Jump to content

Propozycja - reset ranku

Nalesniki
 Share

Recommended Posts

Jak myślicie może przydał by się rest ranku? Widzę duóz nowych graczy na serwerze, ale też dużo stałych bywalców i doszły mnie słuchy że cięzko wbić satysfakcjonujący ich rank. Dużo czitów przeszło przez ten serwer w ostanich 3 miesiaca a o oni najwiecej zaburzają ten rank majac staty np 25 do 0 i wsyzskite 25 to zabicie przez hs. Z tego co pamietam to reset był za czasów nieudolnego Haze. który chciał lub nie zorganizować konkurs, lecz niestety nie pykło :D . :signher: Także posaidam jeszce jedn argument przeważajacy za tym aby go zresetować. Otóż tym argumentem jest szansa dla stałych graczy aby podwyszyć swój rank i bardzeij się "cieszyć z gry" no bo to 4Fun.

....A zapomniał bym :D :gunsmilie: Jak będzie rest to i tak będe 1 :guma:

Hmm czyta ktoś to tak wgl? Bo odnoszę dziwne wrażenie ze NIE. Są nowi admini i tez są starsi a żaden z nich nie wyrazi swojej opini na ten temat i nie tylko ten ale w całym dziale 4Fun nie widać ŻYCIA i żadnych jakichkolwiek odznak.

Hmm czyta ktoś to tak wgl? Bo odnoszę dziwne wrażenie ze NIE. Są nowi admini i tez są starsi a żaden z nich nie wyrazi swojej opini na ten temat i nie tylko ten ale w całym dziale 4Fun nie widać ŻYCIA i żadnych jakichkolwiek odznak.

Co prawda to prawda, 4fun obumiera :/ 

Co do resetu to myślę, że się przyda żeby nowi gracze mogli także powalczyć o top15. 

Edited by -_-
No to warto coś zaproponować by nie "obumierał", a nie tylko komentować i nic nie robić. Gadać to każdy potrafi ^ ^

resetuj rank ale jak będziesz co chwile banował to nie dziwne ze sobię wbijesz 1miejscie w ranku  -.-

Masz jakieś zastrzeeznia co do wykonywania moich obowiązków? To znaczy ze nie mam banować odplanców, a jak ich zbanuje to jestem pierwszy w topce?

Ja też sie wypowiem, sory że się nie udzielałem z góry, ale internet explorer nie działał :D.

Na serwerze gra kilku moich znajomych, który nie są przeciętniakami w tej grze, ale niestety cheaty popsuły ten ranking. A teraz gdy nas adminów jest coraz wiecej można pomyslec nad takim restartem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines