Skocz do zawartości

Recenzja anime Nisekoi


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zaprezentuję wam anime "Nisekoi".

 

171685.jpg

 

Gatunki: komedia, romans.

 

Raku Ichijou zwykły chłopak, przeciętny uczeń z przyzwoitymi wynikami w nauce i sporcie, umiejętnościami kucharskimi i klasycznymi marzeniami o skończeniu dobrej szkoły i znalezieniu pracy. Jest synem tutejszego bossa Yakuzy i jest pilnowany przez członków gangu cały czas.

 

Pewnego dnia do klasy Raku przenosi się blond włosa piękność, pół amerykanka, a pół japonka. Córka bossa amerykańskiego gangu Chitoge Kirisaki. Pomiędzy gangami jest napięta sytuacja chociaż ich bossowie są przyjaciółmi. By oszczędzić sobie wojny gangów, ojcowie postanawiają, że Raku i Chitoge będą parą. Parze nie podoba się ten fakt, bo oboje się nie znoszą, ale postanowili, że będą udawać związek.

Raku całym sobą nienawidzi Chitoge, ale ciągle spędza z nią czas. Poznaje ją coraz lepiej i w końcu nie wie co o niej myśleć.

 

Do klasy , w której są "gołąbeczki" chodzi pewna dziewczyna, piękna Kosaki Onodera, przyjaciółka głównego bohatera, zakochana w nim i to nie bez wzajemności. W międzyczasie pojawia się trzecia dziewczyna, przyjaciółka z dzieciństwa całej trójki.

Okazuje się, że z nią też jest zaręczony.

 

Co się stanie z naszymi bohaterami? Czy wybuchnie wojna gangów? Aby się tego dowiedzieć
musicie sami obejrzeć anime.

 

Link do serialu: http://nisekoi.kreskowka.pl/

 

__________________________________________________________________________________________________

 

 

Przyjemny tytuł. Samo w sobie mi się podobało choć, że tak powiem "dupy nie urywa". Kreska jest całkiem ładna, bohaterowie fajni, a fabuła nie jest zła. Anime ogólnie wypada przeciętnie, ale i tak je lubię ;d.

 

Oceny:

-bohaterowie: 8/10,

-kreska: 8/10,

-fabuła: 8/10,

-ocena ogólna: Bardzo dobre.

 

Źródła: zdjęcie z animeshinden, opis mojego autorstwa

Edytowane przez Rias
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie pojawia się trzecia dziewczyna, przyjaciółka z dzieciństwa całej trójki.

Okazuje się, że z nią też jest zaręczony.

 

 

Hahah dobre anime ;o Czyli jeden chłopak i trzy dziewczyny... hymmm no to musi mieć bujne życie erotyczne hahaha xd 

Niestety nie jestem fanem tego gatunku anime. Ale like leci  za pracę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaj ląduje na pierwszym miejscu w poczekalni, nawet zaraz zacznę 1odcinek. Dobra recenzja, wprowadza lekko w historię. :) Naprawdę zainteresowało mnie, mam nadzieję, że to będzie dobry romans, bo właśnie takiego mi brakuje. :)

 

Piszę, że obejrzę, bo tak będzie, nie jak większość osób komentujących, że ogladną a tak serio to nie, bo tylko posty nabić. :D

Edytowane przez Mashiro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności