Skocz do zawartości

Podanie XoLLeK


XoLLeK

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zgłaszanie podań z tym wzorem:

 

1. Nick: XoLLeK
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 (rocznie)
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie ( chociaż ostatnio zacząłem czytać poradniki)
5. Mikrofon: Tak 
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/XoLLeK/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imię Kamil w tym roku będę miał 17 lat. Chodzę do technikum mechatronicznego, w cs'a gram od małego chłopca, grałem jeszcze nawet na HL. Wiem że popełniam czasami błędy ale ja jestem tylko człowiekiem a to się zdarza jeżeli jakiś błąd popełniam to zawsze automatycznie idę sprawdzić regulamin i powtarzam sobie co złego zrobiłem żeby to się nie powtórzyło, uczę się na błędach. Myślę że jak dostane szanse zostania próbnym adminem będę się starał przeszczekać regulaminu i będę dawał dobry przykład innym. Znam się coś na amxmodmenu, daje dużo propozycji, wiem że odbiło mi raz na forum i pokłóciłem się z jednym użytkownikiem ale pogodziliśmy się i doszedłem do wniosku że nie ma sensu się kłócić.  Na serwerze jestem kulturalny, miły i uczciwy, umiem wykryć cheater'a. Wiem kto ma WH a kto ESP ( a to są podobne czity), znam się na tym kto może mieć czity a kto skilla, chciałbym  pomóc ''ogarnąć'' ten serwer. Wiem że jest mało adminów temu zgłaszam się na to stanowisko i też bardzo mi na nim zależy, nie zawiodę Was jak dacie mi szanse. Zaprosiłem tęż jednego kolegę do grania może i to mało ale zawsze coś. Interesuje się sportem i informatyką. Myślę że to już wszystko co chcecie o mnie wiedzieć, liczę na pozytywną odpowiedz.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  2-5 godzin
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Pon-Pt godziny : 15-17. 20-22. W sobotę i w niedziele różnie.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:  7 lat z przerwami.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):  Byłem raz, ale to był słaby serwer.


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Wymagania:

 

  1. Ukończone 15 lat 
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze 
  3. Zachowanie kultury na serwerze 
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum 
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) 
  6. Posiadanie mikrofonu 
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) 

 

@Marta

Dzięki, wiem że nie jestem idealny, ale na pewno Wam pomogę.

 

@Jaskier

Dzięki, hehehe ''Jak będziesz potrzebował pomocy nie krępuj się zawsze chętnie pomogę. Nie będziesz pierwszy którego wyszkole XD''

Okej bede pisał do cb jak czegoś nie bede wiedział tak samo do Marty.

Edytowane przez XoLLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kamilku. :D

Wiem, że się starasz, nawet baaaardzo. To jest wielki plus do Twojej kandydatury. Wielokrotnie pisałeś do mnie na pw itd pytając o rady. I tak powinno się robić, nie zgrywać cwaniaka, tylko napisać "słuchaj, zależy mi, jak się poprawić?".

 

Od wcześniejszego podania całkowicie zmieniłam zdanie. Jest szybka rektutacja, a Ty wydajesz się być spoko gościem. :D

 

Byłeś raz adminem, to możesz trochę nie pamiętać, ale nasz zespół jest w miarę zgrany, więc zapraszamy na teamspeaka, tam uzyskasz pomoc, a nawet na gg możesz napisać, pomogę ci na pewno.

 

Jesteś aktywny i spełniasz wymagania. Ostatnio jak dostałeś ode mnie bana za repliki na bs, to wyraziłeś taką skruchę, że zrozumiałam twój żal. XD

 

Może czasami w podaniach jestem kategorycznie za wymaganiami, ale tutaj nie mam się czego przyczepić. Haha masz szczęście! A raczej rozum. ^^

 

Jestem za okresem próbnym i tutaj słowa do ekipy adminów coda:

Chłopak naprawdę się stara, jak przyjmiemy Kamila, to nasz zespół będzie już wystarczająco dobry. Podsumowując sześciu adminów powinno wystarczyć, ew. siedmiu. :D

No Xollek jest z tych, co jeszcze zasługują na szanse. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil widzę Cię bardzo często na serwerze , jesteś miły z kulturką. Tak więc masz u mnie dużego +

Patrzę na twoje PODANIE i nie mogę nic złego ci zarzucić . Martwią mnie trochę twoje godziny obecności na CODZIE.

Ale to już jest mniejsze piwko. Jestem ZA okresem próbnym. Marta mnie przekonała swoją mową końcową :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

czerwony kolor tylko dla administracji.

 

Co do podania to jest tak: 

rozpisałeś się, co za tym idzie przekonałeś mnie, byłeś adminem co świadczy o tym, że masz doświadczenie, wymagania spełnione, płacisz składkę (mimo iż nie jest ona wymagana), podanie w skrócie ładne jestem na tak, często Cię widuję na serwerze, nic dodać nic ująć, nie widzę powodu abym musiał się bardziej rozpisywać :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tak

Starasz się i widać że zależy Ci na tej posadzie

Znasz dobrze regulamin i zgłaszasz wszystko na U@

Nie podpadłeś niczym :* więc jestem na TAK

 

Jak będziesz potrzebował pomocy nie krępuj się zawsze chętnie pomogę. Nie będziesz pierwszy którego wyszkole XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xollek co do twojego podania to mnie przekonałeś. Jeśli będziesz miał jakieś problemy pisz na moje gg (online 24/7). Zostajesz przyjęty na okres próbny :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności