Skocz do zawartości

Podanie o admina :)


mariusz2pa

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z szybką rekrutacją

 

1. Nick:ORION
2. Imię:Mariusz
3. Wiek: 16 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Jeszcze nie, ale będzie :)
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/ORION/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Siemka/ Nazywam się Mariusz i mam 16 lat. Mieszkam w małej miejscowości w lubelskim - w Łukowie. Interesuję się komputerami (informatyka), grami komputerowymi, origami, matematyką i wiele więcej :). W cs gram od jakichś 5 lat i ta gra jest moją pasją oraz moim zdaniem jedną z najlepszych gier na mojej liście. ,,Dlaczego akurat ja mam zostać adminem" - ciekawe pytanie :). Więc ponieważ lubię pracować w grupie (w tej grze inna opcja niż pracowanie w grupie jest nie możliwa), jestem wytrwały i nie cierpię krętactwa lub kłamstwa jak kto woli i jeszcze coś bardzo ważnego stosuję się do regulaminu. Od razu się przyznaje, że byłem 2 razy banowany. Pierwszy ban to były podejrzenia o czity czyli ss na forum, a drugi raz -moja życiowa głupota :)- to chwile po wyjściu admina ktoś (nie ważne kto) chodził to txt i chciałem mu zrobić screen i kliknąłem Prt Scr i mnie automatycznie zbanowało. Wiem że mam na forum podkreślam zaledwie 10 postów, ale to mogę tłumaczyć tym iż na forum jestem zarejestrowany kilka dni. Oczywiście moja aktywność na forum o czym zapewniam będzie duża. Myślę, że nie szukacie adminów na tydzień tylko na dużo dłużej. Ja sobie postawiłem cel, że zostaje na tym serwerze na dłużej. Również myślę, że każda ,,para rąk" się przyda.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie. 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Nie będę pisać, że np. 5h, bo kłamstwo ma krótkie nogi :). Myślę, że mógłbym poświęcać około 2h-3h. To zależy od czasu wolnego. Przeważnie poświęcam ok 80% czasu wolnego na granie w cs.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze pomiędzy 16-19. Weekend pomiędzy 15-18.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:  W cs gram od około 5 lat z jedną krótką przerwą.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak, już byłem.

Mam nadzieje na pozytywne rozparzanie podania. 

Marta wiem, że mam przegrane 10h, (rówinież wiem iż min jest 20h) ale opiekun serwera ogłosił duże zapotrzebowanie na adminów więc pomyślałem... 

Jaskier ok :)

10h, ale w ile dni :)
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

 

Dzięki Marta

Edytowane przez mariusz2pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zaledwie 10godzin na serwerze. Raz jesteś aktywny ponad godzinę, a raz wchodzisz na 6 min.

Te 10 postów na forum to nabiłeś na siłę, wypowiedzi w dyskusjach typu "tego szukałem" są denne.

Sama na serwerze widziałam cię może z 3 razy i jakoś szczególnie nie rzuciłeś mi się w oczy czymś pozytywnym.

Admin powinien być choć trochę znany na serwerze. 

Najważniejszy jest Twój gt, on mnie przekonał, żeby dać Ci wielkie NIE. 

Nie powinieneś dostać admina, nawet jeśli teraz jest szybka rekrutacja i szukamy adminów do pomocy.

Tak jak wcześniej napisałam, moje zdanie na temat Twojego podania jest negatywne.

 

@@Jaskier

 

Rozumiem Cię Jaskierku, ale Neff pisał, że AKTYWNYCH graczy poszukuje do tej rekrutacji.

Czy 10h to jest znak o dobrej aktywności?

 

 

 Potrzebuję 3/4 aktywnych osób grających na serwerze.

 

 

:)

 

 

@@ EDIT.

 

Dobra ziomek. Ode mnie też dostaniesz głos na okres próbny. Podziękuj Jaskierowi, bo Cię wybronił i mnie przekonał.

Okres próbny 1 tyg, jak zaliczysz jakieś wpadki to najwyżej odlecisz. Masz moje poparcie.

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 szybka rekrutacja jest w innym dziale.

Po 2. jesteś miłą pozytywną osobą.

Po 3. Jeśli obiecasz poprawić gt to dam ci szanse

Okres próbny

@rybka

Może ty go z nim nie pisałaś ale ja owszem i jest dobrym graczem, a to jest szybka rekrutacja więc przymyka sie oko na niektóre niedociągnięcia. Posty na forum to pół biedy sam nie miałem nabitych jak składałem podanie po raz 1 

 

Oj tam dać mu okres próbny i niech pokarze czy mu zależy ba tym. Może nas zaskoczy. Daj spokój marta 

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że można by Ci dać szansę, lecz tylko po okresie próbnym (decyzja należy do opiekuna serwera). Przekonałeś mnie tym podaniem, uważam, że jeżeli poprawisz swoją aktywność na serwerze jak również w dziale to mógłbyś zawitać na dłużej, nie raz widziałem Cię na serwerze i nie wzbudziłeś żadnych negatywnych emocji w moim odczuciu a więc istnieje szansa na to, że mógłbyś być dobrym adminem, jak każdy wie adminów brakuje na tym serwerze a więc można zlekceważyć fakt, że masz tylko dziesięć godzin przegranych na serwerze. Ode mnie masz tak, powodzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności