Skocz do zawartości

Admini na okresie próbnym


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chcę poznać opinie na temat nowo przyjętych Adminów. Jak się sprawują, zachowują względem innych graczy, nie nadużywają swojej funkcji i czy nie ma do nich zastrzeżeń. Minął trochę ponad tydzień, dlatego co sądzicie na temat Admina .::Kaka::.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam zastrzeżenie otóż : 

 

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4

wycinek z jego podania, a gametacker nie kłamie http://www.gametracker.com/player/.%3A%3AKaka%3A%3A./193.33.177.166:27015/to jest jedyny zarzut jaki mam do niego, czyli słaba aktywność na serwerze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam zastrzeżeń do admina o którym mowa w tym temacie, ale proponuje przedłużyć okres próbny by mógł poprawić swoją aktywność w grze, ponieważ przez średnio 33 min dziennie, raczej nikt nie jest w stanie obiektywnie ocenić jego pracy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dużo gram na serwerze z Machwesem i żadnych zastrzeżeń wobec niego nie mam z godzin wywiązuje się bardzo dobrze, kultura również jest.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż ostatnio bardzo mało gram na serwerze i ktoś może uznać, że w związku z tym nie powinienem się wypowiadać.

Ale serwerem interesuje się na bieżąco więc przedstawię swoją opinię. 

Za TheMachews przemawia jego bardzo duża aktywność na serwerze, co w tym momencie jest nawagę złota jeśli chodzi o adminów.

Dowodem, na to jest jego GT: http://www.gametracker.com/player/TheMachwes/193.33.177.166:27015/

Do tego niema żadnej skargi na tego admina, a jego kultura osobista jest na bardzo dobrym poziomie.

Jestem obiektywny w sprawie każdego admina więc dodam również to co mi się niezbyt podoba, a mianowicie długości banów za skany, teoretycznie zgodnie z regulaminem i niema się do czego przyczepić, lecz biorąc pod uwagę ilość graczy którzy aktualnie grają na ZM, częstszym zjawiskiem powinien być ban na 30 min niż na 3h.

Tutaj podam ilość banów za skany wraz z godzinami (informacje wzięte z Amxbans). 

30min -  2 bany
1h - 12 banów
3h - 5 banów
Tutaj niepokoi mnie, że jest tak mało banów na 30 min, możecie stwierdzić że się czepiam, ale moja  opinia na temat w/w Admina jest jak najbardziej pozytywna, a sprawa banów jest zaledwie maleńkim minusem w morzu zalet. :)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Fresh, kiedy nie wejdzie się na serwer."Marchewa" tam siedzi. Przy Mojej obecności, nie zdarzyło się, żeby nie okazał wysokiej kultury osobistej, czy też nie zajął się sprawami zgłaszanymi na @u. ThwMachwes jak najbardziej wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pozdrawiam Borkowski :3

Edytowane przez Borek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin pierwsze bany daje już z górnej pułki o czym świadczy amxbans. 

Np. 2 bany za skanowanie i obydwa na 3h.

Tutaj od razu mamy kolejną sprawę skoro przez tydzień admin dał tylko 2 bany za skanowanie i 3 bany za cele to świadczy chyba, że nie często siedzi na spektatorze, aby pilnować rozgrywki, bo nie wierze że mamy tak wielu regulaminowo grających. 

Dla porównania dodam, że sam wszedłem jakiś tydzień temu z pozycji spektatora, aby zobaczyć jak wygląda sprawa graczy łamiących regulamin i już przez 10 - 15 min zgłosiłem u@ co najmniej 4 osoby które regularnie co rundę nie wykonywały celów mapy.

Większość banów tego admina jest za słowa / obrazę / kulturę / zmień nick, czyli bany z pozycji grającego. 

Kolejna sprawa, jest taka że admin przez tydzień "nie zdążył" złożyć wniosku o nadanie rangi na forum w tym temacie http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/

Jest on już adminem trzeci raz więc musiał o tym wiedzieć, a skoro tego nie zrobił to znaczy, że nie interesuje się sprawami forum, a idąc dalej można stwierdzić że jest na nim mało aktywny. 

Jedyne co zanim przemawia to aktywność, tylko trzeba sobie zadać pytanie czy nie jest ona sztucznie (na siłę) nadrabiana ? aby dostać admina na stałe. 

W tym momencie jestem na NIE lub ewentualnie za przedłużeniem okresu próbnego.

 

 

@Ruskiee

Może i nie gram, ale interesuje się sprawami serwera i czasami bywa nawet po 15 osób, można to zaobserwować po GT na forum, na którym jestem prawie 24h xd.

Nawet jeśli jest po 5 - 10 graczy, to nie zwalnia cię to od wykonywania obowiązków, jeżeli dostajesz coś na u@ to masz obowiązek reagować nawet jeśli grasz i w danym momencie ci to przeszkadza. Sam zgłosiłeś się do pełnienia tej funkcji i musisz się z niej wywiązywać. 

A jak sam mówisz mało osób gra tak więc jeszcze bardziej niezrozumiałe są najwyższe kary jako pierwszy ban dla gracza. 

To nie odnosi się tylko do ciebie Ruskiee, ale kiedy wkońcu zrozumiecie że banując na 3h tylko zmniejszacie aktywność na serwerze, po to opiekun(ka xd) napisał nowy regulamin, aby poprawić ilość osób aktualnie grających i tak się dzieje ponieważ wcześniej o 15 osobach można było pomarzyć, ale co z tego jak wchodzi admin wali bany po 3h i później o 16:30 jest jedna osoba w grze.

Jak już napisałem jestem ewentualnie za przedłużeniem okresu próbnego, bo za co teraz można cie pochwalić to aktywność.

Co do rangi, jeśli na okresie próbnym nie powinno się po nią zgłaszać to przepraszam, jest to mój błąd.

 

@@Ruskiee 

Może ktoś uznam że jestem do ciebie uprzedzony, ale tak nie jest pisząc w podaniu coś w stylu "admina potrzebuje dla szpanu" - nie dosłownie lecz można wywnioskować to z treści, to liczę że udowodnisz że jest tylko zła interpretacja twojego podania.

Sory ale jakoś nie przekonałeś mnie na tym okresie próbnym że jest inaczej niż mi się wydawało.

 

 

@

Masz racje ktoś inny też może skontrolować, jeżeli jest 3 adminów, ALE to ty jesteś/byłeś na okresie próbnym i powinieneś się wykazać i sam chcieć być tym pierwszym który pójdzie i skontroluje.

Nie widzę co ludzie piszą na u@, ale nawet Marchewka potwierdził, że CZASEM rzeczywiście nie przejmujesz się tym co inni piszą. 

Nikt nikogo nie każe banować ci na siłę, tym bardziej jeżeli jest mało osób to czasem nawet wystarczy kick lub ban na 5 min zamiast 3h.

Pamiętaj, że nawet jeśli w regulaminie jest określony ban np. od 1h do 3h to jako admin, masz prawo dać komuś bana nawet na 5 min jeżeli uznasz to za słuszne gdy jest mało osób. 

Wierz mi że jeśli poprawisz wszystko co napisałem będę pierwszym który poprze przyjęcie cie na stałe. 

 

 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/32277-regulamin-zombiemod-od-503/#entry194914

Proszę bardzo NA PW też ci wyślę.

 

 

@@Ruskiee

Masz zamiar każdego cisnąć na TS, jeżeli ktoś da ci negatywną opinie w temacie ?

Wyrażanie opinii na temat "Ci**a maska który dał ci nie w temacie", raczej nie jest na miejscu. 

Może nie wiesz, że nie wszyscy na ts są na słuchawkach :)

 

@ To moja ostatnia edycja ponieważ mój post ma na celu ocenę admina ZielonoMi, a nie dyskusje z tobą którą zaczynasz, jeśli chcesz jest PW. 

To, że nie gram na serwerze nie zabrania mi udzielania się w tematach jego dotyczących. 

Staram się pomagać w prowadzeniu serwera i będę to robił.

Wiem, że boli cię negatywna ocena twojej pracy, ale nie musisz robić "skandalu" i wyzywać kogoś ze względu na taką opinie na którą w mojej ocenie jak najbardziej zasłużyłeś.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek kolego , gdybyś grał na  serwerze byś wiedział że jest po 5-10 osób na serwerze  , A po range nie pisałem ze względu że to okres próbny .

Widzisz nie widzisz co kto pisał na u@ bo nie masz logów , a na siłę nie bd banować .  A to że ktoś coś czasem napisze na u@ to nie znaczy że ja mam to robić jeśli jest 3 adminów na serwie a ja gram to oni tez mogą skontrolować . A no co do nowego regulaminu nic mi nie wiadomo , ostatnio szukałem właśnie czegoś takiego to tylko stary przeczytałem .

 

 

Z banem na 3h to był mój błąd gdyż nie widziałem nowego regulaminu , a co do tego okresu próbnego To że jestem na okresie próbnym to nic nie mówi , to tego ja często jestem afk na jakiś czas , inne obowiązki i nie za każdym razem dam rade przeczytać u@ .

 

Hymmm a czy ja kogoś Cisnę na ts ? Po prostu wyraziłem swoją opinie a że głośno to nie moja wina .

Człowieku co ty sb wkręcasz ten co Ci napisał a to chyba w smoki wierzy .

Walić to było minęło , wnerwia mnie coś takiego nie grasz na serwie a przywalasz się do najmniejszej pomyłki , błędu .

Edytowane przez Ruskiee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonomi rzeczywiście czasem się nie przejmuje sprawami na u@, ale sprawuje się całkiem okej. Mimo tego, że nie siedzi często na spect to nie może go skreślić. Jestem za przedłużeniem okresu próbnego o 3 dni:).

 

@Masek on dostał okres próbny, więc nie powinien się zgłaszać po range.

Edytowane przez Machwes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Malborek z pewnością się sprawuję dobrze (tym bardziej, że ruskiee jest na tak, to mam prawo twierdzić, że jest on ok), bany są, brak skarg, duża aktywność, powinien zostać tym bardziej, że masz mało adminów. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Admin russkie zielonomi nie siedzi na serwerze nawet 1 godz -_-

Tomek jest na urlopie, więc nie wiem po co to piszesz? przecież masz dostęp do admin room'a... Najpierw tam sprawdź, a potem pisz bezsensowne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc, jestem za tym aby odebrać Admina graczowi. Ze względów takich jak np. sytuacje związane z "sojuszami" z graczami, jednym słowem, "współpraca ale i również pomoc humanom". To nie jest tylko jedna uwaga, jest ich kilka kroć więcej, Moim zdaniem Admin powinien być ogarnięty i przestrzegać w szczególności regulaminu, co jest jego obowiązkiem. No ale nasz gracz "MietekZul" nie mogę powiedzieć że się z tego wywiązał. Kultura osobista? Również nie jest za wysoka. Chamskie odzywki do graczy. No cóż, Moje ostateczne zdanie. Jestem za odebraniem Graczowi -Admina. Pozdro Borek <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że nie powinienem się tu wypowiadać , ale chciałbym tylko powiedzieć , że sam dajesz bany za bele co ;) Jestem tu bo jak widzę te brednie co o mnie wypisujesz to mi się płakać chce ;) . A Jak ktoś na serwerze coś o tobie powie , że jesteś chamski czy coś to od razu bany lecą ;) Mn9 ma HLTV i wszystko widzi  , więc nie życzę sobie , żebyś opowiadał o mnie bzdury . Nie oceniaj mnie , może znasz moje imię , ale moją historię nie , możesz mnie uważać za kogo sobie chcesz ja i tak znam swoją wartość i niczyje zdanie na mój temat nigdy tego nie zmieni . Pzdr Mieciu <# :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności