Jump to content

Bez miłości ani słowa

averrrrrrrrrrrrr
 Share

Recommended Posts

Bez miłości ani słowa

Gatunek: Romans, Komedia, Dramat

Opis fabuły: William Borgens  jest uznanym pisarzem, który od trzech lat nie napisał ani słowa po tym, jak żona  porzuciła go dla innego mężczyzny. Czas mija mu na szpiegowaniu byłej i niezobowiązującymi randkami z zamężną sąsiadką Tricią . Próbuje sobie też poradzić z wychowywaniem nastoletnich dzieci - Samanthy i Rysty'ego. Samantha właśnie wydaje swoją pierwszą powieść i za wszelką cenę chce uniknąć problemów z miłością, zwłaszcza że wie, do czego doprowadziła ona rodziców. W wyniku przypadkowych randek poznaje jednak fajnego faceta, Lou  który nie cofa się przed niczym, by ją zdobyć. Rusty , miłośnik Stephena Kinga, jest również początkującym pisarzem fantasy, będącym na etapie poszukiwania życiowych doświadczeń. Zakochuje się w pięknej Kate, dzięki której poznaje smak pierwszej miłości, ale także rozczarowania.

Częsc fabuły z google.

Kilka słow ode mnie: Ogladałem ten film pierwszy raz i można powiedziec że zrobił na mnie duże

wrazenie, chociaż z początku nie spodziewałem się ze przypadnie mi do gustu. Taki spokojny, wzruszający film o miłosci, w niektorych momentach myslałem że się popłaczę ale udało mi się powstrzymac.

Polecam każdemu.

Link do filmu: http://www.cda.pl/video/140059c6/Bez-milosci-ani-slowa-2012

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak aktywności. :c

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines