. :)

Piszę, że obejrzę, bo tak będzie, nie jak większość osób komentujących, że ogladną a tak serio to nie, bo tylko posty nabić. :D

Edited by Mashiro
  • Like 2