Jump to content

Arcydzieło życia z ciasta do pierogów XD

dzika ryba
 Share

Recommended Posts

Problematyka jaką poruszasz w pełni oddaje twoją osobowość. Każdy detal dopięty na ostatni guzik, emocje płynące do widza z tejże przestrzennej figury oraz jej forma sprawiają, że kuuuźwaaaaaa jestem głodny... :/

• Like 1

Stąd też moje pytanie, bo jestem ciekaw czy taki pieseł lub koteł byłby dobry, skoro Azjaci jedzą pieseły i koteły to wiesz, może warto spróbować :D.

Nie praktykuj :3 to niemoralne by jeść domowne zwierzęta :D

W Polsce jest to trochę niemoralne i zapewne sprzeczne z prawem, ale w Azji to jest normalne tak jak u nas spożywanie wyrobów z krów, świń i kur dla przykładu :D, ale wciąż jestem Ciekawy czy jest to jadalne :3.

To ciasto do pierogów, można zjeść jak się ugotuje, a czy upiecze to nie wiem. xD No, ale nie ma tak, nie oddam wam moich zwierzaczków ,_,

Dzięki za info, ale czy ktoś się pytał Pani o przyzwolenie? :D wezmę je sobie jak nie będziesz patrzyła np. w nocy :D

Zabij winowajce, potem odnajdz jego rodzine i na jego oczach po kolei ich wyrzucaj przez okno jak on wyrzucil psa. Za oknem niech bedzie materac ale on niech mysli, ze widzi ich ostatni raz. Niech cierpi :3

@@@@@

Edit:

Zabij go a potem na jego oczach wyrzucaj ludzi przez okno, to ma sens :O

Edited by CiapatyMurwa

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines