Jump to content

#4 Wydanie


dav3
 Share

Recommended Posts

Dodany obrazek

1. Wstęp
2. Trochę teorii
3. Poradnik #1 - Plastikowy napis
4. Paczka materiałów
5. ZakończenieDodany obrazek

Witam. Jest to pierwsza gazetka wykonana przeze mnie :-)
W tym wydaniu przedstawię Wam podstawy tworzenia prac graficznych. (PKT. Teoria) W dalszej części gazetki możemy znaleźć poradnik mojego autorstwa na plastikowy napis.


Dodany obrazek

Teoria, czyli informacje, które pomogą nam zrozumieć często popełniane błędy początkujących, którzy chcą zajmować się grafiką.

1. W pracach każdego rodzaju należy zwracać szczególną uwagę na typografię. Co to jest typografia? Potocznie mówiąc - napisy. Lepiej nie dodawać żadnego napisu, niż dodać taki, który całą pracę obrzydza.
2. Głównym elementem prac małych formatów (avatar, sygnatura) jest render. Oznacza to to, że powinno się go najbardziej wyeksponować. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzić.
3. "Przesadzona" praca to taka, która jest za jasna bądź za ciemna, lub panuje na niej chaos - nieuporządkowane, bezmyślnie wrzucone kawałki tekstur, C4D czy np. fractali.


Dodany obrazek

Dodany obrazek


Dodany obrazek

Dodany obrazek

7 Renderów C4D autorstwa Encore.

POBIERZ


Dodany obrazek

Myślę, że ta gazetka jest dość ciekawa, aczkolwiek mam obawy co do paru punktów ^^ Jest to moja pierwsza gazetka - jak wspominałem - więc proszę o wyrozumiałośc :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy