Jump to content

[ODRZUCONE][UBTeam]-ToJestSkill-

ElMystic
 Share

Recommended Posts

Nick:-ToJestSkill-
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:cs 1.6 ale cs:go tez moze byc :)
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:w 1.6 6lat :D
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : Nie niemiałem takiej przyjemnosci :D 
Ile czasu poświęcasz forum?: Zależy od dnia ale po 2h dziennie nieraz dluzej :)
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Dawno dawno temu na wh :D
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieciWarny za spam i drobne bany na serwerach :D
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie niemam :C
Informacje o sobie lub uwagi: Hmmm... Jestem miłą osobą z kulturą, lubię pomagać, grać w cs 1.6 jak i w inne gry. Chyba nic więcej o sobie nie napisze bo nie wiem co jeszcze mam napisać :)

Dzięki za rozpatrzenie :D

@@RewoX* a skąd ty wiesz ze nie umiem dobrze ocenić demka albo ss?I że niemam doswiadczenia z czitami?

Edited by -ToJestSkill-

Podanie napisane "średnio"

Brak doświadczenia w obsługiwaniu bansa ( choć można się szybko nauczyć )

I przede wszystkim brak większego doświadczenia z czitami przez co nie zawsze byłbyś w stanie dobrze ocenić demko czy ssy.

Jestem na nie.

/edit

"Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Dawno dawno temu na wh"

Skoro dawno temu korzystałeś (tylko) z wh to mogę wnioskować, że zbyt dużego doświadczenia nie masz. No chyba, że w podaniu kłamałeś.

Sam piszesz, że korzystałeś 'dawno' temu z wh. Jestem prawie pewien, że nie rozpoznałbyś demka z smnorecoil czy "undetected" aimem. Co do ss to kwestia wprawy.

Edited by rewoX*

• Root

Na razie jestem na nie, nie jestem pewny czy poradzisz sobie z tym, a nie chce by wyglądało to tak, że będziesz zajmował się "prosbami o UB", a "Zgłaszanie cziterów" będziesz olewał lub unikał.

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines