Skocz do zawartości

Propozycja - reset ranku


Nalesniki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie może przydał by się rest ranku? Widzę duóz nowych graczy na serwerze, ale też dużo stałych bywalców i doszły mnie słuchy że cięzko wbić satysfakcjonujący ich rank. Dużo czitów przeszło przez ten serwer w ostanich 3 miesiaca a o oni najwiecej zaburzają ten rank majac staty np 25 do 0 i wsyzskite 25 to zabicie przez hs. Z tego co pamietam to reset był za czasów nieudolnego Haze. który chciał lub nie zorganizować konkurs, lecz niestety nie pykło :D . :signher: Także posaidam jeszce jedn argument przeważajacy za tym aby go zresetować. Otóż tym argumentem jest szansa dla stałych graczy aby podwyszyć swój rank i bardzeij się "cieszyć z gry" no bo to 4Fun.

 

 

 

 

 

 

 

....A zapomniał bym :D :gunsmilie: Jak będzie rest to i tak będe 1 :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyta ktoś to tak wgl? Bo odnoszę dziwne wrażenie ze NIE. Są nowi admini i tez są starsi a żaden z nich nie wyrazi swojej opini na ten temat i nie tylko ten ale w całym dziale 4Fun nie widać ŻYCIA i żadnych jakichkolwiek odznak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyta ktoś to tak wgl? Bo odnoszę dziwne wrażenie ze NIE. Są nowi admini i tez są starsi a żaden z nich nie wyrazi swojej opini na ten temat i nie tylko ten ale w całym dziale 4Fun nie widać ŻYCIA i żadnych jakichkolwiek odznak.

Co prawda to prawda, 4fun obumiera :/ 

Co do resetu to myślę, że się przyda żeby nowi gracze mogli także powalczyć o top15. 

Edytowane przez -_-
No to warto coś zaproponować by nie "obumierał", a nie tylko komentować i nic nie robić. Gadać to każdy potrafi ^ ^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resetuj rank ale jak będziesz co chwile banował to nie dziwne ze sobię wbijesz 1miejscie w ranku  -.-

Masz jakieś zastrzeeznia co do wykonywania moich obowiązków? To znaczy ze nie mam banować odplanców, a jak ich zbanuje to jestem pierwszy w topce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie wypowiem, sory że się nie udzielałem z góry, ale internet explorer nie działał :D.

 

Na serwerze gra kilku moich znajomych, który nie są przeciętniakami w tej grze, ale niestety cheaty popsuły ten ranking. A teraz gdy nas adminów jest coraz wiecej można pomyslec nad takim restartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności