Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na admina... Ileż można?!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Tymbarkowa ;3


2.Nick admina/gracza który zawinił: SinneE

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: nie ma konkretnej daty ani godziny gdyż sytuacja się powtarza notorycznie

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie (nie będę pisać nicków, gdyż nie wszyscy tego chca ale wydaje mi się ze kilka osób wypowie się sama z siebie)

6.Opis sytuacji: Wiem, ze teraz poleci pełno hejtów w moim kierunku ale to już jest przesada. Nie jednokrotnie spotykam się z sytuacją, że dostaje spam na steam żebym weszła bo jest odpał, wchodzę patrze jest SinneE, pytam graczy czemu mnie wołają skoro admin jest na serwerze dostaje odpowiedź ze pisali na u@ ale zero reakcji... No to sorry chłopie ale albo sie chce być adminem i się robi co trzeba albo sie z tego rezygnuje żeby grać non stop.. Następna sytuacja - jestem na serwerze, wraz ze mną z adminów tylko on, nagle spam na u@ że dajmy 3 osoby niby odpalone, no dobra ide na specta żeby sprawdzić a on zero reakcji tylko gra. Prosząc o pomoc nie dostaje od niego odpowiedzi... Ja rozumiem że "nabijasz sobie topke" ale admin ma swoje obowiązki, z których trzeba się wywiązywać. Więc teraz zastanów sie czy napewno chcesz być dalej adminem.. Aaa i jeszcze jedno... nie dawaj banów bez ówczesnego sprawdzenia gracza.. z taka sytuacją tez się spotkałam (nie tylko ja ) skoro tak Cie denerwuje spam na u@ to lepiej wyjdź juz z serwera i niech ktos inny się tym porządnie zajmie a nie dawaj roboty UB-team..

 

Drodzy opiekunowie... Prosze zastanówcie sie porządnie nad ta skarga.. Nie robie tego nikomu na złość ale też nie mam nerwów ze stali. 

SinneE - ja do CIebie nic nie mam ale no sorry na admina sie nie nadajesz.. ja wiem, ze sama sie jeszcze wszystkiego ucze ale jednak podchodze do tego tak jak powinnam a nie mam na wszystko wywalone..

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ostatnio była sytuacja że pisali aby zobaczyc kogos to wbiłem na specta i sprawdzam nagle kolejna osoba pisze aby zobaczyc kogos innego (i to kilka razy pisali) Sin nic, po chwili już nie wytrzymałem i napisałem dość mocne słowa aby wbił na specta i pomógł mi bo sam nie zobacze 2 to dał bana od razu bez ss'ow (FD-GD) czy jakos tak, tego bana dał chyba dla spokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z autorem skargi miałem podobną sytuację z SinneE gdy wszedłem na FFa on już grał i momentalnie zrobił się spam na u@ żeby sprawdzić takiego i takiego gracza gdzie SinneE był już dłuższą chwilę na serwerze pisałem do niego żeby sprawdził gracza bo sam nie dałem rady sprawdzić tylu graczy na raz to on mi odpowiedział żebym sam ogarnął bo on nie ma czasu i sobie gra w najlepsze więc ja nie mam pojęcia poco ty składałeś podanie jak nic nie robisz tylko sobie grasz w najlepsze zero pomocy z jego strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stweirdzać, ale nie raz się spotkałem z taką sytuacją, gdzie Admin SinneE leciał po prostu w kulki.. Ja "zasuwam" na Spect, żeby ogarniać, a SinneE sobie gra. Zauważyłem to od momentu, kiedy dostał admina.. Totalna olewka swojego "posady" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzona zachowaniem SinneE, który "zlewał" mnie i Kitola, gdy próbowaliśmy w jakis sposób wyjaśnić zaistniałą sytuacje. Próbowaliśy rozmawiać, dać szansę na poprawę, ale spotkaliśmy sie ze szczeniackim zachowaniem. Więc zdecydowaliśmy wspólnie, ze nie potrzebny jest admin, który ma wszystko gdzies. Odbieram mu range administratora.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności