Jump to content

[PRZYJĘTE][UbTeam]Ho0liBiceps

™_2k8_Ho0liganS_™
 Share

Recommended Posts

Nick: Ho0liBiceps

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: CS 1.6 ponieważ w cs go nie gram.

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: Hm jakieś 8lat z przerwami.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Jasne żę tak miałem swoją sieć wiec potrafię.

Ile czasu poświęcasz forum?: Zazwyczaj to jestem w godzinach od 14 do północy i czasami rano. :D Więc poświęcam sporo godzin na forum.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Grało się kiedyś żeby zobaczyć co to jest WH, AIM, ESP, SH.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak miałem warna za spam.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałem własną sieć byłem tak że na paru innych sieciach w ub team. 
Informacje o sobie lub uwagi: Mam na imię Adrian mam 20lat mieszkam w Częstochowie interesuje się komputerami jak i grami, siłownia, piłka nożna (Hala Madrid) ogólnie jestem miłym spokojnym człowiekiem lubię rozmawiać poznawać nowych ludzi. Myślę że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.  x2

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines