Skocz do zawartości

Propozycja Turniej AWP


`OrangeT

Rekomendowane odpowiedzi

(1)Przeczytaj:

Zanim zaczniecie czytać to niżej to chciałbym poinformować, że nie wiedziałem do jakiej kategorii to dać dlatego dałem do Propozycji na forum bo w konkursach jeszcze za wcześnie dodać taki post, póki nie będzie ta propozycja przyjęta więc pisze tutaj. Mam nadzieję, że domyślicie się o co mi chodzi bo czasami piszę jakieś głupie słowa i nie potrafię sformułować poprawnego zdania :D No ale się staram. Zapraszam do ''rozpatrzenia'' mojej propozycji.

(2)Wprowadzenie:

Witam wszystkich :D Jak wiecie jestem nowy i dopiero się tu zadamawiam :) Szukałem czegoś fajnego i znalazłem. Jestem tutaj dlatego, że poprzednia sieć była słaba i kręcił się tylko tam ODD2. Jednym słowem znudziło mi się tam no i jestem :D Na poprzedniej sieci był organizowany turniej AWP, który nie wypalił bo gracze się nie zgłaszali ale mam nadzieję, że tutaj można by to zorganizować i mieć przy tym dobrą zabawę :) Już wam pisze jak można by to zrobić: 

(3)Turniej AWP:

Najpierw można zrobić mały turniej (20 osób) później coś większego. No więc tak: 20 graczy zgłasza się do turnieju. Administrator albo ktoś wyznaczony losuje kto z kim się zmierzy i w dziale Konkursy/Turnieje pisze o parach. W sumie powinno być 10 par. Na jakimś z serwerów sieci (chodzi mi o taki, który się "nie kręci" ) ustawiamy mapę awp_india. Rywale między sobą ustalają kiedy i o jakiej godzinie się zmierzą. Zawodnik, który wygra mecz, który będzie się składał np. z 20 rund przechodzi dalej. Zwycięzca turnieju czyli 1 miejsce otrzymuje jakąś nagrodę czyli vipa, albo admina na okres próbny jeżeli spełnia wymagania, z resztą nagrody się wymyśli. Jeżeli turniej by był organizowany przykładowo za miesiąc tj. 21.03.2015 to trzeba ustalić kiedy się kończy czyli np. za 2 miesiące tj. 21.05.2015. Jeżeli jakaś para nie rozegra meczu w przeciągu 2 miesięcy to zostanie zdyskwalifikowana. Ważne jest to aby zrobić demko podczas swojego meczu aby było widać czy ktoś nie używa czitów. Jeżeli ktoś będzie cheatował to otrzyma permanentnego bana na wszystkich serwerach. Proszę o wypowiadanie się w tym temacie bo ciekawi mnie co o tym sądzicie. Przepraszam jeżeli czegoś nie rozumiecie. Starałem się napisać to w jak najprostszy sposób z możliwych :D Aaa... i przepraszam za powtórzenia :D 

Pozdrawiam `Orange.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym zrobic to tak:

 

 

Uzbierac te 20 osób, i zrobic grupy 4 osobowe.

Każdy by walczył z kazdym z grupy, i 2 osoby ktore najwięcej coś ugrały wychodzą z grupy, i wtedy były by cwierc finały, pół finał i finał. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym zrobic to tak:

 

 

Uzbierac te 20 osób, i zrobic grupy 4 osobowe.

Każdy by walczył z kazdym z grupy, i 2 osoby ktore najwięcej coś ugrały wychodzą z grupy, i wtedy były by cwierc finały, pół finał i finał. :D

Bardzo ciekawy pomysł :) Teraz tylko czekać aż ktoś jeszcze się wypowie na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mytsle sobie że jesli by to przeszło i były by fajne nagrody to było by dużo zainteresowanych. :D

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym temacie ale jest duże zamieszanie i z tego co widzę post był dodany w zeszłym roku. Proponuje zaczekać jeszcze chwilę aż jeszcze gracze i admini się wypowiedzą i podjąć decyzje i zacząć zapisy do turnieju AWP. Jeżeli potrzeba kogoś do ogarnięcia to mogę te zapisy i grupy jakoś zorganizować :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na tak tylko pytanie o cs - czy ty chcesz robić ten turniej w 1.6 - gdzie jest spora ilość graczy czy w GO, który się rozkręca w dość szybkim tempie. Bo jak widziałem twoje przywitanie to pisałeś, że grasz na serwerach GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie musisz w tym temacie, możesz założyć oddzielny temat. Jestem opiekunem serwera mixowego i zajmuję się organizacją wszelkich turniejów, więc kieruje Cię tam na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności