Skocz do zawartości

Arcydzieło życia z ciasta do pierogów XD


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Problematyka jaką poruszasz w pełni oddaje twoją osobowość. Każdy detal dopięty na ostatni guzik, emocje płynące do widza z tejże przestrzennej figury oraz jej forma sprawiają, że kuuuźwaaaaaa jestem głodny... :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też moje pytanie, bo jestem ciekaw czy taki pieseł lub koteł byłby dobry, skoro Azjaci jedzą pieseły i koteły to wiesz, może warto spróbować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praktykuj :3 to niemoralne by jeść domowne zwierzęta :D

W Polsce jest to trochę niemoralne i zapewne sprzeczne z prawem, ale w Azji to jest normalne tak jak u nas spożywanie wyrobów z krów, świń i kur dla przykładu :D, ale wciąż jestem Ciekawy czy jest to jadalne :3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciasto do pierogów, można zjeść jak się ugotuje, a czy upiecze to nie wiem. xD No, ale nie ma tak, nie oddam wam moich zwierzaczków ,_,

Dzięki za info, ale czy ktoś się pytał Pani o przyzwolenie? :D wezmę je sobie jak nie będziesz patrzyła np. w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabij winowajce, potem odnajdz jego rodzine i na jego oczach po kolei ich wyrzucaj przez okno jak on wyrzucil psa. Za oknem niech bedzie materac ale on niech mysli, ze widzi ich ostatni raz. Niech cierpi :3

 

 

 

@@@@@

Edit:

Zabij go a potem na jego oczach wyrzucaj ludzi przez okno, to ma sens :O

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności