Skocz do zawartości

Nowa wersja serwera.


HiszpanskiTorreador

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak wszyscy wiecie jest nowa wersja serwera, niektórym ona podeszła innym nie. Chciałbym tutaj poruszyć ten temat na nowo wiem że już taki był. Nowa wersja ma masę błędów Nie wiem czy wy też ale mam takie złudzenie że odeszło dużo graczy wraz z starą wersją. Proponowałbym wrócić do wersji starszej ale przed tym zrobić głosowanie czy wszyscy tego chcą, niech zwycięży demokracja, tylko co na to Rias i Machwes? Także głosujcie kto jest za wersją nową a kto za starą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze byłem za starą, wydaje mi się, że teraz gra mniej osób :D Jest to też kwestia psychologiczna według mnie bo strasznie długo wbija się lvl'e i ludzie się poddają, nie chce im się. Raz na godzinę dostaną lvl i rozdają staty a na starej wersji lvl'e rosły szybko, dostawałeś dużo statystyk do rozdania, mogłeś się bawić w resety, raz szybciej raz z mniejszą grawitacją-czułeś fun! A teraz rozdasz tych statów 20 w grawitacje i dalej nic nie czujesz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mnie podobaja sie obie wersje jednak od kiedy nie ma odlotka wydaje mi sie ze zrobilo sie jakos tak pusto na serwie nie daj boze ludzie przestana grac wgl z tego co wiem na innych serwach sa mniej wiecej klasy jakie byly przedtem tutaj  dla wielu graczy pokonywanie dr bez 2/3 skokow i 500 w gravite nie ma sensu bo najzywczajniej w swiecie jest za trudne  jestem za przywroceniem starych klas  albo dodanie 2klv i 2 pkt za 1 lvl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności